• Monitor Panasonic TH-65CQE1 Seria Entry

Symbol: TH-65CQE1

Łatwy w obsłudze model wejściowy 4K odpowiedni do użytku w salach spotkań firmowych i klasach szkolnych, a także do wyświetlania informacji Seria CQE1 o rozdzielczości 4K (3840 x 2160) obsługuje sygnał 4K/60p (HDMI) i może działać przez 16 godzin dziennie. Wyposażony w baterię zacisków połączeniowych, wyświetlacz CQE1 zapewnia funkcje wymagane do użytku biznesowego, w tym połączenie systemu. Nadaje się do użytku w różnych miejscach, takich jak kabiny dyskusyjne, duże sale konferencyjne i sale lekcyjne.

7249.00
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon

Seria CQE1TH-65CQE1

Standardowo wyposażony w mnóstwo terminali. Optymalny jako monitor konferencyjny.

Seria CQE1 jest wyposażona w cztery złącza wejściowe HDMI, USB typu A i typu C. Jest również wyposażony w Wi-Fi i może prowadzić transmisję bezprzewodową z komputerem PC. Wyświetlaj informacje z Internetu i płynnie zmieniaj prezenterów podczas spotkania.

image

Preinstalowana przeglądarka internetowa umożliwia łatwe aktualizacje oznakowania

Seria CQE1 jest preinstalowana z przeglądarką internetową opartą na systemie Android. Dzięki temu może służyć jako oznakowanie bez urządzenia zewnętrznego, takiego jak dekoder lub komputer, lub bez kabla połączeniowego.

image

Odtwarzacz multimedialny USB 4K

Odtwarzacz multimedialny USB 4K

Wideo i zdjęcia zapisane wcześniej na nośniku USB można po prostu włożyć do serii CQE1 w celu automatycznego odtwarzania.

* Odtwarzany format aplikacji, graficzny interfejs użytkownika i procedura obsługi funkcji odtwarzacza multimediów serii CQE1 różnią się od tych w innych modelach.

image

Wbudowane głośniki do odtwarzania treści z dźwiękiem

Wyświetlacz ma wbudowane głośniki, dzięki czemu może odtwarzać treści z dźwiękiem bez podłączania głośników zewnętrznych. Pozwala to na maksymalne wykorzystanie ograniczonej przestrzeni do instalacji wyświetlacza wielkoekranowego.

imageMożna wyświetlić zawartość z dźwiękiem.

Doskonała niezawodność umożliwia ciągłą pracę 16/7

IPS

Oprócz odporności na uderzenia, seria CQE1 może pracować w trybie ciągłym, 16/7. Oferuje niezawodne zastosowanie w placówkach edukacyjnych, biurach i sklepach.

* W przypadku dłuższego czasu zaleca się wyświetlanie ruchomego obrazu. W przypadku wyświetlania nieruchomego obrazu przez dłuższy czas, utrwalenie obrazu może pozostać na ekranie. Jednak utrwalenie obrazu może stopniowo zanikać w przypadku wyświetlania ruchomych obrazów.

* 98CQE1 obsługuje działanie 24-7.

Wybierz instalację pasującą do Twojej aplikacji

Dostępne są rozmiary ekranów, które pasują do wszystkiego, od małych pomieszczeń, takich jak pokoje grupowe, po duże pokoje. Montaż możliwy jest również przy pochyleniu do przodu do 20 stopni, aby zachować czytelność w przypadku montażu w wysokich miejscach.

image

Obsługiwane łączenie urządzeń HDMI CEC

Urządzenia kompatybilne z HDMI-CEC można podłączyć do wyświetlacza za pomocą kabla HDMI, umożliwiając sterowanie podstawowymi funkcjami kompatybilnych urządzeń za pomocą pilota wyświetlacza.

* Nie można zagwarantować kontroli wszystkich urządzeń.

* Łącze VIERA nie jest obsługiwane.

image

Funkcja wyświetlania bezprzewodowego

Seria CQE została wyposażona* w Wi-Fi. Możesz przenieść ekran swojego komputera bez kabla połączeniowego. Jest to wygodne podczas zastępowania prezenterów podczas konferencji lub gdy uczestnik wyświetla dane z komputera.

* Modele 98, 86-calowe są typu dongle, a nie typu wbudowanego.

image

Obsługa połączenia sterowania LAN

Seria CQE1 może być sterowana przez LAN lub RS-232C. Wyświetlacz można skonfigurować w istniejącym systemie sterowania i sterować kilkoma urządzeniami jednocześnie. Obsługuje również sterowanie Crestron Connected™ LAN.

image

Funkcja klonowania oszczędza pracę podczas konfigurowania wielu urządzeń

Podczas instalowania wielu monitorów funkcja klonowania umożliwia wykorzystanie pamięci USB (lub sieci LAN) do kopiowania ustawień monitora nadrzędnego do innych urządzeń, co znacznie skraca czas konfiguracji.

image

Oprogramowanie do monitorowania i kontroli wielu

Kompatybilny z oprogramowaniem Multi Monitoring & Control, umożliwiającym dodawanie nowych funkcji, takich jak automatyczne wyszukiwanie wyświetlanych map i zarejestrowanych urządzeń. Można sterować wyświetlaczami i urządzeniami peryferyjnymi w intranecie i monitorować ich stan. Również powiadomienia o błędach i wskazania błędów mogą być wykrywane przez funkcję monitorowania wskazań (za opłatą) w celu poprawy konserwacji.

image
Wysoka jakość obrazu 4K
Seria CQE1 obsługuje sygnały 4K/60p i wyświetla wyraźny obraz w salach konferencyjnych i sklepach. Panele IPS o szerokim kącie widzenia z serii CQE1 zapewniają dynamiczne, przyciągające wzrok efekty.
Doskonała niezawodność
Umożliwia ciągłą pracę 16 godzin dziennie*, bez żadnych obaw.
Idealny do codziennego użytku w biurach, szkołach i innych zastosowaniach.
* 98CQE1 obsługuje działanie 24-7.
Szerokie możliwości rozbudowy
Wyposażony w cztery wejścia HDMI obsługujące HDMI CEC. Seria CQE1 to terminal USB typu C wyposażony w wyświetlacz, który można podłączyć do komputera lub tabletu. Kompatybilny również z Crestron Connected™.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.