• BenQ InstaShow WDC10HC

Symbol: 9H.JLD78.N6E

WDC10HC InstaShow System do bezprzewodowej prezentacji z HDMI i USB-C Natychmiastowa komunikacja wizualna i współpraca dla nowoczesnych przedsiębiorstw Urządzenie bezprzewodowe z portem HDMI i USB-C (z trybem DP Alt Mode) Brak konieczności instalacji i uruchamiania oprogramowania 128-bitowa ochrona WPA2 i AES Dzięki technologii Plug and Play nie wymaga instalacji sterowników oraz jest kompatybilne z każdym systemem operacyjnym oraz platformą sprzętową

6499.00
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon
INSTASHOW-WDC10

Bezpośrednia komunikacja wizualna i współpraca w nowoczesnej firmie

Ludzka natura jest odporna na zmiany, dlatego nowa technologia może być przytłaczająca. InstaShow ™ nie wymaga dodatkowej nauki poznawania technologii, szybko włączając się do rutyny codzienneej pracy. Wystarczy, że ktoś raz użyje intuicyjne InstaShow i razu wie, jak go używać do prezentacji.
InstaShow to rozwiązanie bezprzewodowe, które zapoczątkowuje możliwości współpracy w sieci, bez dodatkowych inwestycji w obiekt lub szkolenia. Każdy klient biznesowy, nawet nie posiadający infrastruktury WiFi, możne wdrożyć InstaShow dla pracowników i gości, aby cieszyć się prostą i szybką bezprzewodową prezentacją bez niezręcznych momentów konfigurowania, umożliwiając natychmiastową pracę zespołową dla inspirujących rezultatów.

BenQ_instashow_features
INSTASHOW-WDC10

Naciśnij przycisk by zacząć prezentację

Wystarczy jeden przycisk, InstaShow ™ to rozwiązanie które wystarczy podłączyć do laptopa źródłowego. To trwa zaledwie kilka sekund, aby rozpocząć bezprzewodową prezentację. Nie ma potrzeby instalowania oprogramowania, żadnego skonfigurowania czy uruchamiania aplikacji, brak przestojów i niewygodnej ciszy by po prostu zacząć produktywne spotkanie.

INSTASHOW-WDC10

Bez oprogramowania do konfiguracji czy aktualizacji

InstaShow znacznie zwiększa efektywność oraz elastyczność firm , oferując naturalny, intuicyjny sposób na prezentacje dla maksymalnie do szesnastu prezenterów. Prezentację można rozpocząć bez czekania i utraty cennego czasu na spotkanie. InstaShow znacznie zwiększa produktywność przedsiębiorstw poprzez oszczędność czasu i szybką pracę zespołową. Dodatkowo, ponieważ nie posiada potrzeby oprogramowania do konfiguracji lub aktualizacji InstaShow nie potrzebuje wsparcia działu IT.

INSTASHOW-WDC10
INSTASHOW-WDC10


Bardzo łatwe parowanie

Parowanie nadajnika z odbiornikiem jest bardzo łatwe. Wystarczy przytrzymać klawisz resetu na odbiorniku oraz na nadajniku przez 5s a urządzenie zrobi to samo. W przypadku gdy odbiornik jest zamontowany wysoko i nie ma do niego dostępu, proces parowania można przeprowadzić poprzez sieć LAN.

Szybkie przełączanie pomiędzy trybami: Prezentacja i Wideo

Nasza ekskluzywna funkcja InstaVideo optymalizuje ustawienia audiowizualne InstaShow do łatwego przełączania z trybu prezentacji do płynnego trybu wideo z przesyłem dźwięku, wystarczy kliknięcie przycisku z boku, bez konieczności wsparcia działu IT, plątaniny kabli i zmiany skomplikowanych ustawień oprogramowania. Pozwala to prezentującemu na szybkie dostosowanie wyświetlanych treści do osiągnięcia produktywnej wydajności w prezentacji i jakości 1080p Full HD wideo, użytkownicy mogą bez obaw łączyć tekst, wykresy, zdjęcia i multimedia wideo bez wahania do najbardziej efektywnych spotkań.

INSTASHOW-WDC10
INSTASHOW-WDC10

Kompatybilność z wszystkimi platformami

Nasze uniwersalne rozwiązanie umożliwia współpracę i dzielenie się bez granic. Użytkownicy InstaShow mogą swobodnie prezentować na dowolnym urządzeniu ze standardowym wejścia HDMI, z wykorzystaniem treści z szerokiej gamy urządzeń, takich jak laptopy, blue-ray lub DVD, odtwarzaczy multimedialnych, m.in. Apple TV, PS4 lub Xbox.

Ponadto wyłącznie InstaShow oferuje tryb rozszerzonego pulpitu w Windows i OS X w widoku prezentacji. Prezenterzy mogą sobie wyswietlać lub sporządzać notatki, zapisywać dane lub monitorować inne aplikacje podczas gdy prezentacja jest w toku, i nadal dostarczać inspirującą jakośc prezentacji.

INSTASHOW-WDC10

Zaufana Bezpieczna Platforma

128-bitowe szyfrowanie AES oraz protokół uwierzytelniania WPA2 zapewniają, że własność intelektualna korporacji pozostaje prywatna i bezpieczna i nie jest narażona na włamanie lub przypadkowe ujawnienie. Pomimo wysokiego poziomu bezpieczeństwa InstaShow zapewnia płynny i wysokiej jakości bezprzewodowy streaming prezentacji. Pozwala to prezenterom na wymianę poufnych informacji bez obawy o naruszenie bezpieczeństwa podczas prezentacji. InstaShow ™ obsługuje HDCP, aby wszystkie treści z zarządzaniem prawami cyfrowymi będą odtwarzane płynnie, bez opóźnień i komunikatów o błędach lub przerwaniach..

INSTASHOW-WDC10

Stabilne Połączenie WIFI

Proste i wygodne, ale również niezawodny. Nasze ekskluzywne funkcje automatycznego wyboru kanału WiFi i automatycznego ponownego połączenia pozwalają korzystać prezenterom z InstaShow, bez obawy o jakiekolwiek przerwy lub zakłócenia spowodowane przez niestabilne środowiska WiFi. Wyposażony w WiFi 802.11ac o wysokiej wydajności do 400Mbps, InstaShow zapewnia płynne bezprzewodowe strumieniowe przesyłanie treści Full HD 1080p, nawet w środowiskach bezprzewodowych o dużym natężeniu.

Szybki czas reakcji przy Prezentacji Wideo i Dżwieku

Opóźnienie wyświetlania poniżej 100ms umożliwia naturalne, precyzyjne ruchy myszy, sprawne wyświetlanie animacji PowerPoint i przejść pomiędzy slajdami w prezentacji o profesjonalnym wyglądzie. Prezenterzy i uczestnicy mogą skupić się na merytorycznych punktach spotkania nie troszcząc się o sprawy techniczne.

Inteligentna zmiana ustawień rozdzielczości

Wykorzystując EDID, InstaShow automatycznie konfiguruje rozdzielczość źródła, aby dopasować urządzenie wyświetlające piksel po piksela dla doskonałego i czystego obrazy, niezależnie czy jest to projektor, ekran monitora lub telewizora. użytkownicy InstaShow mogą skupić się na spotkaniu, a nie regulacji ustawienia rozdzielczości lub wzywania wsparcia działu IT w celu dostosowania ustawień wyświetlania.

INSTASHOW-WDC10
INSTASHOW-WDC10

Współpraca ze wszystkimi urządzeniami

InstaShow zapewnia zintegrowane kodowanie i dekodowanie sprzętowe, zapewniając spokój na gwarantowanej wydajności bezprzewodowej prezentacji, niezależnie od możliwości systemu operacyjnego komputera źródłowego.

Realne Oszczędności Dzięki Inteligentnemu zarządzaniu energią.

InstaShow na wiele sposobów wpisuje się w standardy firm utrzymujących wysokie standardy ekologiczne i oszczędzania energii. Po pierwsze, tryb HDMI Standby przełącza InstaShow od zużycia energii do poziomu bliskiego zeru, wydłużając równocześnie żywotność sprzętu. Gdy urządzenie wyświetlające zostanie ponownie włączone, InstaShow budzi się automatycznie bez potrzeby używania oddzielnego pilota, szczególnie przydatna funkcja jeśli InstaShow jest zamontowany np. na suficie.

Ponadto InstaShow może być skonfigurowany tak, aby wejść w tryb Network Standby przy braku aktywności źródła w obrębie okreslonego przez użytkownika limitu czasu, przerywając transmisję HDMI i uruchamiając mechanizmy uśpienia na podłączonych urządzeniach wyświetlających, które zostaną ponownie właczone, gdy prezentacja bedzie kontunuowana. Zwiększa to oszczędność energii ale także wydłuża żywotność urzadzeń wyswietlających które pozostają wyłączone. Przy pracy z trybem BlankEco wbudowanym w projektoru BenQ oszczędności mogą osiągnąc nawet 50%*.

* Rzeczywiste oszczędności energii zależą od urządzenia wyświetlającego

USB-C

  Prosta łączność i więcej możliwości spotkań USB-C zapewnia użytkownikom szybszą transmisję danych, wysoką jakość obrazu, szybkie dostarczanie energii oraz szerszą i prostszą kompatybilność ze wszystkimi rodzajami urządzeń. Dzięki jednemu złączu USB-C nie musisz się martwić, ciesząc się płynnymi i wspólnymi spotkaniami.

 

Znajdź najlepszy InstaShow dla siebie
Model

WDC10 / WDC10C

WDC20 / WDC20C WDC30
Typ spotkania
Spotkanie w salce konferencyjnej

Spotkanie BYOD

Sala średniej wielkości

Spotkanie o charakterze poufnym

Duża sala

Standard Wi-Fi
Wi-Fi 5
Wi-Fi 5
Wi-Fi 6
Zasięg

8m

15m
30m
Rozdzielczość wyjściowa
1080p@60fps
4K@30fps
4K@60fps
BYOD

brak

AirPlay / Google Cast /

Aplikacj BenQ InstaShare

AirPlay / Google Cast /

Aplikacja BenQ InstaShare

Maksymalna liczba nadajników
16
32
64
Złącza nadajnika

HDMI+ USB(zasilanie) / USB-C

HDMI+ USB(zasilanie) / USB-C

HDMI+ USB(zasilanie)
Szyfrowanie Wi-Fi
WPA2
WPA2
WPA3
Certyfikat bezpieczeństwa Wi-Fi
brak
brak

· CC EAL6+ (ISO/IEC 15408)

· FIPS 140-3

Inne
brak
Zwrotny przesył dotyku

· Zwrotny przesył dotyku

· Certyfikowana ochrona przed zarazkami

 

Funkcje 

Nazwa modelu
WDC10HC
Nazwa produktu
InstaShow™
Kolor
Black
Wyjście wideo
HDMI 1.4, comply with HDCP
Ilość klatek /s
Up to 60 fps depending on environment
Rozdzielczość Wyjściowa
800 x 600, 1280x720 (720P),1024 x 768 (XGA),1280 x 768,1280x800(WXGA),1280 x 1024,1280 x 960,1360 x 768,1440 x 900,1400 x 1050,1680 x 1050, 1920x1080 (1080p)
Rozdzielczość Wejściowa
Up to 1920x1080
Ilość równoczesnych połączeń
16 pcs
Audio
Stereo, Radio quality 16bits 48KHz
Sieć bezprzewodowa
IEEE 802.11ac, 5GHz, 2T2R
Prędkość transmisji bezprzewodowej
Up to 867Mbps
Protokół uwierzytelniania
WPA2 (WPA2-PSK (Pre-Shared key) / WPA2-Enterprise)
Bezpieczeństwo (szyfrowanie)
AES 128 bit
Obsługiwane platformy
Windows, Chrome. Any OS has USB-C with Display Port Alt Mode(DP version higher or equal than 1.2)
Zasięg
Max. 8m between InstaShow Button and InstaShow Host
Zakres temperatur
Operating: 0°C to +40°C (+32°F to +104°F)
Storage: -10°C to +60°C (+14°F to +140°F)
Wilgotność
Storage: 5% to 90% relative humidity, non-condensing
Operation: 10% to 80% relative humidity, non-condensing

Nadajnik InstaShow (Button) 

Kabel
USB Type A, HDMI Cable
USB Type-C
Przycisk resetowania
x1
Przycisk trybów pracy
x1
Dioda LED
*Red (boosting), Green (wifi connected), Blue (presenting)
Zasilanie
DC 5V±10%, 0.9A
Pobór mocy
Normal: 4.5W
Waga
87.3g
Wymiary (Wysokość x Szerokość x Głębokość)
84.5x188.3x19.9mm

Odbiornik InstaShow (Host) 

Wyłącznik zasilania
x1
Przycisk parowania
x1
Złącze LAN
x1(10/100 Mbps)
Wyjście wideo
x1 HDMI 1.4 (video and audio)
Dioda LED
*Red (boosting), Green (ready for connection), Blue (presenting)
Złącze zasilania DC Jack
x1 (micro USB)
Zasilanie
DC 5V±10%, 1.5A
Normal: 5W
Zużycie mocy
Network standby: 2W
HDMI standby: 0.02W
Wymiary (Wysokość x Szerokość x Głębokość)
110x110x27mm (99mm with antenna)
Waga
150g
Przycisk parowania
x1
Wymiary (Wysokość x Szerokość x Głębokość)
(nie uwzględnia gumowych nóżek)
110x110x27mm (99mm with antenna)

Stojak InstaShow 

Wymiary (Wysokość x Szerokość x Głębokość)
84.5x188.3x19.9mm
Waga
630g

Zawartość zestawu InstaShow 

Informacje bezpieczeństwa
x1
Stojak
x1
Instrukcja szybkiego uruchomienia
x1
Nadajnik InstaShow (Button)
x2
Odbiornik InstaShow (Host)
x1
Kabel zasilający USB Power
x1 (150cm, USB Type A 3.0, micro USB)
Kabel HDMI
x1 (80cm)
Antena
x2 (Black)
Zasilacz
x1
Rzep (czarny)
x1
Taśma dwustronna
x1
Gumowe nóżki
x4
Śruby
x4
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.