• BenQ InstaShow WDC20C

Symbol: 9H.JNM78.H1E

WDC20C InstaShow do bezprzewodowej prezentacji 4K i współpracy USB-C Maksymalne bezpieczeństwo dla natychmiastowej współpracy Bez instalacji oprogramowania i sterowników Przesyłanie z urządzeń mobilnych dla współpracy do 32 osób Obraz dzielony na 4 prezenterów na jednym ekranie Przesyłanie dotyku

8199.00
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon

Natychmiastowe Odzwierciedlanie Ekranu i Współpraca

 image

InstaShow nie wymaga nauki, więc możesz go używać w codziennej pracy i natychmiast zacząć udostępniać za pomocą własnych urządzeń mobilnych. InstaShow pozwala również pracownikom i gościom cieszyć się bezprzewodową prezentacją bez konieczności konfiguracji, co prowadzi do natychmiastowej pracy zespołowej i natychmiastowych rezultatów. Co więcej, zaawansowane funkcje bezpieczeństwa InstaShow mogą chronić ciężko wypracowaną własność intelektualną, która jest kluczowa dla wyniku finansowego Twojej firmy.


 

USB-C: Prosta łączność i więcej możliwości spotkań

USB-C zapewnia użytkownikom szybszą transmisję danych, wysoką jakość obrazu, szybkie dostarczanie energii oraz szerszą i prostszą kompatybilność ze wszystkimi rodzajami urządzeń. Dzięki jednemu złączu USB-C nie musisz się martwić, ciesząc się płynnymi i wspólnymi spotkaniami.

image
Natychmiastowe Podłączenie i Prezentacja

Łatwy w konfiguracji dla każdego, InstaShow™ jest gotowy do użycia od momentu podłączenia. Znacząco zwiększa również wydajność i sprawność firmy, pozwalając nawet 32 użytkownikom na podłączenie się i prezentację po kolei, bez typowych opóźnień związanych z techniką pomiędzy prezenterami. Ponadto, InstaShow™ obsługuje zintegrowane kodowanie i dekodowanie sprzętowe, dzięki czemu może zapewnić płynną prezentację i odtwarzanie wideo niezależnie od systemu operacyjnego i możliwości notebooka źródłowego.

image

 

Wysokiej Jakości łączność Bezprzewodowa z Udostępnianiem Wideo w jakości Full HD

InstaShow™ może utrzymywać stabilne połączenia bezprzewodowe nawet w mniej idealnych środowiskach Wi-Fi. Wyposażony w Wi-Fi 802.11 ac/n dla prędkości transferu do 700Mbps*, InstaShow™ ułatwia łatwe i płynne udostępnianie prezentacji, zdjęć, dokumentów i wideo Full HD. *300Mb/s w sieci 2.4G; 400Mb/s w sieci 5G

 


image
Podziel się Pomysłem za Pomocą Jednego Kliknięcia

Usprawnij spotkanie w ramach współpracy, klikając przycisk, a Twoi koledzy z zespołu będą mogli włączyć się do dyskusji bez przerywanego podłączania i odłączania kabli.

image
Podzielony Ekran do Prowadzenia Dyskusji na Temat Synchronizacji

Możliwość synchronizacji dyskusji - nawet 4 prezenterów może udostępniać swoje treści na jednym ekranie. Przyspiesz podejmowanie decyzji i skróć spotkania dzięki InstaShow WDC20.

 

image
Dotknij Wróć, aby Zarządzać Spotkaniem

Dotknij ekranu, a będziesz mógł zarządzać swoją prezentacją i jednocześnie zrobić wrażenie na słuchaczach. Dzięki ekranowi dotykowemu możesz utrzymać uwagę słuchaczy bez konieczności przełączania się między wyświetlaczem a laptopem.

 

Proste Parowanie i Bezproblemowa Konserwacja
 image

InstaShow™ jest gotowy do użycia natychmiast po wyjęciu z pudełka. Jeśli jednak potrzebujesz sparować dodatkowe nadajniki z odbiornikiem, przekonasz się, że proces ten jest niezwykle prosty. Po prostu przytrzymaj przycisk parowania na urządzeniu głównym przez 5 sekund, a następnie zrób to samo na nadajniku, a oba urządzenia sparują się automatycznie. Host może nawet zostać przełączony w tryb parowania za pomocą kontroli internetowej, jeśli jest zainstalowany na projektorze zamontowanym na suficie lub w innym trudno dostępnym miejscu.

 

Znajdź najlepszy InstaShow dla siebie

Model

WDC10 / WDC10C

WDC20 / WDC20C WDC30
Typ spotkania
Spotkanie w salce konferencyjnej

Spotkanie BYOD

Sala średniej wielkości

Spotkanie o charakterze poufnym

Duża sala

Standard Wi-Fi
Wi-Fi 5
Wi-Fi 5
Wi-Fi 6
Zasięg

8m

15m
30m
Rozdzielczość wyjściowa
1080p@60fps
4K@30fps
4K@60fps
BYOD

brak

AirPlay / Google Cast /

Aplikacj BenQ InstaShare

AirPlay / Google Cast /

Aplikacja BenQ InstaShare

Maksymalna liczba nadajników
16
32
64
Złącza nadajnika

HDMI+ USB(zasilanie) / USB-C

HDMI+ USB(zasilanie) / USB-C

HDMI+ USB(zasilanie)
Szyfrowanie Wi-Fi
WPA2
WPA2
WPA3
Certyfikat bezpieczeństwa Wi-Fi
brak
brak

· CC EAL6+ (ISO/IEC 15408)

· FIPS 140-3

Inne
brak
Zwrotny przesył dotyku

· Zwrotny przesył dotyku

· Certyfikowana ochrona przed zarazkami

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.