• Projektor SANYO PLC-XTC50L

Symbol: PLC-XTC50L
Kontrast 1100:1
Rozdzielczość natywna (px) 1024 x 768
Technologia LCD
Brak towaru
18360.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Na zamówienie
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier UPS darmowy 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS płatny 19
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 30
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 40
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości 190
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości za pobraniem 250
Dostępność Zapytaj nas o dostępność
Zostaw telefon

PLC-XTC50L jest projektorem instalacyjnym, wykorzystującym innowacyjny system automatycznej wymiany lampy ALSS oraz system wymiany filtra AMF. Połączenie tych dwóch rozwiązań skutecznie obniża koszty eksploatacji urządzenia, wydłużając jego żywotność. W rezultacie nowy PLC-XTC50L idealnie nadaje się do profesjonalnych instalacji, gwarantując użytkownikowi bezawaryjność i ciągłość pracy w trudnodostępnych miejscach.

Automatyczny system wymiany lampy ALSS zapewnia nieprzerwaną pracę nawet do 6000 godzin. W porównaniu z odpowiednikami, żywotność nowego PLC-XTC50L jest ponad dwa razy dłuższa. Projektor wyposażony jest w dwie lampy, które mogą pracować na zmianę lub kolejno - w tym przypadku druga lampa używana jest po zużyciu się pierwszej. Sposób pracy lamp zależy od potrzeb użytkownika i wprowadzonych przez niego ustawień. Rezultatem jest spadek kosztów eksploatacji i konserwacji, znika też problem przechowywania zapasowych lamp.

 

Opracowany przez firmę SANYO system AMF (Active Maintenance Filter) automatycznie wykrywa niedrożność filtra i wymienia go na nowy, przewijając stopniowo z zainstalowanej szpuli. Kaseta z filtrem przewiduje dziesięć takich operacji, co oznacza nawet 10.000 godzin bezobsługowej pracy. Gdy wszystkie dziesięć odcinków filtra ulegnie zużyciu, w jego miejsce instaluje się nowy zestaw filtrów. Wymiana kasety z filtrem jest banalnie prosta i nie wymaga użycia żadnych narzędzi.

 

 Nowy PLC-XTC50L cechuje olbrzymia elastyczność pod względem możliwości instalacyjnych - możliwość instalacji pod kątem 360°. Możliwości instalacyjne dodatkowo zwiększa funkcja odchylania obiektywu: dzięki niej, kąt projekcji można przystosować do lokalnych warunków przestrzennych, w zakresie +50% w pionie i +/-15% w poziomie. Korekcja Keystone ( +/- 40 stopni w pionie i +/- 20 stopni w poziomie) zapewnia doskonały kształt obrazu pozwala w każdym położeniu projektora.