• DuoBoard Korporacyjny Monitor Interaktywny Benq | CP6501K

Symbol: 9H.F5MTC.DE1

BenQ DuoBoard został zaprojektowany tak, aby wykorzystać dynamiczne możliwości nowoczesnej sali konferencyjnej i pomóc firmom w rozwijaniu i utrzymywaniu środowiska, w którym swobodnie przepływają pomysły. Pozwala na rozszerzoną, bezproblemową kolaborację zespołu, stymulowanie bardziej innowacyjnych pomysłów i jest idealny do przekształcania kreatywności z abstrakcyjnej w rzeczywistą. BenQ DuoBoard to początek nieskończonych możliwości.

40554.00
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier UPS (za pobraniem) 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 270
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 270
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 270
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 270
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon

DuoBoard Korporacyjny Monitor Interaktywny | CP6501K


BenQ DuoBoard został zaprojektowany tak, aby wykorzystać dynamiczne możliwości nowoczesnej sali konferencyjnej i pomóc firmom w rozwijaniu i utrzymywaniu środowiska, w którym swobodnie przepływają pomysły. Pozwala na rozszerzoną, bezproblemową kolaborację zespołu, stymulowanie bardziej innowacyjnych pomysłów i jest idealny do przekształcania kreatywności z abstrakcyjnej w rzeczywistą. BenQ DuoBoard to początek nieskończonych możliwości.

 

image

 

image

Natychmiastowe spotkania bez czekania


DuoBoard pozwala użytkownikom od razu rozpocząć spotkanie na swoich mobilnych urządzeniach. Wbudowana kamera i mikrofon, umożliwiają bezpośrednią wideokonferencję bez kłopotliwych przygotowań i wiązki kabli. Dzięki obsłudze różnych źródeł wejściowych, w tym OPS, HDMI, VGA, pamięci flash USB i innych, DuoBoard oferuje doskonałą kompatybilność.

 


System zarządzania kontem (AMS) dla spersonalizowanego obszaru roboczego


DuoBoard obsługuje zarządzanie wieloma kontami za pośrednictwem technologii NFC, która pozwala użytkownikom na bezpośredni dostęp do ustawień osobistych, dysku sieciowego i przestrzeni dyskowej w chmurze, takich jak dysk Google i Dropbox, i zarządzanie nimi, po prostu skanując karty NFC zaprojektowane przez BenQ bez konieczności podawania hasła.Nieprzerwana komunikacja dzięki BenQ Launcher


DuoBoard ułatwia użytkownikom rozpoczęcie spotkań bez opóźnień. Stworzony w celu agregacji wszystkich kluczowych narzędzi w jednym centrum, BenQ Launcher umożliwia pracownikom dostęp do źródeł wejścia wideo lub korzystanie z tablicy EZWrite bez konieczności logowania się na swoje konta. Dodatkowo BenQ Launcher jest wyposażony w przełącznik zadań, umożliwiający użytkownikom przełączanie między najnowszymi aplikacjami i źródłami sygnału wejściowego za pomocą jednego dotknięcia.


Wideokonferencje w dowolnym miejscu i czasie


DuoBoard jest fabrycznie wyposażony w przydatne aplikacje biznesowe, takie jak Blizz by TeamViewer, potężna usługa spotkań w chmurze, która ujednolica wideokonferencje, proste spotkania online, wiadomości grupowe i zarządzanie dyskusjami. Interfejs uruchamiany jednym kliknięciem umożliwia łatwe zorganizowanie wysokiej jakości spotkania grupy audiowizualnej poprzez podłączenie różnych urządzeń. Wbudowana kamera i mikrofon matrycowy zwiększają efektywność spotkań, zwiększając produktywność.

 

Collaboration+ uwalnia nieskończone możliwości

 

image

 

 

Duo Boards


Ta funkcja została zaprojektowana w celu rozszerzenia współpracy, wspierania pracy zespołowej i stymulowania innowacji. Łącząc ze sobą dwie tablice DuoBoard, użytkownicy mogą bezproblemowo podwoić przestrzeń współpracy i opracować pomysły bez granic. Użytkownicy mogą korzystać z EZwrite do współpracy z kolegami z zespołu w celu wykonania skomplikowanego zadania. Pliki zapisane w poszczególnych monitorach można także udostępniać pomiędzy nimi. Jeden plus jeden to zdecydowanie więcej niż dwa.

 


Duo Windows


Ta funkcja pozwala użytkownikom pracować nad dwoma zadaniami jednocześnie, na jednym monitorze, podwajając wydajność. Użytkownicy mogą teraz otwierać dwie aplikacje jednocześnie i wykonywać zadania wielozadaniowe szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Scenariusze obejmują: porównywanie dwóch dokumentów, pisanie protokołów ze spotkań podczas wideokonferencji, wyszukiwanie informacji podczas burzy mózgów, otwieranie aplikacji na Androida z innymi danymi źródłowymi i wiele więcej.


Duo OS


Duo OS osiąga zgodność między platformami między Androidem, iOS, macOS i Windows OS. Pozwala to użytkownikom przechwycić plik obrazu z własnego urządzenia, edytować go za pomocą EZWrite, a następnie zapisać w IFP, w chmurze lub na oryginalnym urządzeniu do dalszego wykorzystania. Duo OS pozwala na łatwe przełączanie między różnymi systemami operacyjnymi w celu zwiększenia współpracy.

 

Współpraca uwalnia nieskończone możliwości

 


Adnotuj i współpracuj wszędzie dzięki środowisku chmury


Oferując zaawansowane funkcje środowiska chmury, Program Tablicy Inetraktywnej EZWrite 5 usprawnia dyskusje, umożliwiając pracownikom dzielenie się notatkami i pomysłami, niezależnie od tego, czy są w biurze, w domu czy w podróży służbowej. Dzięki wyjątkowej usłudze BenQ AMS (Account Management System) pracownicy mogą zapisywać materiały bezpośrednio w chmurze i uzyskiwać do nich zwrotny dostęp bezpośrednio z Monitora Interaktywnego, bez zbędnej potrzeby korzystania z laptopa.Tablica Interaktywna w środowisku chmurowym i Sticky Notes


Wyposażony w przyjazne dla użytkownika funkcje, EZWrite 5 firmy BenQ jest wiodącym rozwiązaniem do tworzenia notatek, które usprawnia współpracę i komunikację podczas spotkań. Dzięki EZWrite Cloud Whiteboard pracownicy mogą gromadzić, kategoryzować, edytować i udostępniać notatki między IFP a urządzeniami mobilnymi lub laptopami, zapewniając im dostęp do ważnych materiałów w dowolnym miejscu.

 

Zrzuty ekranu i łatwy import


Dzięki Ruchomemu Narzędziu EZWrite wykładowcy mogą rejestrować zrzuty ekranu dowolnych elementów, w tym treści z aplikacji, stron internetowych i filmów z dowolnego źródła. Następnie mogą zaimportować te treści do EZWrite 5 w celu dalszej dyskusji i adnotacji na zupełnie nowej stronie.

 

image

 


Podwójne pióra do jednoczesnej współpracy za pomocą dwóch różnych kolorów


EZWrite 5 jest wyposażony w podwójne pisaki, które pozwalają dwóm użytkownikom pisać lub rysować jednocześnie w różnych kolorach, co czyni go idealnym do aktywnych zajęć w trakcie każdej prezentacji.


Inteligentne rozpoznawanie pisma odręcznego


Funkcja rozpoznawania pisma odręcznego EZWrite pozwala użytkownikom na natychmiastową konwersję napisanego tekstu, liczb, formularzy i rysunków na czytelny tekst cyfrowy bez konieczności przełączania trybów.


Ruchome narzędzie


Wbudowane Ruchome Narzędzie EZWrite umożliwia nauczycielom pisanie na dowolnej aplikacji, wideo, stronie internetowej, dokumencie lub obrazie. Niezależnie od tego, czy używasz Windowsa, Maca, Chrome czy Androida, nauczyciel może robić notatki na dowolnych treściach na ekranie i je zapisywać. Zrzut ekranu, pozwala użytkownikom uchwycić cały - lub tylko część - ekranu czterema palcami. Ruchome Narzędzie (Floating Tool) zapewnia również płynne pisanie w przypadku korzystania z HDMI, VGA i innych źródeł sygnału, zapewniając maksymalną elastyczność.

 

Bezprzewodowe rozwiązanie do bezproblemowej współpracy

 

image


Two-Way Mirroring


Zamierzając usprawnić współpracę podczas spotkań biznesowych, InstaShare uruchamia dwukierunkowe tworzenie kopii lustrzanych między monitorami interaktywnymi a urządzeniami mobilnymi, w tym smartfonami, tabletami i laptopami, bez potrzeby podłączania urządzeń za pomocą kabli wideo, bez względu na to, czy są w tym samym pomieszczeniu czy odległych lokalizacjach.


Dwukierunkowa kontrola dotykowa


InstaShare obsługuje dwukierunkową współpracę na platformach Windows i macOS, zarówno monitory dotykowe, jak i urządzenie mogą wchodzić w interakcje z udostępnianą treścią i umożliwiają dodawanie adnotacji w celu zwiększenia wydajności i zaangażowania spotkania.

 

image

 

4 podzielone ekrany i centralne sterowanie zapewniające płynne spotkanie


InstaShare obsługuje prezentację 4 ekranów uczestników jednocześnie, zapewniając natychmiastowy i doskonały interfejs wyświetlania. Aby zarządzać spotkaniem, InstaShare ma centralnie kontrolowany system, który kontroluje uczestników i zawartość lustrzaną, dzięki czemu spotkania mogą przebiegać sprawnie.

 

 

Ułatwienie skutecznej komunikacji z przyjaznym design

 

Precyzyjna rozdzielczość dotyku


Precyzyjne dostrojenie pisma odręcznego w Serii Interaktwnych Monitorów firmy BenQ zostało ulepszone dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii dotykowej P-cap (Technologia Pojemnościowa), która umożliwia dokładne i precyzyjne reakcje dotykowe na ekranie w celu odwzorowania realistycznego pisma odręcznego. Aby ułatwić współpracę w zespole, obsługuje także funkcję wielodotykową. Ponadto wysokiej jakości warstwa szkła zapewnia doskonałą odporność na światło, kurz i wodę, zwiększając ogólną

 


Zmniejszenie odstępu między rzeczywistym punktem pisania, a punktem wyświetlanym na ekranie.

Odwzorowanie bardziej naturalnego pisma ręcznego, ponieważ nowa ramka dotykowa rozpoznaje mniejszy promień zakresu pisma.

Zmniejszenie odległości przed dotknięciem, aby zapewnić lepsze wrażenia dotykowe i pisania.

 

image

 

Kontrola za pomoca głosu (Voice Assistant)


Monitory z DuoBoard oferują dodatkowy poziom elastyczności sterowania urządzeniem za pomocą Voice Assistant, pozwalając prowadzącym prezentacje kontrolować przepływ konferencji, na przykład uruchamiając stoper lub przeszukując Internet z dowolnego miejsca w sali. Wykładowcy mogą łatwo kontrolować Monitor Interaktywny za pomocą zdalnego sterowania głosowego, co dodatkowo zapewnia płynne wrażenia w sali zarówno dla uczestników, jak i wykładowców.

 

Wspieraj potężne środowisko współpracy


Jeśli chodzi o skuteczną współpracę, zdrowie ma znaczenie. Monitory Interaktywne BenQ zapewniają firmom możliwość wprowadzania innowacji bez uszczerbku dla zdrowia uczniów i pracowników dzięki inteligentnym funkcjom, które monitorują jakość powietrza, chronią zdrowie oczu i zmniejszają przenoszenie zarazków.

 

image

 

Czujnik jakości powietrza


Niska jakość powietrza w pomieszczeniu może obniżyć wydajność i zmniejszyć czujność. Interaktywne płaskie panele BenQ zawierają czujnik jakości powietrza, który monitoruje poziomy CO2 i przypomina użytkownikom o przyjęciu środków, które mogą utrzymać stężenie CO2 pod kontrolą. Ta przydatna funkcja może zwiększyć koncentrację pracowników i zapewnić, że spotkania są zawsze efektywne.

 

Inteligentna ochrona wzroku


Rozwiązanie Ochrony Oczu wykorzystuje wbudowany czujnik ruchu, aby automatycznie dostosowywać ustawienia wyświetlania zgodnie z odległością użytkownika od ekranu. Aby zapewnić płynne i wygodne oglądanie, monitory BenQ z Serii DuoBoard mogą automatycznie aktywować funkcje Flicker-Free (Brak Migotania) i Low Blue Light (Niskie spektrum niebieskiego światła).

 

Powłoka antybakteryjna

 

image

 

Odporny na bakterie ekran, wykorzystuje wielowarstwową powłokę nietoksycznego, długotrwałego nanojonowego srebra, który zabija większość zarazków w bezpośrednim kontakcie. Zapobiega to gromadzeniu się zarazków na ekranie i niweluje ich rozprzestrzenianie się. Co więcej, funkcja przeciwbakteryjna srebra jonowego pozostaje skuteczna nawet po dokładnym czyszczeniu lub długim okresie użytkowania.

 

Bezproblemowe zarządzanie


Dzięki funkcjom w chmurze, BenQ DMS połączył informacje o urządzeniu i zarządzanie nim, zarządzanie aplikacjami i aktualizację OTA (Over-the-Air), tak aby zapewnić najlepsze rozwiązanie do zarządzania urządzeniami dla wysokiej produktywności użytkowania.

 

image

 

 

Informacje o urządzeniu i zarządzanie (DMS)


Zdalnie steruj wyświetlaczami za pomocą DMS (System Zarządzania Wyświetlaczem) w Chmurze przez Internet. To skuteczny sposób na obniżenie całkowitego kosztu posiadania i zużycia energii podczas wieloletniej pracy.Zarządzanie Aplikacjami


Zainstaluj aplikacje dla systemu Android ™, aby wyświetlać wybrane ekrany za pośrednictwem naszego serwera w chmurze. DMS Cloud został zaprojektowany, aby zaoszczędzić Ci kłopotów związanych z powtarzalną ręczną instalacją.

Aktualizacje oprogramowania OTA (Over-the-Air)


Zapewnij aktualne sterowniki wyświetlaczy dzięki łatwej aktualizacji oprogramowania sprzętowego OTA (Over-the-Air).


Bezproblemowe zarządzanie


Lokalnie lub zdalnie, można instalować aplikacje lub centralnie monitorować, zarządzać i aktualizować wiele wyświetlaczy z łatwością dzięki rozwiązaniu BenQ Device Management Solution (DMS).


Łatwe zarządzanie użytkownikami

 

Dodaj użytkowników i edytuj uprawnienia dla wszystkich swoich wyświetlaczy w jednym kroku. System zarządzania tożsamością i dostępem (IAM) firmy BenQ synchronizuje się z serwerem AD w celu bezproblemowego zarządzania użytkownikami.Ochrona danych i urządzeń


Obroń wszystkie swoje wyświetlacze przed złośliwym oprogramowaniem, jednocześnie zabezpieczając swoje dane firmowe. BenQ oferuje Ci bezpieczeństwo IoT poprzez McAfee 
Mobile Security. 


Kontrola na wyciągnięcie ręki

 

Korzystasz już z usług firmy Extron? W takim razie nie ma potrzeby zmiany. CP w pełni integruje się z systemem Extron, dzięki czemu można łatwo dostosować wyświetlacze do własnych potrzeb bez konieczności zmiany sterowników systemu.


Rozwiązywanie problemów w czasie rzeczywistym


Potrzebujesz wsparcia technicznego? Zaoszczędź czas i wysiłek swoich administratorów, wykorzystując program TeamViewer na swoim monitorze do zdalnej oceny i rozwiązywania problemów w czasie rzeczywistym.


Dostęp do wirtualnej przestrzeni roboczej


Dzięki VMware Horizon Client, możesz uruchomić dowolny wirtualny pulpit na CP, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do hostowanych aplikacji, plików i folderów w dowolnym momencie podczas spotkania.
Więcej Funkcji

 

Więcej Funkcji

 

Lokalny DMS


Lokalny DMS (Device Info and Management) to oprogramowanie do zarządzania informacjami i urządzeniami oparte na systemie operacyjnym Windows. Dla użytkowników, którzy chcieliby zdalnie sterować wyświetlaczami przez sieć LAN, możesz pobrać lokalne oprogramowanie DMS.


MDA (Multiple Display Administrator)


Dla użytkowników, którzy chcieliby zdalnie sterować wyświetlaczami za pomocą RS232, możesz pobrać oprogramowanie MDA do swojej operacji.


McAfee dla maksymalnego bezpieczeństwa


Interaktywne monitory BenQ DuoBoard posiadają wbudowane oprogramowanie McAfee dla maksymalnego bezpieczeństwa pracy wszystkich użytkowników. McAfee oferuje zabezpieczenia urządzeń z funkcjami ochrony w czasie rzeczywistym, głębokie skanowanie, bezpieczeństwo przeglądania sieci i Wi-Fi. McAfee zapewnia funkcje kontroli prywatności i ochrony dostępu do aplikacji.