• Projektor Epson EB-L200w

Jasny, wszechstronny projektor laserowy Niedrogi projektor laserowy z funkcją przesyłania strumieniowego i udostępniania treści oraz wbudowanymi głośnikami 16 W, który oferuje prostotę obsługi i niski koszt użytkowania.

Tryb 3D
brak
Zapytaj o możliwość zamówienia!
6499.00
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier UPS (za pobraniem) 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Dostępność Zapytaj nas o dostępność 22 560 00 00
Zostaw telefon

Projektor Epson EB-L200W

Tylko teraz darmowa dostawa + kabel HDMI Gratis

Nasz nowy jasny projektor biznesowy z rozdzielczością HD-ready WXGA umożliwia przedstawianie prezentacji w rozdzielczości Full HD z ostrym obrazem i żywymi kolorami w każdej sali konferencyjnej. Model EB-L200W został zaprojektowany z myślą o przesyłaniu strumieniowym i udostępnianiu treści za pomocą bezprzewodowej sieci LAN, funkcji Screen Mirroring oraz funkcji dzielenia ekranu, która pozwala wyświetlać obrazy z dwóch lub czterech źródeł na jednym ekranie.

Wydajność technologii laserowej

Projektor WXGA o wysokim współczynniku kontrastu 2 500 000:1 i z technologią 3LCD zapewnia niezwykle ostry obraz. Równie wysokie natężenie światła białego i barwnego sprawia, że prezentacje wyglądają olśniewająco nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach.

Prosta konfiguracja i opcje łączności

Prosta konfiguracja i opcje łączności Urządzenie posiada funkcję automatycznego uruchamiania oraz wiele możliwości łączności, w tym dwa wejścia HDMI i bezprzewodową sieć LAN, które ułatwiają strumieniowe przesyłanie obrazu z laptopów i urządzeń przenośnych obsługujących funkcję Screen Mirroring (Miracast). Obsługa oprogramowania iProjection1 zapewnia łączność z innymi urządzeniami przenośnymi i udostępnianie treści.

Niskie koszty

Wyjątkowa niezawodność i czas eksploatacji nawet do 30 000 godzin w trybie ekonomicznym (20 000 godzin w trybie normalnym) oznaczają użytkowanie przez bardzo długi czas.

Ekran główny

Ekran główny Ekran główny zapewnia prosty i szybki dostęp do wielu przydatnych funkcji, takich jak wybór źródła sygnału. Korzystając z informacji na ekranie, można także łatwo nawiązać połączenie bezprzewodowe.

image

Podstawowe parametry

Jasność: 4200 lumenów
Kontrast: 2 500 000: 1
Rozdzielczość: WXGA (1280x800)
Żywotność źródła światła: do 20.000 godzin 


Ważne cechy 

  • Projektor laserowy o jasności 4200 lumenów: Wyraziste obrazy i jasne kolory, nawet w dobrze oświetlonych pomieszczeniach
  • Projektor laserowy: Lepsze odwzorowanie kolorów i wysoki współczynnik kontrastu 2 500 000:1
  • Przesyłanie strumieniowe i udostępnianie treści: Bezprzewodowa sieć LAN, funkcja Screen Mirroring, obsługa dwóch HDMI zapewniająca łatwą integrację oraz wbudowane głośniki 16 W
  • Wysoka niezawodność i minimum konserwacji: Trwała technologia laserowa firmy Epson oraz pięcioletnia gwarancja zapewniająca dodatkową pewność działania
  • Kompletne rozwiązanie: Nieprawdopodobny współczynnik kontrastu 2 500 000:1 gwarantujący żywe i realistyczne obrazy oraz głębokie czernie
Technologia LCD
Żywotność źródła światła (tryb eco) 30000 godzin
Rozdzielczość natywna (px) 1200 x 800
Jasność ANSI (lumen) 4200