• Projektor EPSON EB-Z8150NL

Symbol: V11H459040
Kontrast 5000:1
Rozdzielczość natywna (px) 1024 x 768
Brak towaru
30152.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier UPS darmowy 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS płatny 19
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 30
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 40
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości 190
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości za pobraniem 250
Dostępność Zapytaj nas o dostępność
Zostaw telefon

Idealny Projektor instalacyjny

Dzięki jasności na poziomie 8000 lumenów wyświetlane obrazy w rozdzielczości XGA są realistyczne i dostatecznie jasne przy odpowiedniej głębi czerni. Jest to możliwe dzięki zastosowanej w projektorze technologii 3LCD firmy Epson. Obrazy nie tracą na swej jakości nawet podczas projekcji w świetle dziennym.

Dodatkowy obiektyw w zestawie – Projektor można łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb dzięki możliwości wymiany obiektywu na odpowiedni, proponowany przez firmę Epson.

Wielofunkcyjność – Możliwe jest ustawienie projekcji z przodu jak i z tyłu projektora. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w takie funkcje jak: łączność Wii-Fii, która umożliwia przesyłanie video, opcja poziomego i pionowego przesunięcia obiektywu ( co pozwala na przystosowanie projektora do pracy w różnych warunkach), oprogramowanie EasyMp firmy Epson, dzięki któremu możliwy jest podział ekranu, a także projekcja z kilku urządzeń.

Innowacyjne rozwiązania – Nowa technologia Edge Blending zastosowana w projektorze pozwala na użytkowanie czterech projektorów ustawionych w poziomie i dwóch w pionie.

Wysoka jakość wyświetlanych obrazów – Płynne wyświetlanie obrazów dzięki podniesionej rozdzielczości gwarantuje świetną jakość obrazu.

Korekcja obrazu– Urządzenie zostało wyposażone w opcje korekcji punktu i łuku a także wzorce tekstowe upraszczające kalibrację obrazu, dzięki czemu projekcja na nierównych powierzchniach nie stanowi problemu.

 • Idealna jasność
  Moc światła białego i barwnego na poziomie 8000 lumenów

 • Temperatura podczas urzytkowania
  Pracuje w temperaturze 0–50°C

 • Technologia DCDi firmy Faroudja
  Świetna jakość dzięki technologii DCDi

 • Szybkość migawki
  Duża szybkość migawki mechanicznej

 • Dodatkowy obiektyw
  Obiektyw w zestawie