• Zamówienia i płatności

Jak zamawiać?

Przez stronę

Najprostszym sposobem na dokonanie zamówienia, jest wybranie żądanego produktu w sklepie internetowym i dodanie go do wirtualnego koszyka. Kiedy skompletujesz już zestaw produktów, które chcesz nabyć, wystarczy że wybierzesz sposób płatności i podasz niezbędne dane. Produkt możesz odebrać osobiście albo wybrać opcję przesyłki – wtedy kurier dostarczy go pod wskazany przez Ciebie adres. Poniżej znajduje się krótka instrukcja w jaki sposób zamówić produkt przez naszą stronę:


Przez e-mail

Jeśli z jakichś powodów nie przepadasz za wypełnianiem formularzy i przechodzeniem przez kolejne etapy zamówień internetowych, możesz posłużyć się e-mailem. Wyślij nam jaki produkt chciałbyś kupić, formę dostawy i wszelkie potrzebne dane do wysyłki i faktury. W momencie realizacji zamówienia wyślemy Ci potwierdzenie.

 

Osobiście

Jeśli tylko masz ochotę możesz nas odwiedzić osobiście i na miejscu złożyć zamówienie. Jeśli wybrany przez Ciebie produkt będzie na naszym magazynie zostanie ono zrealizowane niezwłocznie. W innym wypadku poinformujemy Cię jak długo będziesz musiał poczekać na sprowadzenie produktu. Możesz też zadzwonić, potwierdzić dostępność towaru i umówić się na odbiór. 

 

Jak zapłacić?

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom umożliwiamy kilka form płatności. Poniżej znajdą Państwo opis i warunki każdej z nich, tak aby możliwe było wybranie najodpowiedniejszej.

Szybkie płatności:

banner_1215x200a_orig.png

Przedpłata na konto:

Towar, który ma być wysłany kurierem, może zostać wcześniej opłacony za pomocą przelewu bankowego. Po złożeniu zamówienia otrzymasz dane potrzebne do wykonania przelewu – towar zostanie wysłany niezwłocznie po jego wykonaniu.

 

Dane do przelewu:

78 1050 1012 1000 0090 8001 9723

Pro-Vision Sp. z o.o.

Pokorna 2 lok. U7

00-199 Warszawa

w tytule prosimy wpisać numer zamówienia

 

Gotówka/Karta

W wypadku odbioru osobistego w naszym salonie projekcji przyjmujemy płatności gotówką i kartami płatniczymi Visa i MasterCard.

 

Pobranie

Alternatywnie możesz wybrać opcję przesyłki za pobraniem – wtedy należność uiszczasz przy odbiorze przesyłki u kuriera.

 

Kredyt kupiecki

Wystawiamy faktury z odroczonym terminem płatności dla szkół, uczelni i placówek edukacyjnych wpisanych na listę MEN. Wystarczy wysłać oficjalne zamówienie mailem.

Jak odebrać zamówienie?

Wysyłka

Zamówione produkty wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich UPS. Ich usługi gwarantują bezpieczeństwo, niezawodność oraz szybkie dostarczenie towaru. Produkt dotrze do Ciebie na drugi dzień po jego nadaniu.

image

  przelew pobranie
Przesyłka kurierska 0 zł brutto 0 zł brutto
Ekran powyżej 250 cm 220 zł brutto 270 zł brutto
Odbiór osobisty - -

 

Odbiór osobisty

Jeśli chcesz odebrać produkt osobiście, zapraszamy do naszego lokalu na warszawskim Żoliborzu. Informacje jak do nas trafić znajdziesz na stronie "kontakt".

Wysyłka zagraniczna

Mimo iż zdecydowana większość naszej sprzedaży koncentruje się na rynku polskim nie ma dla nas żadnego problemu, aby wysłać Twoje zamówienie za granicę. Skontaktujsię z nami, aby uzgodnić koszty i warunki wysyłki.