• Projektor JVC DLA-NP5BE

Symbol: DLA‑NP5B
23499.00
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 25
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon

Projektor JVC DLA-NP5BE

Dzięki najnowszym technologiom, w tym wejściu 4K120p, JVC DLA-NP5B zapewnia niesamowite emocje podczas oglądania filmów, gier i telewizji.

Natywny UHD 4K z nowych urządzeń D-ILA, zapewniający realizm
Dzięki trzem najnowszym 0,69-calowym urządzeniom obrazującym 4K D-ILA firmy JVC, JVC DLA-NP5 zapewnia wyjątkową, natywną rozdzielczość 4K. Projekcja w tej rozdzielczości zapewnia szczegółowość i realizm, których nie można osiągnąć w konwencjonalnej rozdzielczości Full HD. Rozdzielczość UHD 4K jest czterokrotnie większa niż w przypadku bardziej konwencjonalnych projektorów Full HD 1920 x 1080, a także pozwala usiąść bliżej ekranu przed utratą rozdzielczości obrazu. Najnowsze urządzenia D-ILA obsługują również wejście 4K120p, dzięki czemu ten projektor jest idealny do gier.

Wejście 4K120p z trybem Low Latency dla lepszej gry
Granie w gry 4K/HDR na dużym ekranie zapewnia niesamowite emocje. DLA-NP5B oferuje tryb o niskim opóźnieniu, który zapewnia znaczną redukcję opóźnienia ramki. Zapewnia to szybsze czasy reakcji na natychmiastowe działanie. Kompatybilność z wejściem 4K120p oznacza kompatybilność z dużą liczbą klatek na sekundę, zapewniającą niesamowitą płynność i naturalną rozgrywkę.

Wysokiej jakości obiektyw zapewniający najostrzejsze widzenie
Aby uzyskać najostrzejszy i najostrzejszy obraz, w tym JVC zastosowano wysokiej jakości, całkowicie szklany obiektyw. 17-elementowy, 15-grupowy obiektyw o średnicy 65 mm zapewnia krystalicznie czysty obraz na całym ekranie.

Elastyczne przesuwanie obiektywu ułatwia instalację i dostrajanie
Przesunięcie obiektywu pozwala dostosować wiązkę projekcyjną po zakończeniu instalacji. Fizyczna możliwość poruszania obiektywem zapewnia idealne wyrównanie obrazu bez wpływu na jakość. Dzięki temu JVC uzyskujesz elastyczne przesunięcie obiektywu w pionie +/- 80% i +/- 34% w poziomie.

Obsługuje HDR10+ i Frame Adapt HDR
HDR10+ oferuje mastering HDR scena po scenie w celu uzyskania najprawdziwszej i najdokładniejszej technologii obrazu HDR. Każda scena jest zoptymalizowana, co oznacza, że ​​pokazywana jest maksymalna ilość szczegółów - nawet w najjaśniejszych lub najciemniejszych momentach. Technologia Frame Adapt HDR błyskawicznie analizuje szczytową jasność treści HDR10, optymalizując kontrast dynamiczny.

Motion Enhance - Technologia redukcji rozmycia
Działająca w połączeniu z Clear Motion Drive technologia Motion Enhance znacznie minimalizuje rozmycie ruchu, optymalizując napęd urządzenia D-ILA. Funkcja Motion Enhance jest również zgodna z sygnałami 4K i 3D, zapewniając płynny i szczegółowy obraz w różnych scenach.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.