Lato z projektorami mobilnymi - oglądaj to co chcesz, gdzie tylko chcesz!

Przedstawiamy fajne modele znanych marek: BenQ GS2, LG PH550G, LG PF50KS, Acer C202i, InFocus IN1144. Jeżeli planujesz wyprawę lub imprezę latem, nie zaszkodzi mieć ze sobą mały projektor, za pomocą którego film, serial lub filmiki muzyczne będą zawsze dostępne.


BenQ GS2 

Odporny na zachlapanie i upadek, przeznaczony do użytku na zewnątrz. Bezprzewodowe przesyłanie danych, porty HDMI, USB-C i USB-A dla wielu połączeń. Funkcja głośnika Bluetooth i praca na wbudowanej baterii.

LG PH550G

Projektor LG PH550G to mobilne urządzenie, które zawsze będziesz mieć pod ręką. Kompaktowe wymiary sprawiają, że z łatwością zmieścisz go w torbie czy plecaku. Wbudowana bateria pozwalająca na 2,5 godziny projekcji pozwoli stworzyć kino w dowolnym miejscu - tam, gdzie chcesz.

LG PF50KS

Pierwszy projektor Full HD z wbudowanym akumulatorem z serii LG MiniBeam zapewnia rozdzielczość 1080p oraz dwa razy wyraźniejszy i bardziej naturalny obraz niż zwykłe projektory HD.

Acer C202i

Dziel się swoimi pomysłami , gdziekolwiek jesteś za pomocą przenośnego projektora LED firmy Acer. Omawiaj koncepcje, pokazuj filmy na dużym ekranie i motywuj innych podczas podróży — nie potrzebujesz do tego komputera! Grubość niektórych modeli wynosi zaledwie 1 cal (24,5 mm) — wszystkie środki wyrazu masz po prostu w kieszeni.

InFocus IN1144

Zapewnia rozdzielczość 1280 x 800 i kontrast 10000:1. Czas pracy tego wyjatkowo małego projektora to aż 30000 h. Jasność do 500 ansi lumen.