• Projektor SONY VPL-HW50ES

Symbol: VPL-HW50ES/W
Kontrast 100000:1
Rozdzielczość natywna (px) 1920 x 1080
Brak towaru
13499.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-4 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier UPS darmowy 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS płatny 19
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 30
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 40
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości 190
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości za pobraniem 250
Dostępność Zapytaj nas o dostępność
Zostaw telefon


VPL-HW50ES to nowy projektor kina domowego 3D firmy Sony. Zawiera on najnowsze technologie i zapewnia najwyższej klasy wrażenia miłośnikom kina domowego.
Projektor VPL-HW50ES został wyposażony w wiele innowacyjnych funkcji. Wśród nich jest pomysłowa funkcja „Reality Creation”, która znacząco udoskonala sygnał o wysokiej rozdzielczości 1080p w celu wyświetlania ostrego obrazu o jakości Full HD.

Wysoki poziom jasności 1700 lumenów i wierna reprodukcja kolorów, poprawa wydajności świetlnej lampy i optymalizacja bloku optycznego umożliwiły zwiększenie jasności o około 30%*. Dzięki temu obrazy są znacznie jaśniejsze i wyraźniejsze nawet w dobrze oświetlonych pomieszczeniach.
W projektorze VPL-HW50ES zastosowano ulepszoną konstrukcję układu optycznego oraz taką samą metodę zarządzania kolorami jak w modelu VPL-VW1000ES, co umożliwia reprodukcję bogatej palety kolorów.

Reality Creation
Funkcja ta została opracowana z myślą o projektorze kina domowego 4K firmy Sony (VPL-VW1000ES), a następnie dostosowana do nowego projektora VPL-HW50ES.Umożliwia ona wyświetlanie kolorów i tekstur oryginalnego sygnału 1080p, odtwarzając informacje utracone podczas kompresowania materiału nagrywanego na dysku. Dzięki temu uzyskuje się ostre obrazy o jakości Full HD.

Tryb jasnego obrazu kinowego i telewizyjnego
W celu zapewnienia jasności obrazu konwencjonalne projektory kina domowego wzmacniają zazwyczaj kolor zielony.
W projektorze VPLHW50ES zastosowano jednak w tym celu tryb jasnego obrazu kinowego i telewizyjnego. Udoskonalenia bloku optycznego i przetwarzania sygnału zapewniają wysoki poziom jasności bez pogorszenia reprodukcji kolorów i kontrastu. Dzięki temu można oglądać jasne i wyraźne obrazy nawet w dobrze oświetlonym pokoju.

Funkcja poprawy kontrastu
Funkcja ta automatycznie reguluje kontrast tak, by zapewnić optymalną jakość oglądanego obrazu.
Umożliwia ona kompensację ciemnych i jasnych części obrazu, analizując w czasie rzeczywistym komponenty sygnału składające się na każdą scenę i zapewniając uzyskanie kontrastu optycznego.

Motionflow
Dzięki technologii Motionflow projektor VPL-HW50ES może wyświetlać dwa razy więcej obrazów na sekundę. Ten dostępny wyłącznie w produktach firmy Sony algorytm tworzy na podstawie sygnału wejściowego zupełnie nowe obrazy i wstawia je pomiędzy oryginalnymi klatkami w celu zwiększenia płynności i ostrości ruchomego obrazu.

Technologia paneli SXRD
W panelach SXRD odstępy pomiędzy pikselami zostały zmniejszone do 0,2 μm. Dzięki temu uzyskuje się ostrzejsze
obrazy bez widocznych punktów oraz możliwość odtwarzania z szybkością do 240 klatek na sekundę. Otwieranie i zamykanie migawek w okularach 3D jest zsynchronizowane, aby każde
oko odbierało odpowiedni obraz, a przenikanie zostało ograniczone do minimum. W ten sposób powstają zaskakująco szczegółowe obrazy 3D o wysokiej rozdzielczości, których aż
chce się dotknąć.

Pozostałe funkcje:

Kontrast dynamiczny 100 000:1
Dzięki funkcji poprawy kontrastu oraz technologii Advanced Iris3 projektor osiąga współczynnik kontrastu dynamicznego powyżej 100 00:1. Aby zapewnić widoczność wszystkich szczegółów w ciemnych scenach, projektor maksymalizuje poziomy czerni i bieli bez zmniejszania
jasności szczytowej.
Funkcja sterowania. Advanced Iris3
Funkcja automatycznego sterowania Iris ulepsza kontrast w zależności od sceny. Maksymalizuje ona poziomy czerni i bieli bez uszczerbku dla jasności szczytowej.
Technologia Dynamic Lamp Control do obrazu 3D
Kiedy otwiera się każda z migawek w okularach 3D, technologia Dynamic Lamp Control automatycznie zwiększa (o około 3 razy) jasność obrazu odbieranego przez dane oko. W ten sposób maksymalizuje efekt obrazu oraz wydajność lampy. Dzięki temu nie traci się jasności i uzyskuje optymalne wrażenia wizualne we własnym domu.
Wbudowany nadajnik synchroniczny 3D
Projektor można synchronizować z okularami 3D przy użyciu nadajnika synchronicznego 3D wbudowanego z przodu projektora.
Skraca to czas instalacji i eliminuje potrzebę stosowania dodatkowych przewodów.
Osobne tryby 2D i 3D
Projektor VPL-HW50ES umożliwia ustawianie osobnych parametrów do materiałów 2D i 3D w różnych trybach — dynamicznym,
standardowym, gier, kinowym i zdjęciowym. Projektor rozpoznaje także automatycznie wejściowy sygnał 2D i 3D.
Wyjątkowo cichy wentylator (21 dB)
(21 dB). Projektor VPL-HW50ES działa bardzo cicho dzięki zaawansowanemu układowi wylotu powietrza. Bardzo wydajny układ chłodzący umożliwia wyciszenie wentylatora do poziomu zaledwie 21 dB. Dzięki niemal niesłyszalnemu wentylatorowi można skupić się na filmie
lub grze w cichym otoczeniu i bez żadnych niepożądanych odgłosów.
Funkcja korekcji gamma
Jasność obrazu można precyzyjnie dostosować do warunków pomieszczenia lub zawartości obrazu, wybierając spośród 11 trybów.
Lepszy zakres zmiany osi obiektywu
Zakres zmiany osi obiektywu w pionie jest szerszy niż w przypadku konwencjonalnych modeli firmy Sony. Zwiększa to możliwości umieszczenia i instalacji projektora bez pogorszenia jakości obrazu.
Maksymalny zakres w pionie: +/- 0,71 V
Maksymalny zakres w poziomie: +/- 0,25 H
Ulepszona funkcja wyrównania paneli
Projektor VPL-HW50ES ma funkcję kompensującą odstępy pomiędzy kolorami znaków lub obrazu. Można wybrać kolor czerwony R (Red) lub niebieski B (Blue), aby dokonać regulacji na podstawie koloru zielonego G (Green). Można także wyregulować obraz w kierunku poziomym lub pionowym, przesuwając cały obraz lub wybierając strefy w każdym z kolorów.
Funkcja RCP (Real Colour Processing) w wersji 2.
Projektor VPL-HW50ES posiada funkcję „RCP (Real Colour Processing)” do regulacji kolorów oraz odcieni każdego z docelowych kolorów wyświetlanego obrazu z osobna. Wersja 2 tej funkcji umożliwia jednoczesną regulację jasności. W ten sposób można wyregulować obraz do perfekcji.


PrimeSupport

- 3-letnia gwarancja na procesor i roczna gwarancja na lampę lub ochrona PrimeSupport na 1000 godzin.

- Specjalistyczna telefoniczna pomoc techniczna — wyłączna pomoc telefoniczna w wielu językach — jest świadczona przez ekspertów
technicznych doskonale znających tajniki projektorów.

- Usługa serwisowa z odbiorem i dostawą — jeśli problemu nie można rozwiązać telefonicznie, zostanie uruchomiona usługa odbioru i
dostawy produktu (door to door) Pokrywamy wszelkie koszty: płacimy za wymianę podzespołów, pracę oraz transport do naszych profesjonalnych centrów serwisowych w Europie i z powrotem do klienta.

- Usługa PrimeSupport jest świadczona przez akredytowanych partnerów firmy Sony.