• Kamera PTZ Panasonic AW-UE150KEJ8

Symbol: AW-UE150KEJ8

Nowy poziom wydajności kamery PTZ Przedstawiamy AW-UE150, nową zintegrowaną kamerę 4K z funkcją Pan / Tilt / Zoom (PTZ), która oferuje przechwytywanie 4K / UHD 60p, pierwszą w swojej klasie kamer telewizyjnych. UE150 zapewnia również najszerszy kąt widzenia (75,1 stopnia w poziomie), który obecnie jest najszerszy w swojej klasie. Dzięki trybowi HDR, obsłudze różnych interfejsów 4K i jednoczesnemu wyjściu 4K / HD, AW-UE150 jest idealną zdalną kamerą do zastosowań z wyższej półki w transmisjach, produkcji, korporacjach, wydarzeniach i inscenizacjach, edukacji, domu kultu i nie tylko.

59999.00
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon

Nowy poziom wydajności kamery PTZ

Przedstawiamy AW-UE150, nową zintegrowaną kamerę 4K z funkcją Pan / Tilt / Zoom (PTZ), która oferuje przechwytywanie 4K / UHD 60p, pierwszą w swojej klasie kamer telewizyjnych. UE150 zapewnia również najszerszy kąt widzenia (75,1 stopnia w poziomie), który obecnie jest najszerszy w swojej klasie. Dzięki trybowi HDR, obsłudze różnych interfejsów 4K i jednoczesnemu wyjściu 4K / HD, AW-UE150 jest idealną zdalną kamerą do zastosowań z wyższej półki w transmisjach, produkcji, korporacjach, wydarzeniach i inscenizacjach, edukacji, domu kultu i nie tylko.

Model AW-UE150 zawiera 1-calową dużą matrycę MOS i 20-krotny zoom optyczny, a także płynny inteligentny zoom (iZoom). Obsługiwane interfejsy 4K obejmują 12G-SDI, HDMI, światłowód i IP. UE150 ma większą lampkę kontrolną dla skuteczniejszego wskazywania na antenie w razie potrzeby, a także nowoczesny, odważny nowy projekt.

 


 

Obsługa wyjścia V-LOG

AW-UE150 to pierwsza na świecie zautomatyzowana kamera PTZ, która obsługuje wyjście wideo V-LOG, kluczową cechę wysokiej klasy kamer kinowych, takich jak VariCam. Możliwość wyjścia UE150 w formacie LOG otwiera szeroki zakres możliwości produkcji wideo. Szeroki zakres dynamiczny i gama kolorów zapewniają obrazy odpowiednie do gradacji kolorów, pomagając zapewnić spójny wygląd wideo i umożliwiając dopasowanie kolorów z zatwierdzonymi przez Netflix kamerami kinowymi VariCam i systemem kamer telewizyjnych AK-UC4000 .

Tryb wyjścia V-LOG w zrobotyzowanej kamerze umożliwia wyprowadzanie wideo o profilu LOG ​​przez 12G-SDI, 3G-SDI, wyjście monitora i HDMI. Dodatkowo dwa typy ustawień, V-LOG i V-709, można wybrać niezależnie dla każdego interfejsu wyjściowego. Pozwala to na jednoczesne przesyłanie wideo 4K V-LOG do gradacji kolorów z wideo Full-HD V-709 do monitorowania kamery na miejscu.

 


 

Wyświetl całą scenę

Najszerszy w swojej klasie, szeroki kąt widzenia wynoszący 75,1 stopnia w poziomie, model AW-UE150 zapewnia fenomenalny zasięg wideo, umożliwiając uchwycenie pełnego ujęcia w kinach, na stadionach i w salach wykładowych, pomimo wszelkich ograniczeń miejsca instalacji, które możesz napotkać.

 


 

Wysokiej jakości wyjście wideo 4K 60p

Wyjście 3840 x 2160 4K i nagrywanie 59,94p zapewniają niezwykle płynne wideo, nawet w sportach na żywo i innych środowiskach, w których występuje szybki ruch.

 


 

Obsługa HDR (HLG)

Aparat obsługuje technologię HDR (High Dynamic Range), aby zapobiec rozjaśnieniu świateł i zablokowanych cieni oraz zapewnić jakość obrazu zbliżoną do tego, który widzisz gołym okiem. Balans kolorów jest dostosowywany do wyświetlania zgodnie z gamą kolorów BT.2020.

 


 

Załadowany optyczny stabilizator obrazu (OIS)

Drgania montowanej powierzchni spowodowane otwieraniem i zamykaniem drzwi, nagłośnieniem i innym zainstalowanym sprzętem są automatycznie korygowane w celu zapewnienia stabilnego fotografowania.

 


 

Obsługa trybu nocnego

Wyposażony w tryb nocny do fotografowania w podczerwieni. Użycie promieni podczerwonych w warunkach słabego oświetlenia umożliwia fotografowanie w sytuacjach, które normalnie byłyby trudne, na przykład podczas fotografowania dzikiej przyrody (obraz jest czarno-biały).

 


 

Niesamowita wydajność obrotu i pochylenia

Pan i tilt działają od minimalnej prędkości 0,08 ° / s do maksymalnie 180 ° / sw trybie szybkim. Jest to około 3 razy większa prędkość naszego obecnego produktu, która umożliwia szybkie uchwycenie zamierzonego celu. Co więcej, niski poziom hałasu NC35 lub mniejszy został zapewniony podczas pracy w trybie normalnym, który jest idealny do fotografowania w cichym otoczeniu.

 


 

Funkcja przycinania

Obrazy wykonane w rozdzielczości 4K można wyświetlać w całości, jednocześnie przycinając części tych obrazów. Pozycję kadrowania można określić z maksymalnie 3 lokalizacji, aby umożliwić prostą obsługę za pomocą pilota zdalnego sterowania AW-RP150, przeglądarki internetowej lub ekranu innych operacji.

 


 

Automatyczne sterowanie śledzeniem kamery PTZ

Kamera PTZ AW-UE150 PRO jest zgodna z zaawansowanym oprogramowaniem / serwerem do automatycznego śledzenia firmy Panasonic. Wykorzystując wyrafinowane rozpoznawanie twarzy i ciała, a także technologię głębokiego uczenia, zautomatyzowane rozwiązanie do sterowania kamerą zautomatyzowaną pozwala na dokładne śledzenie osoby mówiącej w sali wykładowej lub na scenie prezentacji. Rozwiązanie automatycznego śledzenia kamery umożliwia usprawnione śledzenie prezentera bez potrzeby stosowania innych akcesoriów lub czasochłonnego procesu konfiguracji. Oprócz standardowego automatycznego śledzenia kamery, najnowsza wersja oprogramowania do automatycznego śledzenia wykorzystuje funkcję kadrowania 4K w UE150, aby umożliwić jednoczesne śledzenie do 3 osób.

 


 

Obsługiwane są 12G-SDI, 3G-SDI, HDMI, światłowód i wiele interfejsów

Obsługiwany jest szeroki zakres wyjść: 12G-SDI, 3G-SDI, HDMI, IP, a nawet wyjście światłowodowe. Dodanie jednoczesnego wyjścia 4K / HD gwarantuje odpowiednią moc wyjściową do wykonywanej operacji. Wideo 4K można konwertować w dół do HD bezpośrednio w aparacie.

 


 

Świeży nowy interfejs sieciowy

Wyprowadzanie obrazu IP z kamery, ustawienia i sterowanie można przeprowadzić za pomocą przeglądarki internetowej na komputerze podłączonym do sieci IP. Oprócz komputerów PC i Mac do obsługi można używać iPadów, iPhone'ów, Androidów i innych urządzeń mobilnych, a dążenie do łatwych w użyciu interfejsów umożliwiło płynne sterowanie kamerą z odległych lokalizacji.

 


 

Bezpośrednia transmisja przez RTMP / RTMPS

RTMP / RTMPS (Real-Time Messaging Protocol) jest obsługiwany przez AW-UE150, aby umożliwić bezpośrednie przesyłanie wideo do usług transmisji na żywo, takich jak YouTube i Facebook Live. Oznacza to, że strumień na żywo może być transmitowany bezpośrednio z kamery.

 


 

Integruje się z ekosystemem NDI

W przypadku zakupu licencji AW-UE150W / K można zaktualizować do modelu zgodnego z NDI | HX . Wysoce wydajna kompatybilność NDI | HX umożliwia kodowanie i przesyłanie wysokiej jakości wideo w czasie rzeczywistym oraz przesyłanie sygnałów wejściowych bezpośrednio do przełącznika (takiego jak AV-HLC100 Stream Studio ) bez potrzeby stosowania dekodera IP.

 


 

Produkcja na wielką skalę

Połączenie IP ze zdalnego sterownika kamery AW-RP150 przez HUB (koncentrator przełączający) umożliwia sterowanie nawet 200 jednostkami AW-UE150W / K. Ponadto pojedynczą jednostką AW-UE150W / K można sterować z maksymalnie 5 jednostek AW-RP150.

 


 

Obsługa światłowodów

Kamera PTZ AW-UE150 jest wyposażona w gniazdo na moduł światłowodowy SFP +. Zainstalowanie modułu światłowodowego umożliwia UE150 przesyłanie nieskompresowanego obrazu wideo przez światłowód infrastrukturalny, co czyni go użytecznym w przypadku przedłużonych tras kablowych, które zwykle można znaleźć w dużych obiektach, stadionach i arenach.

 


 

Instalacja na jednym kablu z PoE ++

Dzięki technologii PoE ++, AW-UE150 oferuje optymalny poziom elastyczności instalacji, zapewniając nie tylko zasilanie kamery, ale także umożliwiając sterowanie i wyjście wideo za pośrednictwem jednego kabla LAN. Korzystanie z PoE ++ z kamerą UE150 upraszcza prowadzenie kabli, zmniejsza ogólne koszty instalacji, aw niektórych przypadkach eliminuje potrzebę posiadania dedykowanego elektryka na miejscu instalacji.

 


 

Bezpieczne IP do produkcji wideo

Podczas konfiguracji kamera AW-UE150 prosi użytkowników o utworzenie własnej unikalnej nazwy użytkownika / hasła, automatycznie integrując bezpieczne (inne niż domyślne) logowanie z przepływem pracy wideo IP i dodając dodatkowy poziom bezpieczeństwa do produkcji wideo. W przypadku użytkowników, którzy nie używają adresu IP do przesyłania strumieniowego wideo lub sterowania, fizyczne wyjście IP można wyłączyć (w menu), aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi do sieci.

 


 

Zintegrowane oświetlenie Tally

Duże podświetlenie AW-UE150 można wyłączyć, jeśli jest to preferowane, ale zapewnia dobrą widoczność dla talentów na ekranie, gdy jest włączone, zapewniając im dodatkowy poziom pewności podczas transmisji na żywo. Dzięki opcji regulacji jasności światła sygnalizacyjnego możesz mieć pewność, że pasuje do każdego środowiska wymaganego przez instalację. Główny wskaźnik zasilania można również wyłączyć, aby przełączyć aparat w tryb ukrycia.

 


 

Wejście / osadzanie audio

Kamera AW-UE150 jest wyposażona w stereofoniczne gniazdo mini jack 3,5 mm dla wejścia MIC / LINE i obsługuje osadzanie i kodowanie dźwięku. Obsługiwane jest również wyjście audio do IP.

 

<hr style="box-sizing: content-box; height: 0px; overflow: visible; margin-top: 1rem; margin-bottom: 1rem; border-right: 0px; border-bottom: 0px; border-left: 0px; border-image: initial; border-top-style: solid; border-top-color: rgba(0, 0, 0, 0.1); padding-bottom: 1.2em; width: 769px; color: #666666; font-family: "PT Se

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.