• Monitor Samsung WM55B Flip 4

Symbol: LH55WMBWBGCXEN

Samsung Flip 4 WM55B cyfrowy flipchart 55-calowy wyświetlacz UHD z funkcją dotykową - do optymalnego wykorzystania w klasie lub sali konferencyjnej Szybka reakcji na dotyk wynosząca zaledwie 6,7 ms Bardzo niska latencja dotykowa wynosząca zaledwie 26 ms zapewnia płynne i naturalne pisanie Ulepszona łączność dzięki opcjonalnej przystawce zawierającej port USB-C 3 w 1. Jednoczesne połączenie bezprzewodowe do 4 urządzeń za pomocą SmartView+ Wiele opcji wprowadzania danych dzięki pasywnemu rysikowi Bezprzewodowe wyświetlanie obrazu i treści wideo ze smartfonów, tabletów i komputerów PC dzięki funkcji screen mirroring, SmartView+ i Apple Airplay Korzystanie z Microsoft Office 365 poprzez aplikację przeglądarkową

6999.00
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon

Samsung Flip 4 WM55B cyfrowy flipchart

Złącza przednie (przez opcjonalny panel połączeniowy): 2x USB-A (1x wewnętrzne, 1x zewnętrzne), 1x USB-B (upstream, zewnętrzne), 1x touch-out, 1x HDMI In, 1x USB-C (bez P/D) 

 

 

 

Złącza z tyłu: 1x HDMI, 1x DisplayPort, 1x USB 2.0 (typ A), Audio Out (jack 3,5 mm), RS-232C (jack 3,5 mm), 1x Touch Out (USB typ B), Ethernet (RJ-45)

Lepsza interakcja
Szybki i wielodotykowy

Flip Pro zapewnia najlepsze w branży opóźnienie na poziomie zaledwie 26 ms, a zastosowana logika predykcji zapewnia realistyczne, płynne rysowanie z 2 048 punktami grubości wbudowanymi bezpośrednio w wyświetlacz, aby uwolnić kreatywność. Ponadto, Flip Pro umożliwia wielodotykowość dla nawet 20 osób, co zwiększa interaktywność.

Błyskawiczne wprowadzanie pomysłów w życie
Intuicyjne pisanie i rysowanie

Pomysły ożywają natychmiast na Flip Pro dzięki trybowi pióra i pędzla, który zapewnia rzeczywiste doświadczenie pisania, podczas gdy elastyczne wymazywanie wymaga jedynie przeciągnięcia palcem lub dłonią. Szybkie menu narzędzi i palet zapewnia przepływ kreatywności, a przycisk toggle łatwo włącza nową warstwę notatek UI.

Pozostań w kontakcie z dowolnego źródła
Wszechstronna łączność

Flip Pro oferuje wiele opcji łączności, w tym USBHDMI i DP. Edukatorzy mogą podłączyć dowolne urządzenie, aby uzyskać dostęp do treści i wyświetlić informacje na większym ekranie. Mogą też łączyć się z siecią i innymi urządzeniami za pośrednictwem portu LAN i bezprzewodowego screen mirroringu.

Jedno połączenie dla trzech funkcji
3-in-1-USB-C-Anschluss

Łączność zwiększa port USB-C 3 w 1, który umożliwia lustrzane odbicie ekranu, sterowanie dotykiem i ładowanie urządzeń zewnętrznych (maks. 15 W). Edukatorzy mogą łatwo podłączyć urządzenie do portu USB Type-C, aby bez kłopotu tworzyć interaktywne i wciągające lekcje.

Udostępnianie za pomocą AirPlay 2

Flip Pro jest zintegrowany z AirPlay 2, dzięki czemu nauczyciele i uczniowie mogą prezentować na dużym ekranie, zwiększając widoczność i zaangażowanie w większych przestrzeniach. Ustawienie podwójnego bezprzewodowego wyświetlacza gwarantuje, że żaden uczeń nie przegapi ważnych informacji, co zachęca do współpracy.

Inteligentne, bezprzewodowe udostępnianie wielu urządzeń z SmartView+.

SmartView+ pozwala na bezprzewodowe podłączenie do 50 urządzeń do interaktywnego wyświetlacza w tym samym czasie i umożliwia wielokrotne oglądanie na maksymalnie czterech ekranach. Ta bezprzewodowa funkcja udostępniania ekranu jest idealna dla większych sal konferencyjnych i klas cyfrowych.

Dostęp do wszystkiego, czego potrzebujesz z dowolnego miejsca pracy

Dzięki przestrzeni roboczej zabezpieczonej przez Knox, Flip Pro umożliwia łatwy dostęp do zdalnych komputerów, dysków sieciowych i aplikacji innych firm, takich jak Office 365, VMWare i Boxlight MimioConnect. Zapewnia to efektywność z każdego miejsca i nieprzerwany przepływ pracy dla nauczycieli i uczniów.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.