• Projektor SANYO PLC-XT35L

Symbol: PLC-XT35L
Kontrast 1000:1
Rozdzielczość natywna (px) 1024 x 768
Brak towaru
13729.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Na zamówienie
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier UPS darmowy 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS płatny 19
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 150
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 190
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości 190
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości za pobraniem 250
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon

Projektor Sanyo PLC-XT35L należy do cenionej linii urządzeń biznesowych marki Sanyo. Rzutnik ten charakteryzuje duża jasność wynosząca 5000 ANSI lumenów przy kontraście 1000:1. Projektor przeznaczony jest do montażu pod sufitem, ale jednocześnie bardzo łatwo się go deinstaluje i konserwuje. Zapisane w urządzeniu obrazy testowe pozwalają na idealne skalibrowanie kolorów, ostrości oraz innych parametrów wymaganych od urządzeń tej klasy. Lampy są umieszczone z tyłu projektora, więc ich wymiana jest bardzo prosta. Bezpośredni dostęp do jednostki optycznej na górze urządzenia sprawia, że wymiana filtra — której konieczność sygnalizuje specjalny wskaźnik ostrzegawczy — również nie przysparza żadnych problemów.

 

Dzięki symetrycznej konstrukcji (obiektyw jest umieszczony w środku obudowy) nowy projektor SANYO jest łatwy w instalacji (oś obiektywu i projektora pokrywa się z osią obrazu), a w dodatku może pracować nawet po obróceniu o 90 stopni –w pozycji pionowej.

 

Funkcja przemieszczania obiektywu w poziomie i w pionie tzw. Lens Shift pozwala idealnie wyrównać obraz bez poruszania projektorem. Obiektyw pozwala na precyzyjne przesunięcie obrazu w górę lub w dół bez utraty danych.

 

Naturalna rozdzielczość w jakiej pracuje projektor wynosi 1024x768 pikseli (XGA). Lampa o mocy 300 watów potrafi wyświetlić obraz o bardzo dobrej jakości z odległości 1,2 do 10 metrów. Jej żywotność w przypadku korzystania z trybu ekonomicznego wynosi 3000 godzin. Podczas projekcji w normalnej jasności czas ten zmniejszony jest do około 2000 godzin. Zaletą projektora będzie możliwość regulacji położenia obrazu w obu osiach czyli funkcja lens-shift umożliwająca przesunięcie wyświetlanego obrazu od 0 do +50 % pionowo oraz + /–15 % poziomo.

 

PLC-XT35L wyposażony jest między innymi w złącza 5xBNC oraz DVI. Standardowo do projektora dołączony jest pilot na podczerwień ze wskaźnikiem laserowym i funkcją myszy. Aby za jego pomocą sterować kursorem myszy należy połączyć projektor z komputerem za pomocą kabla USB.