Zamówienia

Jak zamawiać

Przez stronę

Najprostszym sposobem na dokonanie zamówienia, jest wybranie żądanego produktu w sklepie internetowym i dodanie go do wirtualnego koszyka. Kiedy skompletujesz już zestaw produktów, które chcesz nabyć, wystarczy że wybierzesz sposób płatności i podasz niezbędne dane. Produkt możesz odebrać osobiście albo wybrać opcję przesyłki – wtedy kurier dostarczy go pod wskazany przez Ciebie adres. Poniżej znajduje się krótka instrukcja w jaki sposób zamówić produkt przez naszą stronę:


Przez e-mail

Jeśli z jakiś powodów nie przepadasz za wypełnianiem formularzy i przechodzeniem przez kolejne etapy zamówień internetowych, możesz posłużyć się e-mailem. Wyślij nam jaki produkt chciałbyś kupić, formę dostawy i wszelkie potrzebne dane do wysyłki i faktury. W momencie realizacji zamówienia wyślemy Ci potwierdzenie.

 

Osobiście

Jeśli tylko masz ochotę możesz nas odwiedzić osobiście i na miejscu złożyć zamówienie. Jeśli wybrany prze Ciebie produkt będzie na naszym magazynie zostanie ono zrealizowane niezwłocznie. W innym wypadku poinformujemy Cię jak długo będziesz musiał poczekać na sprowadzenie produktu.


 

Jak zapłacićWychodząc naprzeciw Państwa potrzebom umożliwiamy kilka form płatności. Poniżej znajdą Państwo opis i warunki każdej z nich, tak aby możliwe było wybranie najodpowiedniejszej. Przedpłata na konto:

Towar, który ma być wysłany kurierem, może zostać wcześniej opłacony za pomocą przelewu bankowego. Po złożeniu zamówienia otrzymasz dane potrzebne do wykonania przelewu – towar zostanie wysłany niezwłocznie po jego wykonaniu.


 

 

Dane do przelewu:

Pro-Vision Sp. z o.o.

Pokorna 2 lok. U7

00-199 Warszawa

w tytule prosimy wpisać numer zamówienia

Gotówka

W wypadku odbioru osobistego w naszym salonie projekcji przyjmujemy płatności gotówką.


Płatność kartą płatniczą

Honorujemy wszystkie karty płatnicze Visa i MasterCard


Pobranie

Alternatywnie możesz wybrać opcję przesyłki za pobraniem – wtedy należność uiszczasz przy odbiorze przesyłki u kuriera (dostępna jest wtedy tylko płatność gotówką)


 Kredyt

Oferujemy sprzedaż ratalną w systemie ratalnym Santander.

Kredyt Kupiecki 

Wystawiamy faktury z odroczonym terminem płatności dla szkół, uczelni i placówek edukacyjnych wpisanych na listę MEN. Wystarczy wysłać oficjalne zamówienie Fax-em z pieczątką i podpisem osoby ds. finansów.

Leasing

Na życzenie klienta sprzedajemy sprzęt w leasingu Grenke

 


 

Jak odebrać zamówienie

Wysyłka

Zamówione produkty wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich UPS oraz DHL. Ich usługi gwarantują bezpieczeństwo, niezawodność oraz szybkie dostarczenie towaru. Produkt dotrze do Ciebie na drugi dzień po jego nadaniu.

image

  przelew pobranie
Przesyłka kurierska 25 zł brutto 30 zł brutto
Ekran powyżej 250 cm 220 zł brutto 270 zł brutto
Odbiór osobisty - -

 

Odbiór osobisty

Jeśli chcesz odebrać produkt osobiście, zapraszamy do naszego lokalu na warszawskim Żoliborzu. Informacje jak do nas trafić znajdziesz na stronie "kontakt".

Wysyłka zagraniczna

Mimo iż zdecydowana większość naszej sprzedaży koncentruje się na rynku polskim nie ma dla nas żadnego problemu, aby wysłać Twoje zamówienie za granicę. Skontaktuj się z nami, aby uzgodnić koszty i warunki wysyłki.

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie