• Projektor Optoma ZH400

Symbol: E9PD7KK01EZ14KD 

Kompaktowy projektor laserowy Full HD o wysokiej jasności ZH400 to jak dotąd jeden z najbardziej kompaktowych i bezproblemowych projektorów laserowych DuraCore Full HD 1080p firmy Optoma. Zaprojektowany do bezobsługowej ciągłej pracy, ten projektor o jasności 4000 lumenów zapewnia wysoką jakość obrazu z elastycznymi funkcjami instalacji i rozbudowanymi opcjami łączności w eleganckiej, kompaktowej obudowie, do 34% mniejszej niż poprzednie modele Optoma.

4299.00
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon

Kompaktowy projektor laserowy Full HD o wysokiej jasności

ZH400 to jak dotąd jeden z najbardziej kompaktowych i bezproblemowych projektorów laserowych DuraCore Full HD 1080p firmy Optoma. Zaprojektowany do bezobsługowej ciągłej pracy, ten projektor o jasności 4000 lumenów zapewnia wysoką jakość obrazu z elastycznymi funkcjami instalacji i rozbudowanymi opcjami łączności w eleganckiej, kompaktowej obudowie, do 34% mniejszej niż poprzednie modele Optoma¹.

Aby wesprzeć zaangażowanie Optoma w zrównoważony rozwój, ZH400 zmniejsza zużycie energii nawet o 45% w porównaniu z projektorami lampowymi Optoma². Energooszczędna technologia laserowa DuraCore zapewnia długą żywotność produktu do 30 000 godzin bez potrzeby stosowania dodatkowych lamp, wymaga wymaga minimalnej konserwacji i nie zawiera rtęci, co jeszcze bardziej obniża ślad węglowy.

Dodatkową korzyścią jest to, że ZH400 jest wyposażony w zewnętrzny zasilacz, który zapewnia większą niezawodność, przenośność i efektywność energetyczną.

Ekologiczne opakowanie, zaprojektowane z myślą o środowisku, zawiera do 97% materiałów nadających się do recyklingu³. Ponadto niewielkie rozmiary produktu i opakowania projektora ZH400 pozwalają na przenoszenie 2 razy większej liczby produktów w jednym pojemniku, co przekłada się na wydajniejszą logistykę, która pomaga dalej zmniejszyć emisję dwutlenku węgla.

Przeznaczony do sal konferencyjnych, sal konferencyjnych i innych przestrzeni korporacyjnych, ZH400 oferuje tryb 360 stopni i tryb portretowy, co zapewnia elastyczną konfigurację. Dla maksymalnej wygody jest wyposażony w złącze RS232 do monitorowania i sterowania oraz wbudowany głośnik.

 

 Zaprojektowany z myślą o przyszłości

Dążymy do zmniejszenia ogólnego wpływu naszych produktów na środowisko, mając na względzie dobro naszej planety.

Projektowanie innowacyjnych produktów z myślą o zrównoważonym rozwoju uwzględnia każdą fazę cyklu życia produktu, od projektowania, produkcji, logistyki i użytkowania, po opakowanie.

 

image

 

image

Technologia oszczędzająca energię

Zmniejsz zużycie energii nawet o 47% w porównaniu z rozwiązaniami opartymi na lampach.

image

Ograniczenie śladu węglowego

Kompaktowe produkty wykonane z mniejszej ilości materiałów, aby zminimalizować wpływ logistyki na środowisko.

image

Ekologiczne opakowania

Opakowania wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu i wielokrotnego użytku.

Projekcja przy zapalnym świetle

Ten wszechstronny projektor łączy wysoką jasność i żywe kolory, zapewniając żywe, realistyczne obrazy w każdym środowisku*. Zrób trwałe wrażenie dzięki większym i odważniejszym prezentacjom o każdej porze dnia.

*Bez bezpośredniego światła słonecznego lub światła skierowanego na ekran.

image
image

Technologia laserowa

Projektory laserowe Optoma wykorzystują wysokiej jakości lasery do tworzenia wyświetlanego obrazu. W wielu sytuacjach jasność projektorów z podświetlaniem laserowym może być dwukrotnie większa niż jasność podobnego projektora lampowego. Zapewniają także zwiększoną wydajność, aby utrzymać stałą jasność, doskonałą wydajność kolorów, natychmiastowe włączanie/wyłączanie i niezwykłą żywotność do 30.000 godzin.

image

Wspaniałe kolory

Pokaż ciekawe prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w oszałamiającej kolorystyce. Projektory Optoma zapewniają niezawodną wydajność kolorów odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od dokładnie odwzorowanych kolorów sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Posiadamy odpowiednie tryby wyświetlania, aby spełnić Twoje potrzeby. Idealny do szerokiej gamy prezentacji graficznych i wideo.

image

image

DuraCore
Najwyższa w branży żywotność osiągnięta dzięki zastosowaniu technologii DuraCore firmy Optoma. Wdrażanie zaawansowanych technik chłodzenia diody laserowej oraz innowacyjny projekt ochrony przed kurzem.

image

Pełna projekcja 360
Obrazy można wyświetlać w pełnym zakresie 360° wzdłuż osi poziomej projektora.

image

Gwarancja pracy 24/7
Projektory Optoma są przeznaczone do pracy 24 godziny na dobę w standardowej orientacji. Doskonałe do zastosowań, w których wymagane są dłuższe okresy użytkowania. Z zastrzeżeniem warunków 24-godzinnej pracy. 
Praca 24/7 - Obowiązuje standardowa gwarancja na lampę. Gwarancja na projektor została oparta o normalne biznesowe godziny pracy. W celu uzyskania optymalnej wydajności i wydłużenia żywotności lampy, firma Optoma zaleca, aby wyłączać projektor lub wprowadzać go w tryb czuwania na 30 minut co 24 godziny.

image

Full 3D
Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.

image

Auto power off automatyczne wyłączanie
Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest używany. By oszczędzać energię, funkcja "automatycznego wyłączania" automatycznie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest używany.

image

Wbudowany głośnik
Zwiększ swoją domową rozrywkę dzięki wygodnemu wbudowanemu głośnikowi o wyjątkowej jakości dźwięku i łatwej instalacji bez konieczności kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

image

Zasilanie USB
Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.