• Projektor SONY VPL-VW1000ES

Symbol: VPL-VW1000ES
Kontrast 1000000:1
Rozdzielczość natywna (px) 4096 x 2160
Brak towaru
84539.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-4 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier UPS darmowy 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS płatny 19
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 150
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 190
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości 190
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości za pobraniem 250
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon

W pełni realistyczne wrażenia wizualne dzięki rozdzielczości 4K

Liczne zaawansowane technologie projektora VPL-VW1000ES umożliwiają oglądanie materiałów 2D i 3D w domu tak jak w kinie. Są to między innymi obiektyw o rozdzielczości 4K, reprodukcja rozbudowanej palety kolorów, superwysoka jasność 2000 lumenów i dynamiczny współczynnik kontrastu 1 000 000:1. Standard 4K stanowi przełom w branży kina domowego i zapewnia jakość ponad 4 razy lepszą niż rozdzielczość Full HD.

Rozdzielczość własna 4K, zapewniająca bezkompromisową jakość, przewyższa ponad czterokrotnie standard Full HD
Projektor kina domowego VPL-VW1000ES 4K wyświetla obrazy z rozdzielczością 4096 x 2160 zgodnie ze standardem DCI*, czyli ponad czterokrotnie większą niż Full HD. Panele SXRD 4K zostały opracowane przez firmę Sony specjalnie do projektora VPL-VW1000ES na podstawie wiedzy o standardzie 4K uzyskanej na profesjonalnym rynku urządzeń kinowych. Panele te wyświetlają obraz o rozdzielczości własnej 4K, bez elektronicznych ulepszeń pikseli.


Imponujący kontrast dynamiczny zapewniający najwyższą jakość obrazu
Panele SXRD tego projektora o rozdzielczości własnej 4K wytwarzają imponujący kontrast własny urządzenia. Umożliwia to reprodukcję głębokich czerni dzięki bardziej płaskiej powierzchni pikseli. W połączeniu z technologią Advanced Iris3 firmy Sony projektor ten może osiągnąć niezwykły współczynnik kontrastu dynamicznego 1 000 000:1, umożliwiający wyświetlanie obrazów o najlepszej dotychczas jakości.


Wysoki poziom jasności 2000 lumenów do optymalnego wyświetlania obrazów w domu

Poziom jasności 2000 lumenów ANSI oznacza, że VPL-VW1000ES jest niemal dwukrotnie bardziej wydajny od dotychczasowych projektorów kina domowego firmy Sony. Dzięki panelom SXRD 4K projektor zapewnia większy poziom jasności i współczynnik kontrastu,
a tym samym optymalny obraz w środowisku domowym.

Funkcja zwiększania rozdzielczości do 4K „Reality Creation” do oglądania zawartości dysków Blu-ray Disc™ w rozdzielczości 4K


Projektor VPL-VW1000ES nie tylko udostępnia rozdzielczość własną 4K, ale też zawiera wyjątkową funkcję zwiększania rozdzielczości do 4K o nazwie „RealityCreation”. Znacząco poprawia ona jakość materiału o wysokiej rozdzielczości (HD) 1080p, dzięki czemu użytkownicy mogą optymalnie wykorzystać zalety swojej kolekcji dysków Blu-ray Disc™. Ta uniwersalna funkcja umożliwia także wyświetlanie filmów 3D Full HD i zwiększanie rozdzielczości filmów 3D do 4K.
 

Lepsza jakość obrazu dzięki szerokiej przestrzeni barw (DCI, Adobe RGB)

Projektor VPL-VW1000ES ma szerszą niż zazwyczaj przestrzeń barw, która umożliwia wykorzystanie pełniejszych informacji o kolorach, zgodnych z profesjonalną specyfikacją DCI oraz przestrzenią barw Adobe RGB.

Obiektyw dostosowany optymalnie do obrazów 4K

Firma Sony opracowała obiektyw 4K All-Range Crisp Focus (ARC-F) specjalnie do projektora VPLVW1000ES, aby umożliwić wyświetlanie
optymalnych obrazów 4K. Zastosowanie tego obiektywu o superwysokiej rozdzielczości umożliwia wysoką precyzję i szczegółowość w każdym zakątku obrazu.

Doświadczenie w wyrównaniu paneli

Trzy panele o rozdzielczości własnej 4K w projektorze zostały skonstruowane z wykorzystaniem doświadczenia firmy Sony w dziedzinie wyrównania paneli. Dzięki temu wszystkie trzy obrazy w kolorach RGB są łączone z wyjątkową precyzją.

Dynamiczne sceny bez rozmycia przy użyciu technologii Motionflow

Technologia Motionflow zastosowana w projektorze VPL-VW1000ES znacząco zwiększa płynność ruchu. Dzięki temu dynamiczna akcja na ekranie wzbudza jeszcze większe emocje widzów kina domowego. W ramach tego innowacyjnego procesu kolejne klatki są porównywane pod względem wizualnym, a następnie wstawiane są dodatkowe klatki z obliczaną w ułamku sekundy „brakującą” sceną. W procesie tym
naśladuje się prawdziwą projekcję kinową, dzięki czemu filmy i relacje sportowe nabierają niespotykanego dotychczas realizmu.

Obiektyw ze zmienną ogniskową i większy zakres zmiany osi obiektywu ułatwiają instalację

Projektor VPL-VW1000ES ma obiektyw z funkcją powiększenia elektrycznego 2,1x, dzięki czemu zwiększa maksymalnie możliwości instalacji w domu, w tym także na wysokim suficie. Szeroki zakres zmiany osi obiektywu — o 80% w pionie i o 31% w poziomie — zmniejsza potrzebę rozszerzania sufitowych uchwytów montażowych.

Pamięć położenia obrazu umożliwia dostosowanie do proporcji boków filmu

Projektor VPL-VW1000ES ma funkcję pamięci położenia obrazu, która zapisuje ustawienie obiektywu. Użytkownik może dopasować proporcje boków filmu, w tym 16:9 i CinemaScope, a następnie zapisać te ustawienia w projektorze w celu ich łatwego przywoływania.

Złącza do automatyzacji urządzeń domowych i certyfikaty
Projektor VPL-VW1000ES jest wyposażony w złącze RS232, funkcję sterowania za pośrednictwem złącza RJ45, dwa wyjścia sterujące, odbiornik podczerwieni oraz funkcję autodiagnostyki (m.in. do sprawdzania stanu lampy). Projektor ten współdziała z wieloma rozwiązaniami do integracji automatyki domowej i uzyskał certyfikaty AMX, Control 4 oraz Crestron.

Lepsza moc emisji wbudowanego nadajnika 3D
Projektor ma wbudowany nadajnik 3D do synchronizacji okularów 3D, co eliminuje konieczność stosowania kabla. Moc emisji tego nadajnika została w porównaniu z poprzednimi modelami zwiększona o 30%, w związku z czym sygnał 3D ma znacznie większy zasięg.

Technologia redukcji szumów
Model VPL-VW1000ES zawiera najnowszą technologię, która w największym możliwym stopniu minimalizuje szumy projektora.

Jednoczesne wyświetlanie obrazów anamorficznych i 3D
Projektor VPL-VW1000ES wyświetla obrazy anamorficzne i 3D bez zmiany obiektywu, dzięki czemu jego obsługa jest maksymalnie ułatwiona.


PrimeSupport

• Trzyletnia gwarancja od daty zakupu produktu.
• Specjalistyczna telefoniczna pomoc techniczna — wyłączna pomoc telefoniczna w wielu językach — jest świadczona przez ekspertów technicznych doskonale znających tajniki projektorów.
• Usługa serwisowa z odbiorem i dostawą — jeśli problemu nie można rozwiązać telefonicznie, zostanie uruchomiona nasza bezproblemowa usługa odbioru i dostawy produktu. Pokrywamy wszelkie koszty: płacimy za części, robociznę oraz transport do
naszych profesjonalnych centrów serwisowych w Europie i z powrotem do klienta.
• Usługa PrimeSupport jest świadczona przez akredytowanych partnerów firmy Sony.

W przypadku projektorów domowych VPL usługa PrimeSupport obejmuje także:
Bezpłatny produkt zastępczy — klient otrzyma bezpłatny produkt zastępczy o podobnych parametrach technicznych, jeśli naprawa
ma potrwać dłużej niż 10 dni roboczych. Dzięki temu oddanie urządzenia do naprawy staje się mniej niedogodne.




Panel

Panele SXRD (4096 x 2160) o krótkim czasie reakcji

Kontrast

1 000 000:1

Jasność

2000 lm

3D

TAK

Motionflow

TAK

Rozmiar wyświetlanego obrazu

60 do 300 cali (1,5 do 7,5 m)

Tryb obrazu

9 trybów

System Advanced Iris

Wersja 3

Korekta gamma

11 trybów

Poziom głośności wentylatora

22 dB

Obiektyw

x2,1 / Elektryczny

Zakres przemieszczenia obiektywu

Pionowo: +/-0,8V, poziomo: +/-0,31H

Dopasowywanie paneli

TAK (przesunięcie / strefa)

CEC

TAK

Wejście IR (Control S)

TAK

HDMI®

2

3D Sync

Wbudowany nadajnik / przez RJ-45

Dostarczane akcesoria do 3D

Ładowarka USB x1 / TDG-PJ1 x 2 / Przewód USB x 1

Pilot

RM-PJ22

Lampa do projektora

LMP-H330 (zapasowa) 

Typ lampy

Lampa UHP 330 W

Uchwyt do podwieszenia projektora

PSS-H10

Okulary 3D

TDG-PJ1

Nadajnik 3D

TMR-PJ1

Wymiary (szer. x wys. x gł.)

520 x 200 x 640 mm

Waga

Około 20 kg

Pobór mocy

Maks. 480 W, W trybie czuwania: 3,5 W, w trybie czuwania (z obniżonym zużyciem energii): 0,3 W

*

Funkcje i dane techniczne mogą różnić się w poszczególnych krajach.