• DuoBoard Korporacyjny Monitor Interaktywny Benq | CP8601K

Symbol: 9H.F5NTC.DE1

BenQ DuoBoard został zaprojektowany tak, aby wykorzystać dynamiczne możliwości nowoczesnej sali konferencyjnej i pomóc firmom w rozwijaniu i utrzymywaniu środowiska, w którym swobodnie przepływają pomysły. Pozwala na rozszerzoną, bezproblemową kolaborację zespołu, stymulowanie bardziej innowacyjnych pomysłów i jest idealny do przekształcania kreatywności z abstrakcyjnej w rzeczywistą. BenQ DuoBoard to początek nieskończonych możliwości.

69519.60
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier UPS (za pobraniem) 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 270
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 270
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 270
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 270
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon

Chroń użytkowników przy każdym dotyku
Wyświetlacze serii IL01 są wyposażone w ekrany odporne na zarazki pokryte opatentowaną formułą nanojonowego srebra, która zapewnia długotrwałą ochronę przed powszechnymi zarazkami. Jego 99,9% skuteczność jest potwierdzona certyfikatem TÜV Rheinland.

 

Przyciągnij więcej uwagi
Dzięki obrazom 4K UHD, ekranowi przeciwodblaskowemu, hartowanemu szkłu 9H i płynnej obsłudze dotykowej, seria IL01 to najlepsze rozwiązanie interaktywnych wyświetlaczy dla każdej firmy.

 

Krystalicznie czyste obrazy
Wyświetlacz 4K UHD o jasności 400 nitów jest wyposażony w ekran przeciwodblaskowy, który gwarantuje jasny i szczegółowy obraz, dzięki czemu seria IL01 idealnie pasuje do każdego wnętrza.

 

Oszałamiająca zawartość pod każdym względem
Wyświetlaj w trybie poziomym lub pionowym, aby uzyskać najlepsze dopasowanie do Twojej firmy. Smukła ramka o przekątnej 1,66 cm wygląda stylowo i elegancko bez względu na to, gdzie zostanie umieszczona.

 

Kompleksowe rozwiązanie digital signage
Przyciągaj, informuj i angażuj klientów dzięki monitorowi z wbudowanym systemem operacyjnym, szerokopasmowymi głośnikami i swobodą prezentowania swojej marki bez konieczności stosowania jakichkolwiek urządzeń peryferyjnych. Uruchamiaj promocje bezpośrednio z X-Sign, odtwarzaj treści prosto z dysku USB lub wyświetlaj swoją witrynę w trybie kiosku.

 

Bezproblemowe tworzenie treści
Wybieraj z rosnącej galerii szablonów digital signage, aby łatwo tworzyć interaktywne treści dla swojej marki i uzyskać dostęp do cyfrowych kolorów Pantone uzyskując realistyczne obrazy.

 

Centralne zarządzanie i dostarczanie treści
Zarządzaj całą zawartością zdalnie za pomocą X-Sign. Możesz łatwo planować promocje na wielu wyświetlaczach i otrzymywać raporty użytkowania, aby lepiej zrozumieć preferencje klientów.

 

Wygodne zarządzanie wyświetlaczem
Zarządzanie wyświetlaczami nigdy nie było wygodniejsze. Ekosystem BenQ ułatwia monitorowanie i aktualizowanie wszystkich urządzeń w dowolnym momencie, z dowolnego miejsca.