• Amplituner Denon AVR-X7200WA

Symbol: AVR-X7200WA
Zapytaj o możliwość zamówienia!
12999.00
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Zapytaj nas o dostępność 22 560 00 00
Zostaw telefon

Funkcje- AVR-X7200WA

Multiroom/ Multisource

AVR-X7200WA nie tylko pozwala cieszyć się muzyką w głównej strefie (pomieszczenie w którym znajduje się urządzenie), ale również w drugiej i trzeciej strefie. Źródło może być takie samo dla wszystkich stref bądź też mogą być one różne, zgodnie z osobistymi preferencjami użytkownika. Źródłem dla stref może być sygnał analogowy bądź też 2-kanałowe cyfrowe źródła PCM (w tym optyczne, coaxialne, HDMI oraz sieciowe).

Prosta instalacja, intuicyjna obsługa

AVR-X7200WA nie tylko pozwala cieszyć się muzyką w głównej strefie (pomieszczenie w którym znajduje się urządzenie), ale również w drugiej i trzeciej strefie. Źródło może być takie samo dla wszystkich stref bądź też mogą być one różne, zgodnie z osobistymi preferencjami użytkownika. Źródłem dla stref może być sygnał analogowy bądź też 2-kanałowe cyfrowe źródła PCM (w tym optyczne, coaxialne, HDMI oraz sieciowe).

Potężny 9-kanałowy wzmacniacz wyposażony w tryb Eco o dyskretnej budowie

Wyposażony w moc 210 W na kanał, AVR-7200WA posiada symetryczną konstrukcję wzmacniacza z wykonanymi na zamówienie tranzystorami DHCT (Denon High Current Transistors) dla wszystkich 9 kanałów. Dodatkowo nowa funkcja trybu Eco pozwala na redukcję całkowitego zużycia energii, a system Eco Meter pozwala na monitorowanie efektów tej redukcji. Automatyczny tryb Eco automatycznie przełącza pomiędzy normalnym i Eco trybem zależnie od ustawionego poziomu głośności. Ponadto w celu zapewnienia kompatybilności z jak największą ilością głośników nowy model został dodatkowo wyposażony w możliwość pracy z głośnikami z niską impedancję do 4 Ohm.

Audyssey MultEQ-XT32 / LFC

Dzięki wbudowanym ponad dziesięciu tysiącom punktom kontrolnym jest to najbardziej dokładne rozwiązanie pozwalające na bardzo szczegółową korekcję danej przestrzeni akustycznej. Dodatkowo wszystkie kanały posiadają filtry o ultra wysokiej rozdzielczości, w tym również dwa niezależne od siebie subwoofery, dzięki czemu efekty korekcji są jak najbardziej zauważalne - szczególnie w przypadku niskich tonów, gdzie korekcja jest najbardziej konieczna. Technologia Audyssey LFC wykorzystuje psychoakustyczne algorytmy, tak aby bass nie przechodził przez ściany i nie zakłócał spokoju sąsiadów, zachowując przy tym odpowiednie właściwości bassu w pożądanym pomieszczeniu. AVR-X7200WA jest również przystosowany do obsługi innowacji Audyssey Pro, tak aby korekcja danej przestrzeni akustycznej osiągnęła najbardziej profesjonalny poziom.

DolbyAtmos

Oferowana technologia Dolby Atmos powoduje, że odtwarzany dźwięk jest niezwykle żywy i dociera ze wszystkich stron, łącznie z obszarem powyżej głowy, tak aby wypełnić przestrzeń kina domowego zadziwiającą czystością, siłą oraz głębią dźwięku z uwzględnieniem najmniejszych szczegółów. AVR-X7200WA posiada moc obliczeniową pozwalającą na obsługę Audyssey MultEQ XT32, skalibrowanych 7, 9 lub 11 kanałów dla innowacji Dolby Atmos wykorzystując konfiguracje dźwięku 5.1.2, 5.1.4, 7.1.2, 7.1.4* lub 9.1.2* zamontowaną na suficie lub głośniki kompatybilne z innowacją Dolby Atmos. Konfiguracja 5.1.2 jest oparta na tradycyjnym systemie 5.1 uzupełnionym 2 głośnikami powyżej głowy lub głośnikami obsługującymi Dolby Atmos. Dźwięk 5.1.4 jest oparty na systemie 5.1 z 4 głośnikami powyżej poziomu głowy lub głośnikami kompatybilnymi z Dolby Atmos.  Konfiguracja 7.1.2 lub 7.1.4 jest oparta na systemie 7.1 oraz 4 głośnikach powyżej głowy lub głośnikach oferujących dźwięk Dolby Atmos. Natomiast system 9.1.2 jest oparty na konfiguracji 9.1 z 2 głośnikami powyżej poziomu głowy. (* z dodatkowym wzmacniaczem mocy).

Wbudowany Bluetooth,

Wbudowane Wi-Fi i AirPlay, DLNA

Wiele przenośnych urządzeń jest wyposażonych w bezprzewodową łączność Buletooth, dzięki czemu oferowana przez AVR-X7200WA bezprzewodowa technologia Bluetooth pozwala użytkownikowi strumieniować ulubione utwory audio aż z 8 przenośnych urządzeń obsługujących Bluetooth, takich jak smartfony, przenośne odtwarzacze audio oraz tablety. Korzystając z wbudowanej, bezprzewodowej technologii Wi-Fi AVR-X7200WA - łącząc się z internetem za pomocą domowej sieci - otwiera drzwi do świata muzyki za pośrednictwem stacji internetowych oraz serwisu Spotify dzięki najnowszemu udogodnieniu Spotify Connect. Dzięki AirPlay użytkownik jest w stanie bezprzewodowo słuchać ulubionej muzyki korzystając z przenośnych urządzeń iOS, w tym iPhone, iPod touch oraz iPad. Certyfikat DLNA 1.5 pozwala połączyć urządzenie z komputerem PC lub Mac przez domową sieć bezprzewodowo dla dodatkowych możliwości strumieniowania. Korzystając z aplikacji Denon Remote App użytkownik może sterować amplitunerem z poziomu przenośnego urządzenia dostępnego na Apple, Android i Kindle Fire.

Wyposażony w wejście 7+1 oraz wyjście 2+1

Terminale HDMI w pełni obsługujące ekrany nowej generacji 4K

Zainstalowanych osiem systemów zapewnia obsługę 4K na wejściu HDMI. Jeden z tych systemów jest umiejscowiony na przodzie, co pozwala na łatwe podłączenie takich urządzeń jak: kamera, konsola do gier oraz smartfon. Wyjście HDMI posiada nowy terminal dla strefy wyjścia dodatkowo do dwóch systemów przy jednoczesnym wyjściu, tak aby wejście audio i wideo HDMI spełniło funkcję wyjścia dla podstrefy.

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.