• FAQ

Kontakt

1. W jaki sposób mogę sie z Wami skontaktować? 
2. Nikt nie odpowiada na moje telefony ani maile, co się dzieje? 
3. Czy można Was odwiedzić? 
4. Czy mogę obejrzeć projektory przed zakupem? 

 

Zamówienia

1. W jaki sposób mogę złożyć zamówienie? 
2. Jaki jest czas realizacji zamówienia? 
3. Czy produkt dostępny na stronie jest również dostępny w magazynie? 
4. Nie otrzymałem potwierdzenia zamówienia, co zrobić? 
5. Czy mogę odebrać zamówiony produkt osobiście? 
6. Czy realizujecie zamówienia złożone za granicą? 

 

Płatności

1. Jakie są formy płatności? 
2. Czy istnieje możliwość odroczonej płatności? 
3. Czy wystawiacie faktury Vat? 

 

Przesyłka

1. Jakie są koszty i warunki przesyłki? 
2. Jak długo będę czekać na przesyłkę? 
3. Kto dostarczy moją przesyłkę? 
4. Czy oferujecie przesyłkę Pocztą Polską? 
5. Czy mogę śledzić moją przesyłkę? 
6. Czy mogę odebrać przesyłkę od kuriera o umówionej godzinie? 
7. Moja przesyłka nie dotarła do mnie/dotarła uszkodzona, co mam zrobić? 

 

Zwroty, reklamacje

1. Czy mogę zwrócić zakupiony u Was towar? 
2. Zamówiony sprzęt jest niesprawny, co mam zrobić? 

 


 

Kontakt

 

1.W jaki sposób mogę sie z Wami skontaktować? 
Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17. Skorzystaj z zakładki kontakt, aby wybrać najwygodniejszą dla siebie formę komunikacji.

2.Nikt nie odpowiada na moje telefony ani maile, co się dzieje? 
Czasem zdarza się, że jednocześnie obsługujemy klientów w lokalu i odbieramy zapytania telefoniczne i mailowe. Dokładamy wszelkich starań, aby żaden z naszych klientów nie musiał czekać na pomoc. Jeśli nie uda Ci się do nas dodzwonić spróbuj proszę ponownie za kilka minut.

3.Czy można Was odwiedzić? 
Tak. Oprócz sprzedaży wysyłkowej mamy także swój sklep w Warszawie na ulicy Pokornej 2. Wszelkie informacje jak do nas trafić znajdziesz w zakładce "Kontakt".

4.Czy mogę obejrzeć projektory przed zakupem? 
Tak. Jako jedna z niewielu firm w Polsce sprzedających sprzęt do prezentacji oferujemy możliwość przetestowania działania sprzętu w naszym lokalu. Z przyjemnością pokażemy Ci jak działa wybrany przez Ciebie sprzęt, doradzimy jaki wybrać i odpowiemy na wszelkie pytania. Jeśli dokonasz zakupu prezentacja jest bezpłatna. Z reguły pobieramy opłatę za prezentację, którą później odliczamy od ceny wybranego projektora. Tak więc nic nie tracisz!

 


 

Zamówienia

 

1.W jaki sposób mogę złożyć zamówienie? 
Aby złożyć zamówienie na wybrany przez Ciebie produkt znajdź go na stronie, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami. Jeśli z jakichś powodów jest to dla Ciebie nieodpowiednia forma, skontaktuj się z nami za pomocą e-mail. Nie przyjmujemy zamówień telefonicznie. Dokładne informacje znajdziesz w dziale "Moja Przesyłka" na dole strony.

2.Jaki jest czas realizacji zamówienia? 
Zamówienia złożone do godziny 14 realizujemy w dniu zamówienia - jeżeli towar znajduje się w magazynie. Prosimy jednak pamiętać, że w wypadku płatności przelewem istotny jest dla nas moment zaksięgowania Twojej wpłaty. Maksymalny czas realizacji zamówienia to 3 dni robocze. Jeśli z jakiś przyczyn będzie to niemożliwe powiadomimy Cię niezwłocznie.

3.Czy produkt dostępny na stronie jest również dostępny w magazynie? 
Dokładamy wszelkich starań aby dostępność produktów na stronie jak najwierniej odzwierciedlała nasze stany magazynowe. Jeśli zamówiony przez Ciebie produkt będzie wycofany, lub chwilowo niedostępny zostaniesz poinformowany przez naszego handlowca w dniu złożenia zamówienia.

4.Nie otrzymałem potwierdzenia zamówienia, co zrobić? 
Po złożeniu zamówienia system wysyła na podany przez Ciebie adres e-mail potwierdzenie. Może się okazać że z przyczyn technicznych z naszej lub ze strony Twojego operatora wysyłka zostanie opóźniona. Jeśli w godzinę po zaakceptowaniu zamówienia dalej nie otrzymasz potwierdzenia skontaktuj się z jednym z naszych handlowców.

5.Czy mogę odebrać zamówiony produkt osobiście? 
Tak. Zapraszamy Cię po odbiór zamówionego sprzętu do naszego lokalu na warszawskim Muranowie. Aby mieć pewność, że czeka on na Ciebie skontaktuj się z nami przed przyjściem.

6.Czy realizujecie zamówienia złożone za granicą? 
Mimo iż naszym głównym rynkiem jest Polska, nie powstrzymuje to nas przed współpracą międzynarodową. Oferujemy wysyłkę za granicę oraz płatności w euro. Jeśli jesteś poza granicami Polski i chcesz skorzystać z naszej oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową, abyśmy mogli indywidualnie określić szczegóły zamówienia.

 


 

Płatności

 

1.Jakie są formy płatności? 
Kupując w naszym sklepie masz możliwość wybrania dowolnej formy płatności, która będzie dla Ciebie najwygodniejsza. Możesz zapłacić, przelewem, gotówką, lub kartą.

2.Czy istnieje możliwość odroczonej płatności? 
Tak. Akceptujemy formę odroczonej płatności. Aby z niej skorzystać, musisz reprezentować placówkę publiczną (szkoła, urząd, uczelnia) lub mieć podpisaną z nami umowę o współpracy. Jeśli spełniasz jeden z powyższych warunków skontaktuj się z nami w celu poznania procedury zamówienia.

3.Czy wystawiacie faktury Vat? 
Tak. Jako legalnie działająca firma, zarejestrowana w Polsce na Twoje potrzeby wystawiamy faktury VAT.

 


 

Przesyłka

 

1.Jakie są koszty i warunki przesyłki? 
Wszelkie warianty i koszty wysyłki odnajdziesz w zakładce "Opłaty za przesyłki".

2.Jak długo będę czekać na przesyłkę? 
W momencie przygotowania przesyłki wysyłamy unikalny numer listu przewozowego na Twój adres e-mail. Od tej chwili przesyłka powinna dotrzeć do Ciebie w ciągu jednego dnia roboczego.

3.Kto dostarczy moją przesyłkę? 
Wszystkie nasze przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich UPS, GLS oraz DHL. Gwarantuje to szybką i bezpieczną dostawę zamówionego przez Ciebie towaru. Jeśli następnego dnia roboczego po otrzymaniu od nas potwierdzenia nadania przesyłka nie dotarła, skontaktuj się z: www.ups.com, https://gls-group.eu/PL/pl/home lub www.dhl.com.pl

4.Czy oferujecie przesyłkę Pocztą Polską? 
Mimo iż szanujemy ludzi pracujących na Poczcie, kilka lat doświadczeń na polskim rynku nauczyło nas, że usługi Poczty Polskiej są niewystarczające aby zapewnić Tobie wygodną i bezpieczną dostawę. W związku z tym nie oferujemy wysyłek za jej pośrednictwem.

5.Czy mogę śledzić moją przesyłkę? 
Tak. Jedynym z największych atutów wysyłek kurierskich jest możliwość monitorowania bieżącego statusu przesyłek. Przygotowując Twoje zamówienie wyślemy do Ciebie numer przesyłki, za pomocą którego będziesz mógł sprawdzić co się dzieje z Twoją paczka.

6.Czy mogę odebrać przesyłkę od kuriera o umówionej godzinie? 
Wysyłając przesyłki za pośrednictwem firm kurierskich określamy jedynie nadawcę i wysokość ubezpieczenia paczki. Nie mamy możliwości zdefiniowania w jakich godzinach pojawi się u Ciebie kurier. Kurier będzie się z Tobą kontaktować telefonicznie w celu umówienia dogodnej pory odbioru przesyłki.

7.Moja przesyłka nie dotarła do mnie/dotarła uszkodzona, co mam zrobić? 
Wszystkie nasze przesyłki są ubezpieczone. W razie jakiś kłopotów z dostarczeniem lub uszkodzeniem paczki firma kurierska jest zobowiązana rozpocząć na Twoje żądanie proces wyjaśniania i ewentualnego odszkodowania.

 


 

Zwroty, reklamacje

 

1.Czy mogę zwrócić zakupiony u Was towar? 
Tak. Zgodnie z polskim prawem możesz w ciągu 14 dni o złożenia zamówienia zwrócić towar, bez podawania przyczyny. Nie może on nosić śladów użytkowania i jednocześnie musisz go dostarczyć w oryginalnym opakowaniu, z pełnym wyposażeniem. Skontaktuj się z nami, aby przeprowadzić procedurę zwrotu możliwie najszybciej i najwygodniej.

2.Zamówiony sprzęt jest niesprawny, co mam zrobić? 
Jeśli usterka jest fabryczną wadą sprzętu, skontaktuj się niezwłocznie z serwisem producenta. Dane teleadresowe będą podane na karcie gwarancyjnej, a także na stronie internetowej producenta. Jeśli z jakichś powodów nie uda Ci się porozumieć z serwisem, skontaktuj się z nami. Wtedy my zajmiemy się procesem reklamacji.