• Monitor profesjonalny Benq - CS6501 65"

Symbol: 9H.F73TC.DA2

CS6501 65" wyświetlacz do sal konferencyjnych CS6501 to monitor 4K UHD klasy korporacyjnej zaprojektowany z myślą o bardzo angażujących spotkaniach, prezentacjach i wideokonferencjach. Rzucaj i kontroluj swoje prezentacje z łatwością Spotkania z wykorzystaniem aplikacji Zoom i innych aplikacji konferencyjnych Współpracuj za pomocą intuicyjnych narzędzi do prowadzenia spotkań Synchronizacja i wyświetlanie wszystkich harmonogramów spotkań Wygodne zarządzanie urządzeniami i powiadomieniami push

11689.00
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier UPS (za pobraniem) 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 270
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 270
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 270
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 270
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon

CS6501 to monitor 4K UHD klasy korporacyjnej zaprojektowany z myślą o bardzo angażujących spotkaniach, prezentacjach i wideokonferencjach.

Rzucaj i kontroluj swoje prezentacje z łatwością
Spotkania z wykorzystaniem aplikacji Zoom i innych aplikacji konferencyjnych
Współpracuj za pomocą intuicyjnych narzędzi do prowadzenia spotkań
Synchronizacja i wyświetlanie wszystkich harmonogramów spotkań
Wygodne zarządzanie urządzeniami i powiadomieniami push

Zaangażuj swoich odbiorców Wykonaj więcej pracy

Dzięki odpowiedniemu wyświetlaczowi łatwo przyciągniesz uwagę słuchaczy. Seria CS oferuje nie tylko wyraźne obrazy, ale także narzędzia i funkcje, które upraszczają konfigurację i sprzyjają dyskusji opartej na współpracy.

Ułatwiliśmy Ci prezentację

Usunęliśmy wszystkie rzeczy, które mogą ukraść Twój czas i oderwać uwagę od prezentacji. CS upraszcza przygotowania do spotkania, eliminując konieczność stosowania kabli, dysków, a nawet laptopów.

Bezbłędna projekcja bezprzewodowa

Masz dość kabli? My też. Dzięki CS możesz bezprzewodowo udostępniać nawet cztery* ekrany za pomocą funkcji InstaShare. Na antyodblaskowym wyświetlaczu 4K o jasności 450 nitów widać wszystko w najdrobniejszych szczegółach.
*Współdzielenie do 9 ekranów będzie obsługiwane w 2021 roku.


Kontrola każdej sesji


CS jest wyposażony w potężny pilot zdalnego sterowania, który pełni funkcję klikera i wskaźnika. Można go używać jako kursora do przesuwania elementów na ekranie lub uzyskać dostęp do pływającego narzędzia do dodawania adnotacji lub nagrywania prezentacji.


Dostęp do plików w locie


Nie masz notebooka lub dysku USB? Nie ma problemu. Dzięki BenQ's Account Management System (AMS), możesz uzyskać dostęp do swoich dokumentów, arkuszy i slajdów poprzez chmurę i edytować je bezpośrednio na CS przy użyciu WPS.

Więcej sposobów na współpracę

Rób więcej niż tylko prezentuj. Dzięki wielu wbudowanym funkcjom stworzonym z myślą o efektywnej pracy zespołowej, możesz zmaksymalizować czas spotkań i wykorzystać ekran CS jako funkcjonalną przestrzeń roboczą do współpracy.


Praca z każdą platformą


Rób dwie rzeczy naraz. Dzięki Duo OS można otworzyć okno systemu operacyjnego, aby kontynuować pracę na CS, a jednocześnie korzystać ze specjalistycznego oprogramowania, takiego jak AutoCAD lub Photoshop, z komputera z gniazdem lub urządzenia zewnętrznego.


Bądź na tej samej stronie


Nie musisz przełączać się z aplikacji do aplikacji. Dzięki Duo Windows możesz pracować jednocześnie na dwóch aplikacjach obok siebie. Mając wszystkie istotne informacje na wyświetlaczu, możesz zawsze skupić się na wykonywanym zadaniu.


Weź się do pracy


Tablica w chmurze EZWrite przenosi współpracę na wyższy poziom. Umożliwiając uczestnikom dodawanie notatek i multimediów na ekranie za pomocą ich własnych urządzeń, spotkania stają się bardziej praktyczne, co zwiększa zaangażowanie.

Twoja konferencja, Twoja rozmowa

Dzięki elastycznemu wyświetlaczowi, który dostosowuje się do sposobu, w jaki się spotykasz, możesz wygodnie prowadzić lub dołączać do wideokonferencji dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu i kamerze, które pasują do wymagań spotkania.

Wybierz spośród najlepszych

Nawiązaliśmy współpracę z firmą Zoom, aby poprawić jakość Twoich wideokonferencji. Oprócz Zoom Rooms lub preinstalowanego TeamViewer Meeting, możesz również korzystać z Cisco Webex, Microsoft Teams i innych najlepszych aplikacji* za pośrednictwem komputera z gniazdem OPS.

Poinformowani i zawsze gotowi

Pokoje? Ogłoszenia? Mamy wszystko pod kontrolą. Seria CS ma zintegrowane rozwiązania, które pozwalają rezerwować sale z wyprzedzeniem i na bieżąco informować zespoły.

Łatwa rezerwacja pokoi

Rezerwuj ekrany za pośrednictwem aplikacji Meeting Room 365 jednocześnie wysyłając zaproszenia na spotkania.* Widżet informuje wszystkich na bieżąco o zbliżających się spotkaniach i harmonogramach sal.
*Aplikacji Meeting Room 365 można używać z programami Microsoft Outlook, Microsoft Office 365, Microsoft Exchange i Google Workspace.


Natychmiastowe powiadomienia Push


Informuj swoich współpracowników na bieżąco. W przypadku aktualnych i ważnych komunikatów można użyć funkcji X-Sign Broadcast aby przesłać wiadomości do jednego lub kilku wyświetlaczy w sali konferencyjnej w biurze.

Uproszczone zarządzanie

Uwolnij się od kłopotów. Usprawniliśmy zarządzanie urządzeniami i użytkownikami, dzięki czemu możesz skupić się na rzeczach, które są dla Ciebie ważniejsze.

Bezproblemowe zarządzanie

Lokalnie lub zdalnie, możesz zainstalować aplikacje lub centralnie monitorować, zarządzać i aktualizować wiele wyświetlaczy z łatwością poprzez BenQ Device Management Solutio (DMS).


Łatwe zarządzanie użytkownikami


Dodaj użytkowników i edytuj uprawnienia dla wszystkich swoich wyświetlaczy w jednym kroku. System zarządzania tożsamością i dostępem (IAM) firmy BenQ synchronizuje się z serwerem AD w celu bezproblemowego zarządzania użytkownikami.


Ochrona danych i urządzeń


Obroń wszystkie swoje wyświetlacze przed złośliwym oprogramowaniem, jednocześnie zabezpieczając swoje dane firmowe. BenQ oferuje Ci bezpieczeństwo IoT poprzez McAfeeMobile Security.Kontrola na wyciągnięcie ręki


Korzystasz już z usług firmy Extron? W takim razie nie ma potrzeby zmiany. CS w pełni integruje się z systemem Extron, dzięki czemu można łatwo dostosować wyświetlacze do własnych potrzeb bez konieczności zmiany kontrolerów systemu.


Rozwiązywanie problemów w czasie rzeczywistym


Potrzebujesz wsparcia technicznego? Zaoszczędź czas i wysiłek swoich administratorów, wykorzystującg TeamViewer Meeting na swoim monitorze do zdalnej oceny i rozwiązywania problemów w czasie rzeczywistym.

Dostęp do wirtualnej przestrzeni roboczej

Za pomocą VMware można wywołać dowolny wirtualny pulpit na CS, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do hostowanych aplikacji, plików i folderów w dowolnym momencie spotkania