• BenQ WDC20C Button kit

Symbol: 5J.JNM28.A20

Zestaw dodatkowych nadajników HDMI InstaShow™ do WDC20 — jeden przycisk, aby uruchomić bezprzewodową prezentację

4199.00
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon
  • BenQ InstaShow WDC20 to jedyne rozwiązanie umożliwiające bezprzewodową prezentację prowadzoną przez wiele osób z różnych urządzeń. Opcja Plug and Play nie wymaga instalacji sterownika i jest kompatybilna ze wszystkimi systemami operacyjnymi i platformami sprzętowymi*, dzięki czemu jest prosta w obsłudze.
  • Zestaw dodatkowych nadajników jest przeznaczony do laptopów posiadających złącze HDMI oraz USB. Jest kompatybilny z InstaShow™ WDC20. Więcej informacji można znaleźć na stronie produktu InstaShow™ WDC20

UWAGA: Przycisk InstaShow musi przesyłać dużą ilość danych obrazu przez sieć bezprzewodową. Aby zaoferować najlepszą funkcjonalność, doskonałą jakość video/audio i znakomitą wydajność połączenia sieciowego, urządzenie hosta InstaShow używa zastrzeżonej architektury i chipsetów na poziomie routera do współpracy z InstaShow Button. Dlatego zdecydowanie zalecamy używanie przycisku InstaShow Button razem z urządzeniami hosta InstaShow, aby zapewnić najbardziej stabilną projekcję bezprzewodową w każdej sytuacji.