• Projektor OPTOMA EH501

Symbol: 5060059047109
Zapytaj o możliwość zamówienia!
9695.00
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Zapytaj nas o dostępność 22 560 00 00
Zostaw telefon
EH501
Potężny prezenter
  • Rozbudowane funkcje - Full 3D, prezentacje bez PC / prezentacje przez LAN
  • 5000 Lumenów, rozdzielczość Full HD 1080p
  • Zupełna kontrola - pełna obsługa Crestron, Extron, AMX, PJ-Link i komendy Telnet LAN
  • Elastyczność instalacji – pionowy lens shift i zoom 1.5x
Wysoka jasność, doskonałe możliwości podłączeń i niesamowite kolory zapewniają, że projektor full HD 1080p Optoma EH501 jest idealnym wyborem dla każdego większego pomieszczenia lub sali konferencyjnej.

Przekraczając wymagania XXI wieku, EH501 jest wyposażony w szeroki wachlarz funkcji, by prezentacje były łatwiejsze i bardziej ekscytujące niż kiedykolwiek...

Przyjazny środowisku EH501 posiada funkcje oszczędzania energii, włącznie z zarządzaniem zasilaniem lampy Eco+, trybem czuwania <0,5 W i automatycznym wyłączaniem, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Nasza wyjątkowa gwarancja koloru zapewnia bezproblemową, długotrwałą projekcję.
 

Bezproblemowe prezentacje

Ciesz się bezproblemowymi prezentacjami dzięki funkcji USB Reader, aby wyświetlić prezentację w plikach JPEG z dysku USB.

Możesz także wyświetlić sąsiadująco do 4 obrazów z PC/Laptopów równocześnie wykorzystując darmowe oprogramowanie Optoma Presenter...

...lub nawet przesłać przez sieć przewodową lub bezprzewodową aż do 8 projektorów równocześnie.

Obsługa bezprzewodowa wymaga opcjonalnego adaptera Optoma mini-WiFi dongle sprzedawanego oddzielnie.

Technologia 3D

Za sprawą naturalnej szybkości technologii DLP®, projektory Optoma Full 3D mogą wyświetlać video i obrazy z zaskakującym odświeżaniem 120Hz, umożliwiając pełnoekranowe, pełnokolorowe, stereoskopowe pokazy 3D. Efekt 3D jest generowany poprzez podział sygnału na dwa standardowe strumienie video, po jednym dla każdego oka. Za sprawą technologii DLP® Link™ okulary 3D synchronizują się z obrazem na ekranie filtrując każdy strumień do odpowiedniego oka. Twój mózg składa oba strumienie umożliwiając zobaczenie 3D na żywo.

EH501 obsługuje wiele formatów 3D zróżnych źródeł jak PC, Blu-ray 3D™, Sony® PS3, Microsoft® Xbox 360 lub systemy 3D TV.

Jakość obrazu

Projektor full HD z 1920x1080 pikselami ma ponad dwukrotnie większą rozdzielczość od wyświetlacza HD Ready. W pełni kompatybilny z systemami HDTV i multimediami high definition, EH501 może wyświetlać nieprzeskalowane sygnały 1080p w ich naturalnym formacie, wszędzie tam gdzie najważniejsza jest wyjątkowa wyrazistość i wyjątkowa szczegółowość.

 
 

Szeroka gama podłączeń

Ten projektor Full HD akceptuje szeroką gamę sygnałów komputerowych i wideo. Złącza obejmują: HDMI, DVI-D, podwójne VGA (Component przez adapter), S-Video, Composite, USB Reader, VGA-Out, RS232, RJ45 i trigger +12V. Dodatkowo opcjonalne akcesorium Wi-Fi można bezpiecznie podłączyć do dedykowanego, ukrytego portu USB.

Pięć wejść audio dla HDMI, PC, wideo i mikrofonowe umożliwiają wykorzystanie EH501 nie tylko jako przełącznika audio i kontrolera głośności, ale także jako podstawowy system PA do większych sal konferencyjnych, eliminując w ten sposób skomplikowany i kosztowny dodatkowy sprzęt audio i okablowanie.

Źródło HD
Odtwarzacz DVD
2 x PC/Laptop

Łatwa instalacja - 1.5x zoom i lens shift

EH501 może wyświetlać obraz o przekątnej 100" z każdej odległości między 3.03m a 4.54m. System lens shift można używać do regulacji pionowego położenia wyświetlanego obrazu w zakresie przedstawionym szczegółowo na rysunkach poniżej.

Podczas podmiany już zamontowanych projektorów, 1.5x zoom i lens shift systemy znakomicie zwiększa elastyczność instalacji.

Offset +135%
Lens Shift
Offset +115%

Tryb symulacji DICOM

Zaprojektowany specjalnie dla większych sal konferencyjnych i wykładowych, EH501 posiada specjalny tryb symulacji DICOM, który został specjalnie dostrojony do oglądania obrazów w odcieniach szarości, idealne do oglądania zdjęć i skanów rentgenowskich podczas zajęć medycznych.*

*EH501 nie nadaje się do stosowania w diagnostyce medycznej.

Wyraźne, ostre obrazy

Technologia DarkChip3™ od Texas Instruments w połączeniu z dynamiczną technologią lampy Eco+ wytwarza zachwycający 15 000:1 dla ostrych jak brzytwa grafik i krystalicznie czystego tekstu. Mocniejsze odcienie bieli, ultra-głęboka czerń sprawiają, że obrazy ożywają a tekst jest łatwiejszy do przeczytania - idealne dla biznesowych i edukacyjnych prezentacji.

 
Kontrast 15 000:1

Wspaniałe kolory

EH501 wykorzystuje technologię BrilliantColor™ by wyświetlać zachwycająco jasne obrazy, z idealnie zbalansowanymi, niemal jak żywymi kolorami.

Integracja z systemami i sterowanie

Wykorzystując darmowe oprogramowanie Crestron RoomView, można monitorować wiele projektorów EH501 przez sieć LAN. Oferuje ono użytkownikowi także powiadomienia e-mail w przypadku błędu lub awarii lampy. Oszczędź nawet do 30% kosztów rachunków za energię dzięki użyciu 24-godzinnego automatycznego programowania włączeń, aby być pewnym, że projektor pozostaje wyłączony gdy nie jest w użyciu.

Interfejs przeglądarki internetowej i pełna obsługa protokołów Extron IP Link, AMX dynamic device discovery oraz PJ-Link umożliwia sterowanie prawie wszystkimi aspektami EH501 przez sieć, redukując koszty instalacji dając Ci możliwość sprawowania kontroli gdziekolwiek jesteś. RS-232 zapewnia wsparcie dla istniejących starszych systemów kontroli.

Globalny monitoring wszystkich urządzeń AV
Śledzenie żywotności lampy projektora
Powiadomienia email i błyskawiczne zgłoszenia do działu pomocy, przypomnienia o serwisach, informacje o usterkach urządzenia lub kradzieży
Planowanie zdarzeń
Projektor 1
Projektor 2
Projektor 3
Laptop
Zcentralizowane zarządzanie z PC
Pobierz oprogramowanie Crestron RoomView® Express:
www.crestron.com/getroomview

Łatwa wymiana lampy

W zastosowaniach wymagających sprawnej, ciągłej pracy, niezbędne jest zminimalizowanie czasu serwisowania. Lampa EH501 może być szybko wymieniona bez konieczności zdejmowania projektora, w którym jest ona zainstalowana.

+12V trigger

Włącz zarówno projektor jak i ekran za dotknięciem jednego przycisku. Dla pełnej wygody, podłącz elektryczny ekran Optoma bezpośrednio do Twojego EH501.Aby uzyskać więcej informacji o ekranach Optoma odwiedź www.optomaeurope.com

Dodatkowe funkcje

Direct Power On i Signal Power On - Czas startu można znacząco zmniejszyć, jeśli pominiemy tryb Czuwania, eliminując potrzebę naciśnięcia przycisku 'Power' na pilocie lub klawiaturze.
<div style=&am
Rozdzielczość natywna (px) 1920 x 1080
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.