• Projektor SONY VPL-VW90

Symbol: VPL-VW90
Kontrast 150000:1
Technologia SXRD
Brak towaru
28227.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Na zamówienie
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier UPS darmowy 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS płatny 19
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 30
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 40
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości 190
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości za pobraniem 250
Dostępność Zapytaj nas o dostępność
Zostaw telefon
Zaprojektowany z myślą o niestandardowym i  konsumenckim rynku, mając na uwadze wymagania klientów. VPL-VW90ES to pierwszy projektor można było z marką Sony "Podwyższony standard" (ES) pseudonim, oznaczający nacisk na wysoką jakość i znakomite video. Był on również zaprojektowane, aby bezproblemowo zintegrować trzecich systemów kontroli.
"Realizacja obietnicy Sony innowacji, VW90ES przynosi 3D duży ekran kina domowego z innym wspaniałe Full HD, sub-10.000 dolarów projektor kina domowego," powiedział Brian Siegel, wiceprezes ds. audio Sony domu i biznesu wideo. "Sony rozumie 3D ekosystemu lepiej niż producenta dystrybutorów i instalatorów, mogą liczyć na produkty Sony, aby zapewnić możliwie najlepsze wrażenia 3D.

"VW90ES również akcje dziedzictwa wcześniej uznany Sony SXRD projektory dostarcza niesamowitej wydajności 2D, że rywale żadnej konkurencji w swojej klasie," dodał.

Silicon X-tal Reflective Display (SXRD ™) Full HD (1920 x 1080) zapewnia projektor filmowy obraz wydajności z systemem 24p True Cinema Sony ™. Zawiera ramy kolejnych technologii 3D z aktywnym migawki okulary, które współpracują z technologią 240Hz zastrzeżone Sony wysoki klatek na sekundę, zapewniając gładkie, high-definition obrazy 3D.

Nowe 240Hz wysoki popęd klatek obsługuje zminimalizować cross talk minimalizuje zniekształcenia obrazu, tworząc niezrównaną 2D i 3D o wysokiej rozdzielczości kinowej. Dodatkowo, projektor korzysta z jednego Ultra High Performance (UHP), światła, który napędza jasność 1000 ANSI lumenów i zapewnia ostry, dzięki głębokiej czerni do obrazu Advanced Iris 3 Sony technologia ™, które pomaga tworzyć dynamiczny współczynnik kontrastu 150000:1.

Sony ES audio i wideo nie tylko zapewniają doskonałą jakość dźwięku i obrazu, które są budowane na bezproblemową integrację z innymi systemami kontroli. Sony ściśle współpracuje z największymi firmami niestandardowego kina domowego kontrolę zapewniającą, że sterowniki są dostępne i dokładne. VPL-VW90ES nie różni się łączy elity listę produktów Sony, który łatwo integruje się z popularnymi systemami automatyki domowej w tym Control4, Crestron, AMX ®, Savant, Ultimate Pilot zdalnego sterowania, RTI, Vantage i innych. Projektor jest również Control4 Certified i obejmuje odnajdywanie urządzeń AMX Beacon.

Projektor nie wymagają specjalnego ekranu, więc można go łatwo umieścić w kinach istniejącego domu minimalna zmiana do utworzenia co czyni go idealnym dla projektów modernizacyjnych. Obejmuje ona dwie pary okularów Sony aktywnych migawki 3D, które są również zgodne z 3D HDTV Sony BRAVIA stanie.

SXRD VPL-VW90ES 3D Projektor będzie dostępny w listopadzie o 10,000 dolarów przez firmę Sony instalatorów i dystrybutorów specjalistycznych w całym kraju. Będzie wyposażone w dwie pary Sony aktywnych migawki okulary 3D i wbudowany nadajnik 3D.