• Projektor Epson EB-L630SU

Symbol: V11HA29040

Projektor laserowy EB-L630SU o krótkim rzucie i jasności 6000 lumenów jest idealny dla tych, którzy pragną wyświetlić duże obrazy w wąskich pomieszczeniach.

Zapytaj o możliwość zamówienia!
24499.00
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier UPS darmowy 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS płatny 20
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 270
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 270
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 270
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 270
Dostępność Zapytaj nas o dostępność 22 560 00 00
Zostaw telefon

Laserowy projektor o krótkim rzucie

Projektor laserowy EB-L630SU o krótkim rzucie i jasności 6000 lumenów jest idealny dla tych, którzy pragną wyświetlić duże obrazy w wąskich pomieszczeniach.

Jaśniejsze i wyraźniejsze projekcjeKompaktowy projektor laserowy 3LCD o wysokiej jasności

Firma Epson, będąca liderem na rynku technologii 3LCD, stale poszerza ofertę projektorów laserowych o wysokiej jasności, o bardziej kompaktowe rozwiązania z krótkim rzutem. EB-L630SU umożliwia efektywne, praktyczne i kreatywne zastosowania projektora, spełniając wymagania rynku edukacyjnego, korporacyjnego, a także muzeów i atrakcji turystycznych. Uzyskiwane jest to jednocześnie bez pogorszenia jakości obrazu czy wpływania na zakres przesunięcia obiektywu.

Łatwa instalacjaJaśniejsze i wyraźniejsze projekcje

Projektor EB-L630SU umożliwia wyświetlanie bardziej wciągających i efektownych projekcji nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach. Oferuje imponującą jasność na poziomie 6000 lumenów i rozdzielczość WUXGA Full HD w przystępnej cenie. Oznacza to, że można skorzystać z lepszej wydajności i niezawodności technologii laserowej przy niższym poborze mocy. Inne funkcje modelu: współczynnik rzutu 0,8:1, obsługa sygnałów 4K, technologia optymalizacji szczegółów, łączenie projekcji i szeroki zakres przesunięcia obiektywu, pozwalają na dopasowanie w wymagających warunkach instalacyjnych. EB-L630SU pozwala wyświetlać obrazy wielkoformatowe i łączone bez utraty ostrości czy wyrazistości szczegółów.

Rozmiar dopasowany do warunków wyświetlaniaŁatwa instalacja

Projektor EB-L630SU oferuje wiele profesjonalnych funkcji, które ułatwiają instalację, nawet w przypadku bardziej zaawansowanych zastosowań. Ten stylowy i kompaktowy projektor oferuje 360-stopniową instalację bez uszczerbku dla jakości obrazu i obsługuje ekran ultrapanoramiczny o proporcjach 16:6, co pozwala zmaksymalizować dostępną przestrzeń na ekranie. Ponadto funkcja dzielenia ekranu umożliwia jednoczesne wyświetlanie dwóch lub czterech projekcji z różnych źródeł, a korekcja geometryczna i łączenie projekcji pomagają stworzyć jeden duży, płynny obraz z użyciem wielu projektorów. Dostępny również w kolorze czarnym.

Podłączenie i sterowanieRozmiar dopasowany do warunków wyświetlania

W przeciwieństwie do wyświetlacza płaskoekranowego, nie ma odblasków, odcisków palców ani zmarnowanej przestrzeni ściennej, a obraz można dowolnie skalować. Niezależnie od tego, czy chodzi o rozwiązania edukacyjne, korporacyjne, handlowe czy turystyczne, możliwości wyświetlania są nieograniczone, a projekcje bardziej wciągające dla odbiorców.

Spersonalizowane treści digital signagePodłączenie i sterowanie

Projektor EB-L630SU oferuje wiele sposobów łączenia, możliwość wyświetlania kilku źródeł jednocześnie i przesyłania bezprzewodowego. Możliwości podłączeń, gotowe na przyszłe rozwiązania: HDMI (wejście i wyjście) i HDBaseT z obsługą sygnału 4K, obsługa sieci bezprzewodowej 5 GHz w ramach korporacyjnego systemu zabezpieczeń, wbudowany odtwarzacz multimedialny i wbudowana funkcja Miracast oraz obsługa bezprzewodowego systemu prezentacji ELPWP10 firmy Epson. Intuicyjna instrukcja obsługi na ekranie ułatwia również konfigurację i nawigację.

Podłączenie i współpraca za jednym kliknięciemSpersonalizowane treści digital signage

Projektor EB-L630SU wyposażony we wbudowany odtwarzacz multimedialny z obsługą funkcji sieciowych umożliwia załadowanie list odtwarzania na nośnik USB i odtwarzanie ich bezpośrednio z projektora². Możesz tworzyć spersonalizowane treści za pomocą aplikacji Epson Creative Projection na smartfonie lub tablecie lub tworzyć i planować listy odtwarzania za pomocą oprogramowania Epson Projector Content Manager.

Kontrola nad wyświetlanymi obrazamiPodłączenie i współpraca za jednym kliknięciem

Bezprzewodowy system prezentacji ELPWP10 firmy Epson ułatwia współpracę. Oszczędność kosztów i nowoczesna łączność bezprzewodowa. Brak kabli - wystarczy podłączyć do komputera!

Pomocny w zachowaniu dystansu społecznegoKontrola nad wyświetlanymi obrazami

Oprogramowanie Epson Projector Professional Tool zapewnia wyższy poziom obróbki i kontroli obrazu. To bezpłatne i intuicyjne narzędzie upraszcza korzystanie z zaawansowanych funkcji, takich jak łączenie projekcji, mapowanie projekcji i sterowanie wieloma projektorami.
Technologia LCD
Źródło światła Dioda laserowa
Współczynnik projekcji 0.80
Interfejs - wejścia Audio in (mini jack) x 2, HDMI 1.4a x 2, USB-A
Interfejs - wyjścia Audio out (mini jack), USB-A
Interfejs - złącza kontrolne RJ45 (LAN), RS232, USB serwisowe, WLAN IEEE 802.11b/g/n
Współczynnik proporcji obrazu 16:10
Żywotność źródła światła (tryb eco) 30000 godzin
Rozdzielczość natywna (px) 1920 x 1200
Jasność ANSI (lumen) 6000
Technologia wyświetlania 3LCD
Rozdzielczość 1920 x 1200 (WUXGA)
WiFi Tak