• Monitor Panasonic TH-98SQ1 Seria Standard

Symbol: TH-98SQ1
69199.00
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon

Seria SQ1TH-98SQ1

 

Oszałamiająca jakość 4K firmy Panasonic w najdrobniejszych szczegółach

 

Dzięki około 8 290 000 pikseli, czyli około czterokrotnie większej liczbie pikseli wyświetlacza Full HD, obrazy są bardzo szczegółowe. Ten dynamiczny, wielkoekranowy wyświetlacz archiwizuje realistyczne, dopracowane obrazy. Wyświetlacz 4K to doskonały wybór do sal konferencyjnych, w których obrazy są często oglądane z bliska, i tworzy imponującą atmosferę w zastosowaniach oznakowania obiektów komercyjnych. Można się spodziewać, że przyciągnie znaczną uwagę.

image

Łatwe wyświetlanie obrazów zoptymalizowanych pod kątem wyświetlanej zawartości

Konwencjonalne panele wyświetlania mają wstępnie ustawione tryby wyświetlania, takie jak Standardowy i Dynamiczny. Seria SQ1 jest wyposażona w rozbudowane menu wyświetlania, które pozwala wybrać najbardziej odpowiedni tryb dla wyświetlanej treści i środowiska oglądania.
Możesz wybrać najlepszy tryb dla źródła wideo i miejsca wyświetlania.

 • Żywe oznakowanie
  image
 • Oznakowanie naturalne
  image
 • Standard
  image
 • Inwigilacja
  image
 • Graficzny
  image
 • DICOM *
  image

Obsługuje emulację HDR i BT.2020

Seria SQ1 obsługuje HDR (High Dynamic Range) (PQ i HLG). Reprodukcja obrazu jest oszałamiająca, od najgłębszej czerni po błyszczące jasne obszary. Dodatkowo posiadają tryb emulacji dla BT.2020. Umożliwia to wyświetlanie emulacji obsługującej szeroką gamę kolorów standardu ITU-R BT.2020.

12-osiowe archiwa zarządzania kolorami Wierne odwzorowanie kolorów

Seria SQ1, parametry temperatury barwowej, odcienia i jasności poszczególnych obrazów można regulować dla koloru czerwonego, zielonego i niebieskiego oraz ich kolorów uzupełniających: cyjan, magenta i żółty. Dzięki temu pośrednie odcienie niezwykle subtelnych kolorów są żywe i realistyczne.

image

Wysoka niezawodność umożliwia ciągłą pracę 24/7

IPS

Seria SQ1 jest zdolna do ciągłej pracy 24/7. Oferuje niezawodne użytkowanie w miejscach publicznych, w których gromadzi się wiele osób, takich jak dworce kolejowe, lotniska i centra handlowe, a także instalację w sterowniach. Jest również wyposażony w szereg terminali wejścia/wyjścia do wszechstronnych zastosowań. Co więcej, modele 65-calowe, 55-calowe i 49-calowe mogą być instalowane z nachyleniem do 45 stopni, co umożliwia zastosowanie w różnych sytuacjach montażowych.

* W przypadku dłuższego czasu zaleca się wyświetlanie ruchomego obrazu. W przypadku wyświetlania nieruchomego obrazu przez dłuższy czas, utrwalenie obrazu może pozostać na ekranie. Jednak utrwalenie obrazu może stopniowo zanikać w przypadku wyświetlania ruchomych obrazów.

Stylowa i smukła konstrukcja podkreśla wizerunek

image

Wąska ramka zapewnia obrazy o większej sile oddziaływania, dodatkowo poprawiając jakość obrazu 4K. Bez rozpraszania się ramką, widz zanurza się w przyciągającym wzrok obrazie.

image

Cienka konstrukcja skoncentrowana na bezpieczeństwie

Głębokość TH-98SQ1 wynosi tylko 90 mm (3,5 cala). Głębokość TH-98SQ1 jest niewielka, gdy jest instalowany za pomocą sprzedawanego oddzielnie, ekskluzywnego wspornika do montażu na ścianie (TY-WK98PV1), który jest zgodny z ADA* 1 Wyświetlacz można zainstalować tak, aby wtapiał się w przestrzenie, takie jak zatłoczone korytarze lub sale konferencyjne, bez obawy, że przeszkadza mu nieregularny kształt.

* Dostępność TY-WK98PV1 różni się w zależności od kraju.

*1: ADA to skrót od „Americans with Disabilities Act" (Ustawa o Amerykanach z Niepełnosprawnością), prawa Stanów Zjednoczonych, które ma chronić osoby niepełnosprawne przed dyskryminacją.

Głębokość przy montażu na ścianie

Funkcja DIGITAL LINK umożliwia prostą instalację i niskie koszty systemu

ŁĄCZE CYFROWE 4K

Oparty na technologii HDBaseT™, DIGITAL LINK obsługuje transmisję wideo, audio i poleceń sterujących za pomocą pojedynczego kabla STP CAT5e lub wyższego na odległość 150 m (492 stopy) dla wideo Full HD i 50 m (164 stóp) dla wideo 4K* .
Opcjonalny przełącznik DIGITAL LINK lub interfejs cyfrowy dodatkowo upraszczają instalację w dużych obiektach, jednocześnie redukując koszty i poprawiając niezawodność.

* ET-YFB200G/YFB100G nie jest kompatybilny z sygnałami 4K. Transmisja 150 m (492 ft) dostępna tylko z przełącznikiem ET-YFB200G DIGITAL LINK dla sygnałów do 1080/60p w trybie dalekiego zasięgu.

image

Więcej informacji
Co to jest LINK CYFROWY?

Wyświetlacz ma wbudowany odtwarzacz multimedialny USB zgodny z 4K

Wystarczy włożyć pamięć USB, na której została zapisana zawartość, odtwarzanie rozpocznie się automatycznie. Ponieważ jest kompatybilny z 4K, z łatwością zapewnia cyfrowe oznakowanie 4K bez konieczności korzystania z komputera lub dekodera.
Zawartość może być odtwarzana kolejno* bez letterboxingu. Treści można również przełączać przez sieć LAN lub obsługiwać wiele wyświetlaczy.

Obowiązujący format

Nieruchomy obraz JPG, JPEG, JPE, BMP
Obraz ruchomy AVI, MKV, WMV, ASF, MP4, MOV, FLV, TS, MTS

* Niektórych plików nie można odtworzyć, nawet jeśli są w obsługiwanym formacie. Informacje na temat ograniczeń można znaleźć w instrukcji obsługi .

W przypadku nośników USB wystarczy włożyć pamięć USB zawierającą filmy lub zdjęcia do jednostki głównej w celu automatycznego odtwarzania w kolejności plików (liczba, kolejność alfabetu).

Obsługuje standard gniazda specyfikacji Intel® SDM nowej generacji

Inteligentny moduł wyświetlacza Intel®

Seria SQ1 jest wyposażona w nowy standard gniazd zgodny ze specyfikacją Intel® SDM, który obsługuje sygnały 4K. W połączeniu z płytą interfejsu można łatwo korzystać z wbudowanego komputera i dodawać różne interfejsy.

ス ロ ッ ト イ メ ー ジ 図

* Obraz jest symulowany.

Połączenie szeregowe 4K

Dzięki połączeniu terminali wejścia/wyjścia DisplayPort w łańcuchu można jednocześnie wyświetlać obrazy 4K.

* Wyjście DisplayPort jest obsługiwane przez wejście HDMI/DVI-D/SLOT/DisplayPort. DVI-D nie obsługuje sygnałów 4K

Dynamiczne oznakowanie jest możliwe dzięki zoomowi portretowemu

Podziel zawartość ze źródeł obrazów i powiększ wyświetlacz w orientacji pionowej. Nie ma potrzeby używania specjalnego urządzenia, takiego jak procesor, przy tworzeniu treści z różnych obrazów. Umieszczenie trzech modeli TH-65SQ1 w pionie tworzy wyświetlacz o przekątnej 112 cali. Umożliwia to bardzo widoczne oznakowanie sklepu.

* Jakość obrazu może ulec pogorszeniu, gdy obraz jest powiększony.

image
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.