• Projektor SANYO PLC-XM100L

Symbol: PLC-XM100L
Kontrast 1000:1
Rozdzielczość natywna (px) 1024 x 768
Technologia LCD
Brak towaru
12043.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Na zamówienie
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier UPS darmowy 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS płatny 19
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 30
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 40
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości 190
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości za pobraniem 250
Dostępność Zapytaj nas o dostępność
Zostaw telefon

Projektor Sanyo PLC-XM100L charakteryzuje wysoka jasność 5.000 ANSI lumenów, rozdzielczość XGA (1024x768 pikseli) i realistyczne odwzorowanie barw – dając zdumiewającej jakości obraz. Zastosowane w urządzeniu nieorganiczne panele LCD zapewniają długą i bezproblemową eksploatację. Projektor charakteryzuje uproszczona obsługa techniczna, między innymi dzięki systemowi automatycznej wymiany filtrów oraz prostej procedurze wymiany lampy i obiektywu.

 

Naturalne kolory i wierne odwzorowanie szczegółów
Połączenie wysokiego kontrastu 1.000:1 z rozdzielczością XGA pozwala uzyskać obraz naturalny kolorystycznie i ostry jak brzytwa. Użyte panele LCD pochłaniają niewiele wytwarzanego przez lampę promieniowania UV, co znacząco zwiększa ich trwałość. Mechaniczna przesłona umożliwia całkowite zablokowanie strumienia światła wychodzącego z obiektywu, chroniąc wzrok prelegenta. Funkcja ta jest szczególnie ważna jeśli projektory wykorzystujemy do tworzenia cyfrowej scenografii. Wbudowany głośnik o mocy 7W sprawia, że urządzenie idealnie nadaje się do prezentacji multimedialnych.

 

Wyjątkowo tania eksploatacja: automatyczna wymiana filtrów i funkcje sieciowe
Opracowany przez SANYO system AMF (Active Maintenance Filter) skutecznie zapobiega gromadzeniu się kurzu w filtrze, zapewniając tym samym optymalną wydajność chłodzenia lamp. Wbudowany czujnik samoczynnie sygnalizuje potrzebę wymiany wkładu filtra powietrza. Kolejny z dziesięciu odcinków filtra jest wówczas automatycznie pobierany ze specjalnej kasety z filtrem; proces ten nie wymaga żadnej dodatkowej osobistej interwencji użytkownika. Jedna taka kaseta z filtrami starcza nawet na 10 tys. godzin bezobsługowej pracy. Rozwiązanie to podnosi też niezawodność urządzenia i obniża koszty utrzymania. Możliwość kontroli projektora przez sieć komputerową pozwala zdalnie monitorować jego działanie. Specjalne oprogramowanie niezwłocznie powiadamia administratora przez e-mail o wszelkich zakłóceniach ich pracy, takich, jak zbyt wysoka temperatura lub przerwy w dostępności sygnału wejściowego.

 

Gwarancja optymalnej jakości projekcji
Projektor świetnie dostosowuje się do warunków panujących w miejscu użycia. System korekty poziomych i pionowych zniekształceń trapezowych oraz funkcja Power Zoom/Focus ułatwiają błyskawiczną optymalizację geometrii obrazu. Za pomocą funkcji Corner Keystone Correction, projektor można ustawić ukośnie względem płaszczyzny ekranu, bez wpływu na równoległość boków obrazu. Dodatkowa funkcja przesuwania obiektywu (lens-shift) dzięki elektrycznym silniczkom, dostępna jest z pilota. Funkcje korygujące są przy tym dostępne zarówno za pomocą przycisków na panelu sterowania, jak i z pilota.
Opcjonalnie, dostępnych jest 5 wymiennych obiektywów, których instalacja dzięki bagnetowym złączu, nie nastręcza najmniejszych trudności. Dzięki nim i wspomnianym funkcjom korekty geometrii obrazu, użytkownik ma dużą swobodę w ustawieniu projektora w najbardziej odpowiadającym mu miejscu, w różnej odległości od ekranu. Z kolei funkcja Direct Power On/Off umożliwia natychmiastowe włączenie/wyłączenie projektora, skracając czas rozpoczęcia prezentacji dosłownie do pojedynczych sekund, i to bez najmniejszego wpływu na trwałość lampy.
Po zainstalowaniu, projektor można zabezpieczyć przed kradzieżą i użyciem przez osoby nieupoważnione za pomocą kodu PIN i linki antykradzieżowej.


Gwarancja na projektor wynosi 3 lata oraz 1 rok (max 1.000h) na lampę.