• EIZO FlexScan EV3240X-BK - monitor LCD IPS 32" 4K UHD (czarny)

Symbol: UMLEI32EV3240XBK

Biznesowy monitor 4K klasy premium Obszerny ekran o przekątnej 31,5″ wyświetla obraz w rozdzielczości 4K z doskonałą ostrością i szczegółowością. EV3240X ma również zgrabny, bezramkowy design oraz złącze USB-C, które upraszcza pracę w nowoczesnym biurze.

5999.00
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon

Rozdzielczość 4K

FlexScan EV3240X ma rozdzielczość 4K UHD (3840 x 2160), a więc czterokrotnie wyższą niż standardowa rozdzielczość full HD (1920 x 1080) i ponad dwukrotnie wyższą niż rozdzielczość WQHD (2560 x 1440). Dzięki temu na jednym ekranie zmieszczą się wszystkie potrzebne aplikacje, a użytkownik nie musi ciągle przełączać i przewijać okien.

image

Ostry obraz dzięki wysokiej gęstości pikseli

EV3240X ma gęstość piksela na poziomie 140 ppi (pikseli na cal), a więc dwukrotnie wyższą niż w typowych monitorach full HD. W efekcie znaki alfanumeryczne i kontury wyświetlane są z doskonałą ostrością, która pozwala zobaczyć najdrobniejsze detale bez konieczności przybliżania obrazu.

image

Port USB-C do wygodnego podłączenia laptopa

FlexScan EV3240X wyposażono w złącze USB-C umożliwiające wyświetlanie wideo, odtwarzanie audio, przesyłanie sygnałów USB, a także ładowanie podłączonych urządzeń. Dzięki temu osoby przenoszące się między stacjami roboczymi lub pracujące poza biurem mogą łatwiej i szybciej podłączyć laptopa.

image

Zasilanie 94 W

Złącze USB-C dostarcza zasilanie o mocy do 94 W, co pozwala wygodnie ładować małe komputery stacjonarne i laptopy bez konieczności podłączania osobnego zasilacza.

image

Stabilne połączenie sieciowe

Wiele nowoczesnych laptopów nie ma portu sieciowego LAN, dlatego EV3240X wyposażono we wbudowane złącze zapewniające przewodowe połączenie z siecią. Wystarczy podłączyć dowolnego laptopa do złącza USB-C monitora, aby uzyskać dostęp do sieci. Dzięki temu można swobodnie prowadzić rozmowy konferencyjne lub przesyłać dane z wysoką prędkością.

Aplikacja EIZO MAC Address Clone Utility tymczasowo przypisuje do monitora adres MAC podłączonego komputera, dając dostęp do sieci urządzeniom uwierzytelnionym i blokując go dla urządzeń nieuwierzytelnionych.

image

Podłącz urządzenia peryferyjne bezpośrednio do monitora

W nowoczesnych laptopach często brakuje złączy wejściowych, ponieważ producenci rezygnują z nich, by „odchudzić" swoje urządzenia i sprawić, by były bardziej przenośne. Wbudowany interfejs UBS-C w modelu EV3240X daje dostęp do trzech złączy USB-A i jednego USB-C, umożliwiających podłączenie urządzeń peryferyjnych takich jak mysz, klawiatura lub kamerka internetowa.

image

Zrównoważony rozwój

Zgodnie z filozofią EIZO produkt wysokiej jakości to produkt o długim cyklu życia, przyjazny dla środowiska i stworzony w duchu zrównoważonego rozwoju. Monitory FlexScan powstają więc zgodnie z międzynarodowymi przepisami środowiskowymi, oferują inteligentne funkcje energooszczędne i mają długą żywotność, dzięki której ograniczają zużycie zasobów.

Plastik pochodzący z recyklingu

Ponad 80% plastiku użytego do produkcji monitora EV3240X pochodzi z recyklingu. W ten sposób ograniczamy ilość plastikowych opadów trafiających do środowiska, oszczędzamy zasoby i promujemy ponowne wykorzystanie materiałów.

image

Ekologiczne materiały pakowe

EIZO stopniowo rezygnuje z pakowania monitorów w plastik i styropian z uwagi na dobro planety. Na czas transportu monitor EV3240X zabezpiecza się pulpą papierową wytwarzaną z pochodzących z recyklingu kartonów i gazet. Kable również pakowane są w papier zamiast plastikowych woreczków.

image

Spersonalizowane pakowanie przyjazne dla środowiska

EIZO oferuje klientom korporacyjnym możliwość spakowania wielu monitorów w jeden karton i zrezygnowania z niepotrzebnych stopek lub kabli. Takie rozwiązanie zmniejsza ilość materiałów potrzebnych do wysłania jednego zamówienia, a co za tym idzie nie generuje zbędnych śmieci.

image

Ograniczony pobór energii

Monitor wykorzystuje autorskie technologie EIZO EcoView, które ograniczają pobór mocy nawet o 50%* w porównaniu do monitora wyświetlającego obraz na maksymalnym poziomie jasności.

*Typowy pobór mocy nie uwzględniający zasilania przez USB.

  • Auto EcoView: automatycznie reguluje poziom jasności ekranu w zależności od zmian oświetlenia w otoczeniu.
  • EcoView Optimizer 2: reguluje jasność i wzmocnienie w zależności od obrazu wyświetlanego na ekranie.
image

Zgodność ze standardami

Monitor ma certyfikaty zrównoważonego rozwoju takie jak TCO Certified Generation 9 i EnergyStar. Uzyskał także certyfikat EPEAT (Electronic Product Environmental Assessment Tool) o najbardziej rygorystycznym standardzie Gold, który stanowi dowód na produkcję przyjazną środowisku, m.in. w zakresie stosowania materiałów pochodzących z recyklingu, ograniczania zużycia energii oraz korzystania z ekologicznych materiałów pakowych. Dzięki temu organizacje będące zwolennikami inwestowania odpowiedzialnego społecznie (ESG) lub realizujące zrównoważone cele rozwoju (SDG) mają pewność, że monitor spełnia odpowiednie wytyczne.

 

image

Pracuj wygodniej i wydajniej

W nowoczesnych firmach coraz częściej zdarza się, że pracownicy nie mają stałego stanowiska pracy (hot desking), przynoszą na spotkania własne urządzenia (BYOD) lub pracują zdalnie. EV3240X ma funkcje, które odczuwalnie poprawiają komfort pracy w takich środowiskach, zwiększając jednocześnie jej wydajność.

Tryb Picture-by-Picture

Tryb Picture-by-Picture (PbyP) pozwala wyświetlać obok siebie obraz z dwóch różnych źródeł sygnału bez konieczności ręcznego przełączania się między nimi. Dzięki temu można zaoszczędzić czas w trakcie spotkań, np. porównując dokumenty dwóch pracowników jeden obok drugiego lub udostępniając materiały z dwóch źródeł naraz podczas prezentacji.

Stopka z szerokim zakresem regulacji

Monitor można obracać, przekręcać i przechylać, aby znaleźć optymalną pozycję nienadwyrężającą pleców i szyi. Wysokość można płynnie regulować, w tym opuścić ekran niemal do samej podstawy. Dzięki temu każdy użytkownik, niezależnie od wzrostu, może ustawić górną krawędź ekranu nieco poniżej swojej linii wzroku - tak, jak dyktują zasady ergonomii.

image195 mm image35° do tyłu, 5° do przodu image90° image90° (w prawo)
 
 

Oszczędność miejsca

Po podniesieniu ekranu na maksymalną wysokość 195 mm pod monitorem zmieści się laptop. W ten sposób można stworzyć praktyczne, nie zabierające wiele miejsca na biurku stanowisko dwuekranowe.

image

Szeroki wybór złączy

Monitor wyposażono w złącza wejściowe USB-C, DisplayPort i HDMI, umożliwiające podłączenie go do różnych urządzeń. Oprócz złącza słuchawkowego, obecnego już w poprzednich modelach, EV3240X ma także liniowe wyjście audio pozwalające podłączyć głośnik.

image

Design, który przykuwa wzrok

EV3240X należy do nowej generacji monitorów FlexScan z odświeżonym, minimalistycznym designem, który naturalnie wpasuje się w każde środowisko biurowe. Podstawa stopki ma kształt otwartego łuku, dzięki czemu zwalnia przestrzeń na biurku przed ekranem. Zgrabnie wyprofilowany tył obudowy nadaje monitorowi lekkości, a ramka wokół ekranu jest niemal niewidoczna.

image

Wbudowane przyciski i głośniki

Pomimo bezramkowego designu cechującego modele z serii FlexScan EV, z przodu monitora udało się zmieścić wszystkie przyciski służące do jego obsługi. Oprócz tego w obudowę wbudowane są wysokiej jakości głośniki o mocy 2 W.

image

Dwa warianty kolorystyczne

Oprócz standardowej czarnej obudowy dostępna jest także wersja biała, która świetnie wpisuje się w przestrzeń roboczą nowoczesnych biur, wnosząc do niej nieco świeżości i oddechu. Kable dostarczane są w kolorze odpowiadającym kolorowi obudowy.

image

Stelaż na stopkę

PCSK-03 to zgodny ze standardem VESA stelaż mocowany od tyłu na stopkę monitora. Umieszczając na nim komputer typu thin client lub mini PC, można zwolnić cenne miejsce na biurku, nie rezygnując przy tym z możliwości swobodnej regulacji stopki monitora.

image

Ulga dla oczu

Monitor ma wiele funkcji pomagających użytkownikowi lepiej koncentrować się na wykonywanych zadaniach i ograniczyć zmęczenie oczu podczas wielogodzinnej pracy.

Automatyczna regulacja jasności

Czujnik Auto EcoView wykrywa zmiany oświetlenia zachodzące w otoczeniu w ciągu dnia i automatycznie ustawia optymalny poziom jasności ekranu, aby zapobiec zmęczeniu oczu.

image

Mniej niebieskiego światła

Drukowanie dokumentów biurowych staje się coraz rzadsze, m.in. za sprawą zwiększonej popularności pracy w domu oraz zaostrzenia środków bezpieczeństwa. Tryb Paper Mode ogranicza ilość niebieskiego światła emitowanego przez monitor, zapobiegając w ten sposób zmęczeniu wzroku podczas lektury cyfrowych dokumentów. Używając jednocześnie funkcji Auto EcoView, emisję niebieskiego światła można zmniejszyć aż o 80%.

image

Możliwość precyzyjnego regulowania jasności

W słabo oświetlonym środowisku pracy dla oczu najlepsze jest ustawienie niskiej jasności ekranu. FlexScan EV3240X korzysta z podświetlenia LED, które pozwala precyzyjnie regulować jasność ekranu, a nawet ustawić ją na poziomie zaledwie 1% wartości maksymalnej.

image

Dobry widok pod dowolnym kątem

EV3240X ma panel IPS LCD z podświetleniem LED i kątami widzenia 178° w pionie i w poziomie. Dzięki temu monitor wykazuje minimalne zmiany koloru i kontrastu przy patrzeniu na ekran pod różnymi kątami, może więc wygodnie korzystać z niego kilka osób naraz.

image

Obraz bez migotania

Przyczyną widzianego przez wielu użytkowników migotania, powodującego szybkie zmęczenie oczu, jest wykorzystywana w konwencjonalnych monitorach metoda regulacji jasności podświetlenia LED. FlexScan EV3240X wykorzystuje hybrydowe rozwiązanie, dzięki któremu regulowanie jasności nie powoduje zauważalnego migotania, przy równoczesnym zachowaniu stabilności koloru.

image

Antyodblaskowa powłoka

Panel monitora pokryto specjalną powłoką, która rozprasza odbijające się od ekranu światło i tym samym pomaga ograniczyć zmęczenie wzroku.

image

Inteligentne oprogramowanie

EIZO Screen InStyle to całkowicie darmowe oprogramowanie umożliwiające wygodne zarządzanie ustawieniami monitora (zasilanie, kolory, poziom jasności, krzywa gamma) za pomocą myszy zamiast przycisków sterujących wbudowanych w obudowę.

Zaprowadź porządek na pulpicie

Oprogramowanie EIZO Screen InStyle oferuje funkcję Screen Layout, która pozwala optymalnie rozmieścić na pulpicie okna wszystkich otwartych programów.

image

Zabierz swoje ustawienia ze sobą

Funkcja Color Briefcase pozwala zachować preferencje dotyczące ustawień ekranu i z łatwością przenosić je między monitorami. Przydaje się to zwłaszcza osobom przenoszącym się między różnymi stacjami roboczymi lub pracującym zdalnie.

image

Jakość przede wszystkim

EIZO wytwarza swoje monitory we własnych zakładach, aby mieć ścisłą kontrolę nad procesem produkcji i jakością każdego urządzenia zjeżdżającego z taśmy fabrycznej.

Kontrola jakości

Wszystkie monitory FlexScan są projektowane, wytwarzane i poddawane kontroli jakości w zakładach EIZO. Dzięki temu producent może dostarczać klientom urządzenia najwyższej klasy.

Zobacz, jak powstaje monitor FlexScan

image

Doskonała reprodukcja kolorów

Monitor konwertuje dane pochodzące z 8-bitowego sygnału wejściowego i dobiera odpowiednie przejścia tonalne, aby wiernie odtwarzać wyświetlane obrazy. Ponadto na etapie produkcji każdy monitor poddaje się pomiarom i regulacji, aby prawidłowo wyświetlał obrazy od razu po wyjęciu z pudełka.

image

Ekran wolny od świecących pikseli

Producent daje gwarancję na zero martwych pikseli przez sześć miesięcy od daty zakupu monitora.

5-letnia gwarancja

FlexScan EV3240X objęty jest 5-letnią gwarancją producenta na wszystkie komponenty monitora, łącznie z panelem LCD*. Gwarancja EIZO jest o 2 lata dłuższa niż standardowa, 3-letnia gwarancja oferowana przez większość producentów monitorów.

*Czas użytkowania: 30 tys. godzin

image

Zaangażowanie w cele zrównoważonego rozwoju (SDG)

W ramach społecznej odpowiedzialności biznesu EIZO przyłączyło się do realizacji celów zrównoważonego rozwoju ONZ:

  • Troska o środowisko: do produkcji monitorów z serii FlexScan wykorzystuje się plastik pochodzący z recyklingu oraz odpowiedzialne pozyskiwane materiały. Gotowe monitory wysyłane są w opakowaniach nadających się do recyklingu.
  • Produktywność: Stosując innowacyjne technologie i oprogramowanie, EIZO stara się doskonalić warunki pracy ludzkiej i zwiększać jej produktywność.

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.