• Projektor Epson EB-770Fi

Symbol: V11HA78080

Elastyczny projektor laserowy USTi Zaprezentuj swoją wizję przy użyciu interaktywnego projektora wielkoformatowego Full HD oraz wielkości obrazu do 100 cali, który pozwala zwiększyć zaangażowanie i produktywność oraz ułatwia naukę.

10899.00
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon
Elastyczny projektor laserowy USTi
Zaprezentuj swoją wizję przy użyciu interaktywnego projektora wielkoformatowego Full HD oraz wielkości obrazu do 100 cali, który pozwala zwiększyć zaangażowanie i produktywność oraz ułatwia naukę.
Ten jasny, kompaktowy i przystępny wyświetlacz dotykowy zapewnia nieograniczone możliwości prowadzenia interaktywnych sesji nauki niezależnie od wielkości sali lekcyjnej lub konferencyjnej.

Jasny obraz projektora EB-770Fi z możliwością skalowania do 100 cali jest wyraźnie widoczny pod każdym kątem i z dużej odległości, a także umożliwia łatwe udostępnianie treści oraz przesyłanie strumieniowe bezpośrednio z wielu urządzeń w celu zapewnienia optymalnej współpracy.

image

Projektor EB-770Fi stanowi krok naprzód w porównaniu do modelu EB-770F dzięki wprowadzeniu dodatkowych interaktywnych funkcji.

  Interaktywna technologia umożliwia równoczesne korzystanie z dwóch piór cyfrowych (obsługa dotykowa jest dostępna przy użyciu opcjonalnego akcesorium FT01). Prezentacje można kontrolować i wzbogacać poprzez adnotacje na ekranie, natomiast różne wygodne wbudowane narzędzia pozwalają zwiększyć produktywność. Za pomocą projektora można sterować opcjonalną kamerą do wizualizera firmy Epson, wyświetlając dokumenty lub przedmioty z biurka, aby wszyscy w pomieszczeniu mogli zobaczyć je z niesamowitą szczegółowością.

image
image

Laserowe źródło światła

  Laserowe źródło światła o jasności 4100 lumenów w połączeniu z technologią 3LCD zapewnia duży, jasny i żywy obraz o przekątnej do 100 cali, który jest wyraźnie widoczny pod każdym kątem oraz z dużej odległości. Wszechstronne opcje połączenia bezprzewodowego i przewodowego, takie jak screen mirroring Miracast™ umożliwiają uczestnikom łatwe udostępnianie treści z komputerów lub urządzeń mobilnych.

Immersyjne środowisko przyjazne dla użytkownika.

  Obiektyw o ultrakrótkim rzucie umożliwia bezpieczne i dogodne umiejscowienie nad wyświetlaczem, zapewniając prezenterom swobodę interakcji bez rzucania cienia.

image
image

W przeciwieństwie do płaskich monitorów nie wymaga używania ciężkiego szklanego panelu podatnego na złamanie, na którym pojawiają się martwe punkty i odbicia pod pewnym kątem. Ponadto na prezenterów nie oddziałuje bezpośrednie promieniowanie światła niebieskiego.

 

Najważniejsze cechy

  • Interaktywny obraz o rozdzielczości Full HD Projektor 49-100" UST do oglądania bez zakłóceń (cieni/odbić)
  • Jasny i energooszczędny laser Jasność 4100 lm CLO i technologia 3LCD zapewniają jaśniejsze kolory przy poborze mocy zaledwie 205 W
  • Bezproblemowe opcje łączności Automatyczne włączanie, projekcja przewodowa/bezprzewodowa z wyjściem USB 2 A do inteligentnych modułów
  • Łatwa obsługa i trwała konstrukcja Praktycznie bezobsługowe urządzenie z gwarancja na 5 lat lub 12 000 godzin
  • Zgodność wizualizera Utwórz i nagraj na żywo immersyjną lekcję lub prezentację
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.