• Monitor LG 65EP5G Oled Pro

Symbol: 65EP5G-B
Zapytaj o możliwość zamówienia!
108390.06
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Zapytaj nas o dostępność 22 560 00 00
Zostaw telefon

Wszechstronny wyświetlacz OLED z dokładnym kolorem, dostosowany do Twoich potrzeb

Wzbogać swoje miejsce pracy dzięki profesjonalnemu monitorowi LG 65EP5G OLED, który został opracowany z myślą o różnorodnych zastosowaniach i trybach pracy w produkcji, postprodukcji i dystrybucji treści. 65EP5G opiera się na możliwościach wyświetlaczy LG OLED wyróżnionych nagrodą Technology and Engineering Emmy® i zawiera dodatkowe funkcje i funkcje, aby zaspokoić potrzeby profesjonalistów.

 Monitor LG 65EP5G

Dokładny kolor dzięki szerokiemu ekranowi OLED

Zaawansowana funkcja kalibracji pozwala wyświetlaczowi osiągnąć referencyjną jakość obrazu zapewnianą przez oprogramowanie LG (SuperSign for White Balance) oraz dokładność i jednolitość kolorów za pośrednictwem CalMAN. Obsługuje programowalne sprzętowe tablice LUT 1D i 3D oraz profile z wieloma dokładnymi kolorami w celu szybkiego przejścia między skalibrowanymi trybami. Ponadto 65EP5G pomaga chronić oczy kolorystów przed niebieskim światłem, ponieważ posiada certyfikat zgodności ze standardami EYESAFE w zakresie jakości i bezpieczeństwa dla zdrowia oczu użytkownika.

 Monitor LG 65EP5G

Różnorodne interfejsy we/wy

Dostępnych jest wiele interfejsów wejściowych, w tym HDMI i SDI In/Out z BNC, a także obsługuje SDI over IP przez obudowę SFP+ z modułem SFP. Dołączony interfejs jest również wejściem Genlock do użytku w aplikacjach do transmisji i produkcji wirtualnej.

 Monitor LG 65EP5G

Wygoda i funkcjonalność

Panel sterowania zawiera skróty do często używanych funkcji i profili, zawierających różne ustawienia monitora i opcje jakości obrazu. Dostępnych jest również wiele funkcji ekranowych wybieranych przez użytkownika, takich jak znaczniki, powiększenie, mierniki poziomu dźwięku oraz zakresy kształtu fali i wektora.

Monitor LG 65EP5G

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.