• Monitor Panasonic TH-75SQE1-IG

Symbol: TH-75SQE1-IG
42649.00
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon

Seria SQE1-IG wykorzystująca technologię InGlass™ zapewnia ultraprecyzyjne pisanie przypominające papier, co zapewnia bezproblemową współpracę. Oferuje rozdzielczość 4K (3840 x 2160) i 500 cd/m² dla wyraźnych obrazów, doskonale nadaje się do pracy blisko ekranu. Do 20 równoczesnych punktów dotykowych, a także rozróżnienie między palcem, piórem i gumką ręczną, pozwala na pracę więcej niż dwóm osobom w tym samym czasie, co zwiększa interakcję. Seria SQE1-IG jest wyposażona w nowe gniazdo specyfikacji Intel® SDM, aby sprostać różnorodnym potrzebom i aplikacjom. Umożliwia ciągłą pracę 24/7, dzięki czemu idealnie nadaje się do codziennego użytku w salach konferencyjnych, przestrzeniach edukacyjnych, obszarach oznakowania lub innych zastosowaniach. Dodatkowo doskonale nadaje się do pomieszczeń wystawionych na działanie promieni słonecznych.

Główne cechy

  • Ultraprecyzyjny papier, taki jak pisanie Technologia dotykowa InGlass™ z maksymalnie 20 równoczesnymi punktami dotyku w celu usprawnienia współpracy i interakcji
  • Idealnie nadaje się do sal konferencyjnych, sal lekcyjnych lub innych pomieszczeń, nawet wystawionych na jasne światło słoneczne
  • 55"-86", 500 cd/m², praca 24/7
  • Wysoka rozdzielczość 4K do bezproblemowej pracy blisko ekranu
  • Wyposażony w nowy standard gniazda Intel® SDM (Smart Display Module). Zapewnia 4 złącza wejściowe HDMI/USB typu C, które obsługują HDMI CEC

Możliwości dotyku bez kompromisów

Technologia InGlass™ zapewnia swobodę współpracy dzięki najwyższej jakości ultraprecyzyjnemu, szybkiemu i dokładnemu pisaniu przypominającemu papier. Dzięki 20 równoczesnym punktom dotykowym wyświetlacz może z łatwością odróżnić gumkę od palca, pióra czy dłoni - nawet rozumiejąc, kiedy ręka została przypadkowo umieszczona na ekranie i nie pozostawia śladów.* Wyświetlacz współpracuje zarówno z aktywnymi, jak i pasywnymi piórami i jest idealny do zastosowanie w jasno oświetlonych środowiskach, takich jak sale konferencyjne dla kadry kierowniczej, oferujące szkło ochronne o grubości 3 mm z powłoką antyodblaskową.

Oszałamiająca jakość 4K firmy Panasonic w najdrobniejszych szczegółach

Dzięki około 8 290 000 pikseli, czyli około cztery razy większej liczbie pikseli wyświetlacza Full HD, obrazy są bardzo szczegółowe. Ten dynamiczny, wielkoekranowy wyświetlacz zapewnia realistyczne, precyzyjne obrazy. Wyświetlacz 4K to doskonały wybór w przestrzeniach korporacyjnych lub edukacyjnych, gdzie obrazy są często oglądane z bliska, i tworzy imponującą atmosferę w zastosowaniach oznakowania obiektów komercyjnych.

Wbudowany odtwarzacz multimedialny USB zgodny z 4K

Wystarczy włożyć pamięć USB, na której została zapisana zawartość, odtwarzanie rozpocznie się automatycznie. Ponieważ jest kompatybilny z 4K, z łatwością zapewnia cyfrowe oznakowanie 4K bez konieczności korzystania z komputera lub dekodera.

Funkcjonalność bezprzewodowa

Seria SQE1-IG oferuje bezprzewodową komunikację jeden-do-jednego z komputera PC przez Wi-Fi. Możesz łatwo przesyłać strumieniowo filmy na duży ekran oraz przeglądać zdjęcia i prezentacje.

Obsługuje standard gniazda specyfikacji Intel® SDM nowej generacji

Seria SQE1-IG jest wyposażona w nowy standard gniazd zgodny ze specyfikacją Intel® SDM, który obsługuje sygnały 4K. W połączeniu z płytą interfejsu można łatwo korzystać z wbudowanego komputera i dodawać różne interfejsy. Ta cecha pozwala zaspokoić różnorodne potrzeby i zastosowania.

Rozwiązania, które pozwolą Ci maksymalnie wykorzystać spotkania i wykłady

Łatwe udostępnianie na ekranie dzięki w pełni zintegrowanemu bezprzewodowemu systemowi prezentacji, SDM Wolfvision Cynap Pure. Rozwiązanie nie wymaga instalacji oprogramowania ani dekoderów ani kluczy sprzętowych. Bez okablowania, bez dodatkowych aplikacji, bez konieczności pobierania sterowników.

Preinstalowana przeglądarka HTML5 umożliwia łatwe aktualizacje

Seria SQE1-IG jest preinstalowana z przeglądarką HTML5 opartą na systemie Android. Dzięki temu może służyć jako oznakowanie przy użyciu urządzenia bez zewnętrznego urządzenia, takiego jak dekoder lub komputer, lub bez kabla połączeniowego.

Oprogramowanie do monitorowania i kontroli wielu

Kompatybilny z oprogramowaniem Multi Monitoring & Control, umożliwiającym dodawanie nowych funkcji, takich jak automatyczne wyszukiwanie wyświetlanych map i zarejestrowanych urządzeń. Można sterować wyświetlaczami i urządzeniami peryferyjnymi w intranecie i monitorować ich stan. Również powiadomienia o błędach i wskazania błędów mogą być wykrywane przez funkcję monitorowania wskazań (za opłatą) w celu usprawnienia konserwacji.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.