• AMPLITUNER O MOCY 200W Cambridge Audio CXR200

Zapytaj o dostępność
8990.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier UPS darmowy 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS płatny 19
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 30
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 40
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości 190
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości za pobraniem 250
Dostępność Zapytaj nas o dostępność
Zostaw telefon

CXR200

AMPLITUNER O MOCY 200W

CXR200 to kompletne centrum kina domowego. Przy jego tworzeniu wykorzystaliśmy całe nasze ogromne doświadczenie z zakresu systemów hi-fi by Wasz system kina domowego oferował Wam wyjątkowe, niepowtarzalne i wciągające doświadczenie. Przy projektowaniu uwzględniliśmy także fakt, że w dzisiejsze erze cyfrowego audio nasze urządzenie powinno zaspokajać także i te potrzeby, w związku z czym wyposażyliśmy nasz nowy amplituner w wielokrotnie nagradzany moduł Audio StreamMagic, ten sam który pracuje w streamerze CXN. Kupując CXR200 stajecie się właścicielem znakomitego wzmacniacza stereofonicznego, doskonałego amplitunera, ale także wybornego streamera - a wszystko mieści się w jednej obudowie.

CXR200CXR200CXR200CXR200
imageimageimageimage
CAMBRIDGE SOUND

Tworząc CXR mieliśmy to samo założenie co przy każdym urządzeniu z linii hi-fi - chcieliśmy osiągnąć doskonałe brzmienie. Stopień wzmacniający CRX200 pracuje w klasie AB dzięki czemu poziom szumów i zakłóceń jest wyjątkowo niski przy mocy 200W w trybie stereo i 120W gdy do urządzenie wysterowuje wszystkie siedem kanałów. Zasilanie oparte jest o audiofilski transformator toroidalny wsparty sporym radiatorem, dzięki któremu nasz amplituner dostarcza gładki, precyzyjny dźwięk. CXR120 sprawi, że nie będziesz potrzebować dwóch osobnych systemów do stereofonicznej muzyki i do wielokanałowego kina domowego. 200Tka oferuje równie potężne, energetyczne, ale i wyrafinowane brzmienie zarówno przy odsłuchu muzyki jak i w trakcie oglądania filmów.

DOSKONAŁY OBRAZ

Nasz topowy amplituner to nie tylko fantastyczny dźwięk, ale i obraz o niezrównanej jakości. Wyposażony jest w złącza HDMI w standardzie 2.0 (za wyjątkiem wejść MHL - te pracują w standardzie 1.4), oraz obsługujące standardy 4K i 3D. CXR200 potrafi także skalować obraz w rozdzielczości 1080p do formatu 4K. Obsługa technologii Deep Colour sprawia, że zawsze zobaczysz obraz najwyższej jakości o niezwykle żywych kolorach.

KRÓL POŚRÓD STREAMERÓW

Zdajemy sobie sprawę, że użytkownicy przechowują swoją muzykę w wielu różnych miejscach i formatach oraz używają mnogich serwisów streamujących muzykę. By nasz amplituner mógł spełnić oczekiwania każdego z nich wyposażyliśmy go w naszą własną platformę StreamMagic umożliwiającą streamowanie muzyki z NASów i serwerów UPnP, Spotify Connect, tysięcy radiowych stacji internetowych, a także odtwarzanie niemal każdego formatu pliku muzycznego począwszy od MP3 aż po pliki wysokiej gęstości, poprzez domową sieć LAN, z dysków USB, czy przez sieć bezprzewodową Wi-Fi, za każdym razem oferując wyjątkowe brzmienie. Nasza darmowa aplikacja Cambridge Connect na urządzenia z Androidem lub iOS to zupełnie nowa jakość, nowe doświadczenie dla użytkownika. Obsługa jest intuicyjna, a aplikacja pozwala wybierać ustawienia, a także przeglądać albumy czy tworzyć playlisty korzystając z wszystkich bibliotek plików muzycznych jakie masz do dyspozycji. Za pomocą aplikacji możesz także włączać i wyłączać CXR200, wybrać aktywne źródło bądź ustawić pożądaną głośność odtwarzania.

KOMPLET POTRZEBNYCH ZŁĄCZY

Niezależnie od tego z jakich urządzeń korzystać jesteśmy pewni, że będziesz mógł je podłączyć do naszego amplitunera CXR200. Osiem wejść HDMI powinno wystarczyć by podłączyć wszystkie urządzenia video, zwłaszcza że dwa z nich, umieszczone na froncie, to porty obsługujące MHL, co umożliwia wyświetlanie zawartości z smartfona na dużym ekranie. Na froncie amplitunera umieszczono także port USB oraz wejście aux-in do podłączania przenośnych odtwarzaczy. Urządzenie wyposażyliśmy także w wejścia cyfrowe - dwa koaksjalne i cztery optyczne. Po dodaniu odbiornika bluetooth, BT100, dodatkowo będzie można parować amplituner z każdym urządzeniem wyposażonym w nadajnik BT i odtwarzać zawartość z niego wykorzystując technologię aptX. Zadbaliśmy także o użytkowników urządzeń analogowych oferując cztery wejścia liniowe, jedno wyjście do nagrywania, oraz wejścia w układzie 7.1 do zastosowań wielokanałowych. Amplituner obsługuje nawet format Direct Stream Digital (DSD), co umożliwia odtwarzanie płyt Super Audio CD z wieloformatowych odtwarzaczy. Lista możliwości jest naprawdę długa, a ujmując rzecz krócej - możesz korzystać z dowolnego źródła by słuchać muzyki bądź oglądać filmy!
image

ROZRYWKA W DRUGIEJ STREFIE

Amplituner CXR200 został wyposażony w dwa wyjścia HDMI. Dzięki temu możliwe jest wysyłanie sygnału do dwóch wyświetlaczy (telewizorów, czy projektorów) jednocześnie. To idealne rozwiązanie jest posiadasz drugi telewizor w innym pokoju, bądź oprócz telewizora używanego na co dzień, masz także projektor do wyświetlania filmów. CXR200 może także obsługiwać niezależną drugą strefę (Zone 2), a do drugiego wyjścia HDMI wysyłającego sygnał do innego pokoju, można przypisać inne źródło niż do głównego wyświetlacza. Możesz także skorzystać z alternatywnych wyjść głośniowych dla strefy 2, bądź wyjść RCA pre-out, by w Strefie 2 słuchać wybranego źródła muzycznego. Strefą 2 można sterować za pomocą głównego pilota amplitunera bądź aplikacji Cambridge Connect. Więcej informacji na temat funkcjonalności Strefy 2 znajdziesz pod linkiem TU.

UNIWERSALNOŚĆ KONFIGURACJI

200tka może pracować w jednym z kilku trybów. Umożliwia ona także przetwarzanie górnych kanałów efektowych, stąd gdy używana jest konfiguracja 5.1, nieużywane kanały - 6 i 7 - mogą zostać wykorzystane do podłączenia kanałów efektowych umieszczonych pod sufitem. Amplituner jest także przystosowany do pracy w konfiguracji 7.1 bądź nawet 7.2 dzięki dwóm wyjściom na subwoofer. Wyjścia nr 6 i 7 można wykorzystać do bi-ampingu kanałów frontowych bądź by wysłać sygnał audio do drugiej strefy.