• Projektor Epson EB-L260F

Symbol: V11HA69080

Bezprzewodowy projektor laserowy Prezentuj materiały Full HD z łatwością dzięki projektorowi ze skalowalnym obrazem do 310 cali, funkcją przesyłania strumieniowego i opcją udostępniania treści. EB-L260F, wyposażony w zaawansowane funkcje, to podstawowy bezprzewodowy projektor laserowy Full HD, idealny do każdego środowiska pracy. Zapewnia jasność na poziomie 4600 lumenów, różne opcje łączności bezprzewodowej i przewodowej oraz oferuje skalowalny rozmiar obrazu o przekątnej do 310 cali.

6199.00
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon

Bezprzewodowy projektor laserowy Prezentuj treści na skalowalnej powierzchni projekcji Full HD o przekątnej do 310 cali (7,9 m) i korzystaj z łączności do przesyłania strumieniowego i udostępniania.

Eb-L260F to podstawowy bezprzewodowy projektor laserowy Full HD z zaawansowanymi funkcjami, które sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla każdego środowiska pracy. Projektor charakteryzuje się jasnością 4 600 lumenów, różnymi opcjami łączności bezprzewodowej i przewodowej oraz możliwością uzyskania skalowalnego obszaru projekcji o wielkości do 310 cali (7,9 m).

image

Optymalizuj dostarczanie treści

Dzięki temu doskonałemu rozwiązaniu do projekcji laserowej Full HD możesz uaktualnić do niezawodnej technologii laserowej bez naruszania budżetu. Wysoki kontrast 2 500 000:1 i technologia 3LCD zapewniają profesjonalne, wybitne i wyraźne wyświetlanie treści w każdym środowisku pracy i inspirowanie publiczności.

image
image

Łatwa konfiguracja i podłączenie

Projektor posiada funkcję automatycznego włączania zasilania Microsoft Teams Rooms dzięki wykrywaniu sygnału wideo HDMI oraz szereg opcji łączności, w tym podwójne HDMI i wbudowane Wi-Fi do strumieniowego przesyłania treści z laptopów lub urządzeń mobilnych z lustrzanym odbiciem zawartości ekranu (Miracast). Przerwom w nauce można zapobiec dzięki obsłudze kodu PIN i nazwy użytkownika dialogu projekcji. Zasilanie USB (2 A) dla łatwego podłączenia smart stick. Projektor jest również kompatybilny z oprogramowaniem iProjection, które ułatwia łączenie się z urządzeniami mobilnymi i udostępnianie treści.

Bezproblemowy i długotrwały

Dzięki wydłużonemu czasowi użytkowania do 30 000 godzin w trybie ekonomicznym (20 000 godzin w trybie normalnym) i doskonałej niezawodności ten projektor będzie z Tobą przez wiele lat. Model EB-L260F jest objęty pięcioletnią gwarancją.

image
image

Łatwa i szybka instalacja, prosta obsługa

Ten lekki i kompaktowy projektor można zainstalować w dowolnej pozycji, aby uzyskać projekcję 360 stopni bez wpływu na jakość projekcji. Obsługuje również ultraszeroki współczynnik proporcji 16:6, ma wyjście HDMI i technologię edge-blending dla instalacji wielu urządzeń.

 

Najważniejsze cechy

  • Wyświetlacz o jasności 4600 lumenów Wyraziste obrazy Full HD i jasne kolory, nawet w dobrze oświetlonych pomieszczeniach
  • Skalowalny projektor Elastycznie skalowalny projektor o przekątnej ekranu od 31 do 310 cali
  • Łatwe przesyłanie strumieniowe Bezprzewodowy, funkcja automatycznego włączania zasilania MTR przez HDMI i łatwe podłączanie do inteligentnego urządzenia.
  • Niezawodność w działaniu bez serwisowania Prosta instalacja z funkcją projekcji łańcuchowej i wyświetlania reklam.
  • Kompletne rozwiązanie Model EB-L260F, dzięki niewiarygodnemu współczynnikowi kontrastu wynoszącemu 2 500 000:1, zapewnia żywe, realistyczne obrazy z wyraźnymi detalami cieni i głębokimi odcieniami czerni
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.