• Projektor Optoma UHZ50

Inteligentny laserowy projektor do domowej rozrywki 4K UHD

12499.00
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier UPS darmowy 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS płatny 20
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 270
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 270
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 270
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 270
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon

Przygotuj się na zupełnie nowe wrażenia kinowe w zaciszu własnego domu. Stylowy projektor laserowy UHZ50 zapewnia żywą rozdzielczość 4K UHD, zapewniając niewiarygodnie wyraźny obraz o wyjątkowej wyrazistości i wyrazistości w filmach, programach telewizyjnych, grach i sporcie. Dzięki dołączonemu ulepszonemu trybowi gry gracze mogą cieszyć się szybką akcją z czasem reakcji 16,7 ms w 4K przy 60 Hz i 4 ms w 1080P przy 240 Hz.

Wyposażony w najnowszą technologię i funkcje, ten stylowy projektor może pochwalić się kompatybilnością z HDR i HLG, trzema wejściami HDMI 2.0, płynną kontrolą głosu, aplikacjami do przesyłania strumieniowego i wbudowanym odtwarzaczem multimedialnym. Technologia laserowa zapewnia długotrwałą, wyjątkową wierność kolorów z dużym pokryciem DCI-P3 — idealna do odtwarzania obrazu na dużym ekranie w domu.

Rozrywka na dużym ekranie

Twórz i wyświetlaj obrazy znacznie większe niż jakikolwiek telewizor za pomocą projektora. Możesz stworzyć ogromny obraz o przekątnej do 300 cali*. Idealny do odtwarzania wciągających wrażeń kinowych w zaciszu własnego domu.

*Rozmiar ekranu zależy od dostępnej przestrzeni (rozmiar ściany i odległość) oraz warunków oświetlenia otoczenia.

image

Światła na oglądanie

Ten wszechstronny projektor do rozrywki domowej łączy wysoką jasność i żywe kolory, zapewniając żywe, realistyczne obrazy w dobrze oświetlonym otoczeniu* - idealne do oglądania programów telewizyjnych, sportu i filmów lub grania z rodziną lub przyjaciółmi o każdej porze dnia.

*Bez bezpośredniego światła słonecznego lub światła skierowanego na ekran.

Prawdziwa rozdzielczość 4K UHD

Rozdzielczość Ultra HD 4K zapewnia ostrzejsze, realistyczne obrazy i bogatsze kolory, dzięki czemu możesz usiąść bliżej ekranu i cieszyć się bardziej wciągającymi wrażeniami.

Nasze projektory DLP zapewniają zatwierdzoną przez CTA (Consumer Technology Association) rozdzielczość True 4K UHD, umożliwiającą wyświetlanie 8,3 miliona pikseli na ekranie. To cztery razy więcej szczegółów niż w Full HD i dwa razy więcej w porównaniu z konkurencyjną technologią, która dostarcza tylko 4,1 miliona pikseli.

Kompatybilny z HDR i HLG

Możliwość odbierania i wyświetlania treści HDR10 i Hybrid Log Gamma (HLG) HDR. Ten projektor Optoma pozwala zobaczyć znacznie więcej szczegółów i tekstur. Obiekty wyglądają bardziej solidnie i realistycznie, a dodatkowe szczegóły tworzą większe poczucie głębi.

image

Niesamowity kolor

Oglądaj filmy, programy telewizyjne i graj w gry w oszałamiających kolorach w dowolnym środowisku. Projektory Optoma zapewniają niezawodną wydajność odpowiednią dla każdej treści i środowiska. Nasze domowe projektory są w stanie odtworzyć gamę kolorów Rec.709, międzynarodowy standard HDTV, aby zagwarantować dokładną reprodukcję kolorów kinowych dokładnie zgodnie z zamierzeniami reżysera. Lub bardziej nasycone kolory, aby uzyskać efektownie wyglądający obraz, idealny do gier i filmów animowanych.

Technologia laserowa

Projektory laserowe Optoma wykorzystują wysokiej jakości lasery do tworzenia wyświetlanego obrazu. W wielu sytuacjach jasność postrzegana przez projektory z oświetleniem laserowym może być dwukrotnie większa niż w równoważnym modelu lampowym. Zapewniają również zwiększoną wydajność, aby utrzymać stałą jasność, doskonałą wydajność kolorów, natychmiastowe włączanie/wyłączanie i niezwykłą żywotność do 30 000 godzin.

System zarządzania kolorami (CMS)

Wyświetlaj dokładne, realistyczne kolory, które najlepiej pasują do Twojego środowiska oglądania. Ta unikalna funkcja zapewnia elastyczność w dostosowywaniu ustawień kolorów w celu uzyskania optymalnej precyzji.

Tryby ISF

Ta funkcja umożliwia zapisanie skalibrowanych ustawień trybu dziennego i nocnego, aby zapewnić najwyższą możliwą jakość oglądania.

PureMotion

Wykorzystując zaawansowaną technologię interpolacji klatek, zaawansowane przetwarzanie sterowania ruchem eliminuje rozmycie ruchu lub drgania obrazu, nawet w sekwencjach szybkich akcji.

Pełne 3D

Projektory Optoma mogą wyświetlać prawdziwe treści 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

Podwójne wejścia HDMI

Graj w gry, przesyłaj strumieniowo filmy i udostępniaj zdjęcia na dużym ekranie w zaciszu własnego domu. Dzięki dwóm wejściom HDMI możesz łatwo połączyć się z konsolą do gier, dekoderem, laptopem, komputerem PC, odtwarzaczem Blu-ray lub odtwarzaczem multimedialnym za pomocą jednego kabla. Możesz nawet zmienić go w inteligentny projektor, podłączając klucz sprzętowy HDMI, taki jak Google Chromecast™, Amazon Fire TV, Apple TV™ lub Roku® stick .