• Monitor Interaktywny Benq Stretch BH3801D 38″

Symbol: 9H.F5XPG.NA1

Wyświetlacz Stretch BH3801D 38″ Przyciągające wzrok urządzenie Signage do każdego pomieszczenia Dla operatorów detalicznych, którzy chcą zoptymalizować powierzchnię sklepową w celu zwiększenia przychodów z promocji last minute, wyświetlacze Stretch firmy BenQ to wiodące rozwiązanie. Każdy wyświetlacz Stretch jest wyposażony w X-Sign, ekskluzywne oprogramowanie do zarządzania urządzeniami signage BenQ. Co ważniejsze, wyświetlacze BenQ Stretch zapewniają idealne połączenie funkcji sprzętowych. Urządzenie BenQ Stretch, zaprojektowane specjalnie do instalacji na półkach sklepowych, doskonale pasuje do wielu konfiguracji w handlu detalicznym. Jednocześnie wbudowany system Android oznacza, że wyświetlacze BenQ Stretch są prawdziwymi wielofunkcyjnymi urządzeniami typu Plug-and-Play — nie wymagają zewnętrznego odtwarzacza multimedialnego, głośników zewnętrznych ani nieestetycznych kabli.

17382.36
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon


Uniwersalne urządzenie, uporządkowane rozwiązanie
Wbudowany system Android

Wbudowany system Android oznacza, że monitor BenQ BH3801D jest gotowy do pracy zaraz po podłączeniu go przez operatora. Nie ma potrzeby podłączania go do komputera PC lub innego urządzenia służącego do odtwarzania zawartości, a wbudowane głośniki zaspokajają potrzeby monitora BH3801D w zakresie dźwięku. W przypadku uniwersalnego monitora BH3801D nie ma konieczności ukrywania kabli, a urządzenie doskonale mieści się na półkach i redukuje bałagan.
Złącze USB Plug & Play

imageProsta funkcja plug-and-play monitora BH3801N umożliwia dostęp i odtwarzanie plików multimedialnych bezpośrednio z napędu flash USB. Niewymagający połączenia z komputerem PC, ani skomplikowanej konfiguracji za pomocą kabla, monitor BH3801D zapewnia kompleksowe wrażenia zakupowe przy całkowicie bezproblemowej instalacji.
image


Elegancki i trwały wyświetlacz Stretch


Dwustronny

BH3801D zapewnia idealną funkcję dwustronną. Urządzenie BH3801D, zaprojektowane specjalnie do instalacji na obu stronach półek sklepowych, doskonale pasuje do wielu konfiguracji w handlu detalicznym. Za sprawą pięknego dwustronnego wzornictwa, dzięki któremu urządzenie wygląda jak integralna część półek, wyświetlacz BH3801D zapewnia więcej przestrzeni i elastycznych rozwiązań do promocji punktów sprzedaży detalicznej.

imageWysoka jasność

Przy jasności 700 nitów, można nadal zapewnić uderzające kolory i klarowność nawet w jasno oświetlonym otoczeniu, dzięki czemu monitor BH3801D w pełni nadaje się do zastosowań wewnętrznych i półzewnętrznych.image


image

Ciągłe działanie 24/7

Żywotność wynosząca 55 000 godzin i wydajność na poziomie przemysłowym sprawiają, że monitor BH3801D jest znacznie bardziej ekonomiczny niż inne modele wyświetlaczy konsumenckich. Zbudowany specjalnie do zastosowań biznesowych z zaawansowaną technologią paneli, monitor BH3801D zapewnia niezawodne działanie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu przez wiele lat.

image

Bezbłędne wyświetlanie w widoku krajobrazowym i portretowym

W przeciwieństwie do innych monitorów dostępnych na rynku, wyświetlacze BenQ z serii Stretch są tak skonstruowane, aby zapewnić nieskazitelny widok portretowy i krajobrazowy. Taki wybór pomiędzy instalacją pionową i poziomą znacznie zwiększa elastyczność podczas projektowania i aranżacji sklepów.

Zintegrowane oprogramowanie X-Sign 2.0 z szablonami do tworzenia treści dostosowanych do wyświetlaczy Stretch
X-Sign Designer

Oprogramowanie X-Sign 2.0 BenQ sprawia, że projektowanie treści do urządzeń prezentujących oznakowanie staje się łatwiejsze. Monitor BH3801N jest wyposażony w ekskluzywne oprogramowanie X-Sign firmy BenQ oferujące szablony do tworzenia treści, które są specjalnie dostosowane do długich i wąskich wyświetlaczy Stretch, ułatwiając operatorom szybkie projektowanie i wdrażanie nowych materiałów promocyjnych. Szablony umożliwiają również operatorom dodawanie do materiałów marketingowych obrazów, filmów i przewijanego tekstu. Szablony o przedłużonym formacie pozwalają operatorom łatwo tworzyć treści marketingowe, a możliwość wzbogacania materiałów o treści multimedialne przyczynia się do zwiększenia zysków sklepu.

image

image

Natychmiastowe aktualizacje cen

Aktualizacja cen i innych zmiennych treści jest łatwa. Wystarczy, że operatorzy zmodyfikują scentralizowany plik .csv w chmurze.

image


Komunikaty w czasie rzeczywistym

Oprogramowanie X-Sign umożliwia operatorom wysyłanie komunikatów do sieci wyświetlaczy w czasie rzeczywistym w celu szybkiego wywołania efektu.

image

Interakcja i analiza za pomocą kodów QR

Oprogramowanie X-Sign pozwala operatorom na osadzanie kodów QR, które po zeskanowaniu przedstawiają klientom najnowsze informacje promocyjne. Oprogramowanie X-Sign daje również możliwość analizy kodu QR, dzięki której operatorzy mogą sprawdzić, kiedy i gdzie klienci sprawdzają treści. Analiza ta może pomóc operatorom w szybkim dostosowaniu ofert do zainteresowań klientów.


image
Transmisja strumieniowa YouTube na żywo na wielu wyświetlaczach

Dzięki oprogramowaniu X-Sign operatorzy mogą w czasie rzeczywistym zamieszczać na urządzeniach Smart Signage transmisje YouTube na żywo dotyczące nowych produktów, co sprawia, że ich promocja jest szybka i łatwaScentralizowane zdalne zarządzanie wyświetlaczami

Intuicyjny interfejs X-Sign ułatwia operatorom monitorowanie i zarządzanie wszystkimi zdalnymi wyświetlaczami z centralnej lokalizacji poza siedzibą firmy. Dzięki oprogramowaniu X-Sign operatorzy mogą w czasie rzeczywistym wyświetlać zakładki dotyczące wydajności wyświetlacza i otrzymywać natychmiastowe powiadomienia o wszelkich problemach. Wykonujące wiele funkcji oprogramowanie X-Sign umożliwia również operatorom sprawdzanie treści odtwarzanych na poszczególnych wyświetlaczach, zarządzanie aktualizacjami, ponowne uruchamianie wyświetlaczy oraz zarządzanie włączaniem/wyłączaniem ekranów i ustawieniami głośności.
imageBezproblemowe zarządzanie wyświetlaczem

Dzięki funkcjom chmury system BenQ DMS połączył funkcje Informacje o urządzeniu i zarządzanie, Zarządzanie aplikacjami oraz Aktualizacja OTA (sieciowo) w celu zapewnienia najlepszego rozwiązania do zarządzania urządzeniami dla Twojej produktywności.

image


Informacje o urządzeniu i zarządzanie
 

Zdalne sterowanie wyświetlaczami za pomocą aplikacji DMS Cloud przez Internet. Jest to skuteczny sposób na obniżenie TCO (całkowitych kosztów utrzymania) i zużycia energii w Twojej firmie.


imageZarządzanie aplikacjami
 

Zainstaluj aplikacje Android™ dla wybranych wyświetlaczy za pośrednictwem naszego serwera w chmurze. Oprogramowanie DMS Cloud ma na celu zaoszczędzenie kłopotów związanych z powtarzalną ręczną instalacją.

image
Aktualizacje przez sieć bezprzewodową (OTA)

 

Uaktualnij najnowsze oprogramowanie sprzętowe BenQ dla Twoich wyświetlaczy za pomocą naszego centrum aktualizacji OTA (sieciowo) i zapewnij ich bezproblemowe działanie przez cały czas.


Więcej funkcji
 
Lokalny system DMS

Oprogramowanie DMS Local to oprogramowanie z funkcją Informacje o urządzeniu i zarządzanie, oparte na systemie operacyjnym Windows. Użytkownicy, którzy chcieliby zdalnie sterować wyświetlaczami za pośrednictwem sieci LAN, mogą pobrać oprogramowanie DMS Local dla swoich operacji.

 
Oprogramowanie MDA (Multiple Display Administrator)

Użytkownicy, którzy chcieliby zdalnie sterować wyświetlaczami za pośrednictwem łącza RS232, mogą pobrać oprogramowanie MDA dla swoich operacji.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.