• Projektor Benq LU951

Symbol: 9H.JJ677.19E

Krótkoogniskowy projektor laserowy do instalacji WUXGA, 5000 lumenów | LU951ST Długotrwała wydajność lasera BlueCore zapewniająca elastyczne instalacje krótkioogniskowe

19697.22
szt. Dodaj do schowka
Cena przesyłki 25
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon

Projektor Benq LU951ST

Tylko teraz z darmową wysyłką + kabel HDMI GRATIS

Projektor BenQ LU951ST oferuje zapierające dech w piersiach obrazy o rozdzielczości WUXGA i nieskazitelnej jakości obrazu DLP, zapewniając 20 000 godzin bezobsługowej pracy przy wysokiej jasności źródła światła laserowego BlueCore. Projektor LU951ST jest wyposażony w funkcję elastycznej instalacji z możliwością poziomego i pionowego przesunięcia obrazu (lens shift), duży zoom, projekcję 360o i cyfrową funkcję zmiany wielkości z pamięcią oraz przekształca kompaktowe pomieszczenia we wciągające wystawy za pomocą krótkoogniskowej projekcji. Dzięki wyjściu HDMI projektor LU951ST jest idealny do zastosowania na wielu wyświetlaczach i nadaje się do unikalnych zastosowań.

Rewolucyjna technologia laserowa BlueCore

BenQ, światowa marka numer jeden w dziedzinie technologii DLP, rozszerza swoją pełną gamę innowacyjnych projektorów laserowych BlueCore, prezentując model LU951ST, specjalnie zaprojektowany do montażu krótkoogniskowych stałych obiektywów w kompaktowych salach konferencyjnych i różnych przestrzeniach publicznych.

Doskonała jasność

Precyzyjne, wysokowydajne źródło światła laserowego

Regulacja bez odchyleń diod laserowych BlueCore zwiększa strumień świetlny do tunelu świetlnego, poprawiając wydajność świetlną do 5000 lumenów.

Doskonałe działanie

Dodatkowe żółte koło kolorów

Podwójne zsynchronizowane koła kolorów BlueCore wykorzystują dodatkowy segment żółty, stymulujący precyzyjne widma optyczne barw RGBY w celu uzyskania optymalnej wydajności chromatycznej.

Doskonała trwałość

Hermetycznie uszczelniony chip DLP

Czip DLP, składający się z ponad dwóch milionów mikroluster, które odbijają czyste światło przez koło kolorów, jest hermetycznie uszczelniony, aby wytrzymać ciepło przez ponad 100 000 godzin bez degradacji.

Technologia DLP zapewniająca trwałe, żywe kolory

Projektory laserowe BenQ bazują na absolutnej niezawodności konstrukcji 1-chipowego projektora DLP. Wysoce wytrzymały chip DLP może pracować ponad 100 000 godzin bez degradacji, zapewniając realistyczne kolory i perfekcyjnie czytelny tekst w niezliczonych zastosowaniach.

Rozdzielczość WUXGA zapewniająca większą szczegółowość i rozszerzone treści

Dzięki imponującej rozdzielczości natywnej WUXGA (1920x1200), która jakością znacznie przewyższa rozdzielczość full HD 1080p, projektor laserowy BlueCore BenQ LU951ST oferuje większą szczegółowość i oszałamiającą klarowność przy wyświetlaniu obrazów o wysokiej rozdzielczości.

Żywa klarowność o wysokiej jasności przy jasnym naturalnym oświetleniu otoczenia

Wysoka jasność 5000 lm sprawia, że projektor LU951ST wspaniale wyświetla w jasnych, kompaktowych przestrzeniach wystawienniczych, zapewniając doskonałą jakość obrazu.

Ultrawysoki kontrast dzięki zastosowaniu lasera

Projektor laserowy LU951ST tworzy uderzająco przejrzyste obrazy o bardzo wysokim, natywnym współczynniku kontrastu 10 000:1 w celu zapewnienia prawdziwych głębokich odcieni czerni, żywych, bogatych kolorów i subtelnych detali. Projektor LU951ST cechuje również szybka reakcja, niewymagająca włączania lub wznawiania pracy z wygaszania w prawdziwej czerni, co zapewnia elastyczność działania.

Cyfrowe wyjście HDMI do projekcji na ekranach ustawionych w wieżę i na wielu ekranach

W przestrzeniach wystawienniczych i miejscach publicznych wiele ekranów projekcyjnych może uchwycić uwagę widzów dzięki wciągającym wrażeniom oglądania. Dwa projektory można również ustawiać w wieżę, aby podwoić jasność pojedynczego obrazu. Konwencjonalne projektory posiadają wyjście analogowo-sygnałowe VGA, za pośrednictwem którego sygnał może ulec zanikowi z powodu odległości transmisji. Projektor BenQ LU951ST dostarcza doskonały sygnał cyfrowy poprzez wyjście HDMI bezpośrednio z projektora do projektora lub innego urządzenia wyświetlającego. Tym samym nie dochodzi do degradacji jakości sygnału, a projekcje ustawione w wieże są intensywnie jasne lub pięknie odzwierciedlone na wielu wyświetlaczach w salach wystawowych, na profesjonalnych wystawach i na targach.

Obrazowanie rentgenowskie DICOM

DICOM (cyfrowe obrazowanie i komunikacja w branży medycznej) to standard w zakresie obsługi, przechowywania, drukowania i przekazywania informacji obrazowania medycznego. Tryb symulacji DICOM idealnie nadaje się do oglądania zdjęć medycznych w skali szarości, takich jak zdjęcia rentgenowskie, z zaawansowanym poziomem skali szarości w celach szkoleniowych i edukacyjnych.

Krótkoogniskowa konstrukcja zapewniająca niezakłócony widok bez ograniczeń przestrzeni

Projektor LU951ST, oferujący ogromne obrazy w ciasnych przestrzeniach przy współczynniku od 0,8 krótkiego rzutu, eliminuje rozpraszające cienie i odblaski, dzięki czemu widzowie mogą swobodnie poruszać się przed ekranem, jednocześnie ciesząc się wciągającym obrazem w małych pomieszczeniach.

Projekcja z możliwością obrotu o 360°

Model BenQ LU951ST można przechylać w pionie pod dowolnym kątem, co umożliwia projekcję na sufitach, ścianach, podłogach czy tablicach informacyjnych ustawionych pod kątem w celu zaspokojenia wszelkich potrzeb projekcyjnych.

Duży zoom i przesunięcie obrazu (lens shift zapewniające elastyczną instalację

Szeroki zakres zmiany wielkości obrazu (zoom) oraz poziome/pionowe systemy przesunięcie obrazu (lens shift) w projektorze LU951ST mogą doskonale wyrównywać obrazy w każdym wymagającym miejscu, na przykład gdy w miejscu montażu na suficie znajdują się światła lub otwory wentylacyjne. Przesunięcie obrazu może spowodować przesunięcie wyświetlanych obrazów o 60% wysokości ekranu w górę i w dół lub o 23% szerokości ekranu w lewo i w prawo. Funkcja 1,1-krotnego powiększenia znacznie zwiększa elastyczność instalacji w zakresie różnych opcji montażu w różnych publicznych przestrzeniach wyświetlania.

Cyfrowa funkcja zmniejszania i obracania obrazów

Cyfrowa funkcja zmniejszanie i obracania obrazów pozwala instalatorom zmniejszać obraz do 75% oryginalnego rozmiaru w przyrostach co 0,5% za pomocą menu ekranowego OSD. Obraz można również przesuwać, dzięki czemu instalatorzy nie muszą fizycznie ponownie instalować lub dostosowywać projektora, jeśli obraz nie jest dokładnie wyrównany do żądanej klatki i miejsca.

Pamięć obrazu

Funkcja pamięci obrazu pomaga instalatorom zapisać pięć zestawów ustawień obrazu, które można przywołać indywidualnie, skracając czas instalacji, a nawet eliminując konieczność ponownej instalacji lub regulacji, gdy projektor znajduje się w tym samym środowisku z różnymi formatami źródeł obrazu lub proporcjami obrazu.

Poziom ochrony DustGuard™ Pro IP5X dla doskonałej ochrony przed pyłem
Uszczelniony mechanizm

Projektor laserowy BenQ LU951ST jest wyposażony w uszczelnione moduły laserowe i źródła światła do ochrony chipu układu DMD, czujnika koła kolorów, zespołu laserowego i innych elementów optycznych. Skutecznie eliminuje to awarie czujników koła kolorów, widoczne plamy na zdjęciach oraz zanik kolorów, co znacznie obniża koszty serwisu i okres przestoju. Konstrukcja przeszła pomyślnie test w komorze pyłowej na standard klasy JIS IP5X i zapewnia doskonałą ochronę przeciwpyłową.

Współczynnik projekcji 0.81 ~ 0.88
Współczynnik zoom 1.1x
Wielkość Projekcji 30" ~ 300"
System Projekcji DLP Single 0.47" WUXGA
Rozdzielczość 1920x1200 pixels
Jasność 5000 ANSI Lumens
Współczynnik Kontrastu 3,000,000:1
Współczynnik proporcji Native 16:10
Źródło światła Laser
Żywotność źródła światła‎ 20,000 g
Wbudowany Głośnik 10W
Złącza Wired Remote In x1
RS232 In (D-sub 9pin, male) x1
USB Mini-B(Service) x1
USB TypeA(5V/2A power) x1
LAN Port(RJ45 for Network control) x1
HDBaseT x1
HDMI In x3
HDMI Out x1
S-Video in x1
Composite Video(RCA) x1
RCA Audio in- L/R x1
PC In x1
Monitor out (D-sub 15pin,Female) x1
Audio in(mini jack) x1
Audio out (mini jack) x1
12V Trigger x1
IR Receiver(Front) x1
IR Receiver(Rear) x1
Poziom Hałasu (Normalny/Eco)37 /35 dBA
Technologia DLP
Rozdzielczość natywna (px) 1920 x 1200
Jasność ANSI (lumen) 5000
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.