• Monitor LG 55TR3BG

Symbol: 55TR3BG

Monitor interaktywny LG 55TR3BG

Zapytaj o możliwość zamówienia!
10544.00
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Zapytaj nas o dostępność 22 560 00 00
Zostaw telefon

Prawdziwa interaktywność, która łączy ludzi

 LG 55TR3BG

Wiele punktów dotyku

Ekrany z serii TR3DJ mogą jednocześnie wykorzystywać do 20 punktów dotyku. Ta funkcja pozwala na naturalną pracę z tablicą i znacznie ułatwia współpracę.

 LG 55TR3BG

Zwiększona widoczność i niska paralaksa

Odstęp o szerokości 1 mm między ekranem i szkłem hartowanym, który zapewnia niską paralaksę sprawia, że funkcja dotyku w ekranach TR3DJ działa precyzyjnie i umożliwia niezwykle wygodne pisanie.

 LG 55TR3BG

Podwójny rysik i dwa kolory

Rysik występuje w dwóch kolorach i z dwiema końcówkami o rozmiarach 3 i 8 mm. Dwa rysiki umożliwiają jednoczesne rysowanie lub pisanie dwóm użytkownikom.

 LG 55TR3BG

Łatwe pisanie

Tablice TR3DJ umożliwiają robienie notatek na materiałach, dzięki czemu praca na nich jest łatwa i satysfakcjonująca.

 LG 55TR3BG

Air Class

Air Class umożliwia podłączenie do 30 studentów, pozwala na organizację interaktywnych spotkań przy użyciu wszystkich urządzeń mobilnych w tej samej sieci oraz umożliwia korzystanie z różnorodnych narzędzi, takich jak głosowanie, udzielanie odpowiedzi i udostępnianie tekstu. Funkcja Air Class jest dostępna na głównym pasku narzędzi tablicy TR3DJ

 LG 55TR3BG

Wbudowane gniazdo OPS

Tablice TR3DJ posiadają złącza OPS* umożliwiające łatwe i wygodne podłączanie urządzenia OPS z tyłu, bez podłączania zewnętrznego komputera stacjonarnego, aby móc korzystać z rozszerzonych funkcji.

 LG 55TR3BG

*OPS: Open Pluggable Specification

ScreenShare Pro

Funkcja ScreenShare Pro umożliwia udostępnianie do sześciu ekranów równocześnie. Ma rozszerzoną funkcjonalność pozwalającą użytkownikom udostępniać obraz z urządzeń Chromecast i Apple podłączonych do tej samej sieci bez użycia dodatkowych aplikacji.

 LG 55TR3BG

Połączenie Bluetooth

Ekran TR3DJ obsługuje połączenie bezprzewodowe przez Bluetooth z różnymi urządzeniami, takimi jak głośnik, mysz, klawiatura itd. Jest to idealne rozwiązanie pozwalające na budowę środowiska hybrydowego, w którym mogą sprawnie odbywać się zebrania oraz zajęcia online i offline.

 LG 55TR3BG

Przeglądarka

Ekran TR3DJ ma przeglądarkę internetową systemu Android, która umożliwia łatwe i szybkie przeglądanie stron internetowych bez połączenia z zewnętrznym tabletem lub komputerem.

 LG 55TR3BG

Pasek narzędzi

Pasek narzędzi ułatwia znajdowanie i uruchamianie potrzebnych narzędzi. Funkcja adnotacji działa w praktycznie wszystkich typach plików, a funkcja wyróżnienia umożliwia oznaczenie dowolnego fragmentu. Funkcje stopera i minutnika ułatwiają efektywne zarządzanie czasem.

 LG 55TR3BG

Dźwięk

Urządzenia z serii TR3DJ mają wbudowane głośniki po obu stronach w przedniej części ramki, które zapewniają wyraźny dźwięk.

 LG 55TR3BG

Blokada USB

Tryb blokady USB to środek bezpieczeństwa uniemożliwiający kopiowanie danych na nieautoryzowane urządzenia, co jest niezwykle ważne w miejscach o zaostrzonych wymaganiach w zakresie bezpieczeństwa.

LG 55TR3BG

DPM (Display Power Management)

Funkcja DPM umożliwia włączanie ekranu tylko wtedy, gdy na wejściu jest sygnał, co pozwala na efektywniejsze zarządzanie zużyciem energii.
LG 55TR3BG

Ulepszona funkcja robienia notatek

W funkcji robienia notatek udoskonalono funkcje cofnięcia i ponowienia operacji.
LG 55TR3BG

Wszystko w jednym

Urządzenia z serii TR3BG mają system operacyjny Android i darmowe aplikacje, z których można swobodnie korzystać dzięki wydajnemu układowi nie wymagającemu łączenia z komputerem.
LG 55TR3BG

Tryb bezpieczny

Tryb bezpieczny blokuje pokazywanie nieautoryzowanej treści przez funkcję udostępniania ekranu na różnych urządzeniach. Zainstalowane fabrycznie aplikacje do udostępniania ekranu zostaną usunięte z menu. Tryb bezpieczny wyłącza opcje przesyłania ekranu za pomocą funkcji SSP (Screen Share Pro). Zapobiega nieautoryzowanemu dostępowi do ekranu.
LG 55TR3BG

Zrzut części ekranu

Użytkownik może zaznaczyć interesujący go obszar ekranu, a następnie zrobić jego zdjęcie i zapisać je w pamięci wewnętrznej. Ponadto urządzenie TR3BG umożliwia wysyłanie wycinków obrazu bezpośrednio na adres e-mail lub do aplikacji do notatek.
LG 55TR3BG

Połączenie Bluetooth

Ekran TR3BG obsługuje połączenie bezprzewodowe przez Bluetooth z różnymi urządzeniami, takimi jak głośnik, mysz, klawiatura itd. Jest to idealne rozwiązanie pozwalające na budowę środowiska hybrydowego, w którym mogą sprawnie odbywać się zebrania i zajęcia online i offline.
 LG 55TR3BG

Funkcja PIP

Funkcja PIP umożliwia ekranowi wyświetlanie różnych rodzajów treści bez usuwania z widoku treści Android. Pozwala to na jednoczesne wykonywanie wielu zadań i przeglądanie dodatkowych materiałów
LG 55TR3BG

Usługa ConnectedCare w czasie rzeczywistym

Dzięki opcjonalnej chmurowej usłudze LG ConnectedCare* serwisowanie staje się prostsze i szybsze. Umożliwia ona zdalną diagnostykę i sterowanie ekranem bezpośrednio u klienta oraz pozwala stabilnie działać jego firmie.
LG 55TR3BG
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.