• Monitor LG 55VSM5J-H smart calibration

Symbol: 55VSM5J-H

Ściana wideo z równą ramką 0,44 mm 55'' 500 nitów FHD

Zapytaj o możliwość zamówienia!
23516.00
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Zapytaj nas o dostępność 22 560 00 00
Zostaw telefon

ŚCIANA WIDEO Z RÓWNĄ RAMKĄ O GRUBOŚCI 0,44 mm

 Monitor LG 55VSM5J-H

Przełomowa równa ramka o grubości 0,44 mm

Niespotykana nigdy wcześniej cienka jak żyletka ramka - 0,44 mm oraz 0,88 mm BtB - która została zweryfikowana przez Nemko*, pozwala oglądać treść w oryginalnej, niezniekształconej formie. Pozbawiona przerw ściana wideo złożona z modułów VSM5J zapewnia jeszcze lepsze wrażenia wizualne.

 Monitor LG 55VSM5J-H

Większy kąt widzenia

Duże ekrany zazwyczaj umieszcza się powyżej poziomu wzroku, przez co w ścianach wideo znaczenia nabiera jednolita jakość obrazu. Kąt widzenia w urządzeniach z serii VSM5J pozwala zachować żywe kolory bez jakichkolwiek zniekształceń.

 Monitor LG 55VSM5J-H

Szeroki kąt widzenia

Technologia produkcji matryc IPS firmy LG jest znana z doskonałej kontroli ciekłego kryształu, co zapewnia wysokiej jakości obraz pod każdym kątem. Z tego powodu VSM5J lepiej przyciąga uwagę realistycznymi kolorami, które nie tracą na jakości pod żadnym kątem.

Monitor LG 55VSM5J-H

Jednolite odwzorowanie kolorów

Niski poziom jednolitości wokół obramowania może sprawiać, że rogi będą ciemniejsze, co źle wygląda na dużych ekranach. Ekran VSM5J charakteryzuje się lepszą jednolitością, nawet w rogach, dzięki czemu zapewnia żywe i spójne kolory na całej powierzchni.

 Monitor LG 55VSM5J-H

Redukcja przerw w obrazie

Seria VSM5J zawiera algorytm poprawiania obrazu, który redukuje przerwy między złączonymi ekranami podczas odtwarzania filmów. Obiekty znajdujące się na granicy są dostosowywane tak, aby obraz był jak najbardziej płynny.

 Monitor LG 55VSM5J-H

Inteligentna kalibracja

Smart Calibration to rozwiązanie umożliwiające bezbłędną kalibrację urządzenia, radykalnie zmniejszając czas i koszty w porównaniu z metodą kalibracji przy użyciu czujnika. Analizuje nie tylko różnice właściwości kolorów każdego ekranu z osobna, ale również różnice właściwości między połączonymi ekranami, eliminując potrzebę ręcznej regulacji barw. Procedura jest tak prosta, że można ją w ciągu paru minut przeprowadzić za pomocą pilota. Ponadto można włączyć funkcję automatycznej kalibracji w równych odstępach czasu, a jasność można ustawiać w odniesieniu do warunków otoczenia, co zawsze pozwala uzyskać optymalną jakość obrazu.

 Monitor LG 55VSM5J-H

Czysty obraz dzięki panelowi antyodblaskowemu

Odbijające się od ekranu światło w warunkach intensywnego oświetlenia może irytować. W urządzeniach z serii VSM5J rozwiązano ten problem poprzez zwiększenie matowości matrycy do 28%, co znacznie zwiększyło widoczność i czytelność tekstu.

 Monitor LG 55VSM5J-H

Wysoka wydajność i skalowalność

Dzięki wbudowanemu układowi SoC i inteligentnej platformie Signage webOS seria VSM5J może wykonywać kilka zadań naraz, zapewniając płynność odtwarzania bez użycia dodatkowego odtwarzacza multimedialnego. Platforma webOS obsługuje technologię HTML5 i zawiera pakiet SDK (Software Development Kit), co znacznie ułatwia tworzenie i optymalizację aplikacji sieciowych

Monitor LG 55VSM5J-H

Elastyczne tworzenie treści

Za pomocą aplikacji sieciowych można odtwarzać cztery filmy naraz* oraz można dodawać efekty animacyjne, takie jak skalowanie czy rotacja, za pomocą efektów przejścia CSS (Cascading Style Sheets). Dostępne jest także strumieniowanie w czasie rzeczywistym*, które umożliwia organizację i zróżnicowanie treści bez ograniczeń pojemnościowych.

 Monitor LG 55VSM5J-H

Intuicyjna struktura menu

Strukturę menu zoptymalizowano pod kątem zastosowań komercyjnych. Ułatwia pracę i grupuje podobne funkcje, dzięki czemu stanowi łatwy w obsłudze i intuicyjny graficzny interfejs użytkownika. Dzięki temu użytkownik nie musi poznawać funkcji menu oraz uczyć się zarządzania ekranami metodą prób i błędów.

 Monitor LG 55VSM5J-H

Graficzny interfejs w pionie

Konwencjonalny graficzny interfejs użytkownika został zaprojektowany dla telewizorów w orientacji poziomej, przez co menu ekranowe (OSD) w trybie pionowym nie wyglądało najlepiej. W modelu VSM5J menu OSD jest odpowiednio dostosowane do formatu 9:16 i wykorzystuje powiększone czcionki, tworząc komfortowe środowisko do efektywnej pracy.

 Monitor LG 55VSM5J-H

Możliwość łączenia szeregowego

Połączenie szeregowe przez LAN umożliwia sterowanie ścianami wideo, ich monitorowanie, a nawet aktualizację ich oprogramowania. Ponadto dzięki łączeniu szeregowemu w jakości UHD przy użyciu portów HDMI i DisplayPort z łatwością można stworzyć ścianę wideo UHD bez użycia technologii DisplayPort MST lub karty graficznej Matrox.

Monitor LG 55VSM5J-H

Usługa LG ConnectedCare w czasie rzeczywistym

Dzięki opcjonalnej chmurowej usłudze LG ConnectedCare* serwisowanie staje się prostsze i szybsze. Umożliwia ona zdalną diagnostykę i sterowanie ekranem bezpośrednio u klienta oraz pozwala stabilnie działać jego firmie.

Monitor LG 55VSM5J-H

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.