• Projektor Optoma ZU1300

Spektakularna jakość obrazu, niskie koszty utrzymania i najwyższa niezawodność ZU1300 oferuje ulepszone funkcje, takie jak wbudowane łączenie krawędzi i wypaczanie, a także zgodność z 4K HDR. Będąc częścią linii laserowej DuraCore, łączy w sobie źródło światła o dłuższej żywotności i niezależny certyfikat ochrony przeciwpyłowej, zapewniając najwyższy spokój ducha.

81672.00
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon

Projektor laserowy Optoma ZU1300 oferuje ulepszone funkcje, takie jak wbudowany procesor do blendingu i wrappingu. Będąc częścią linii laserów DuraCore, łączy w sobie źródło światła o dłuższej żywotności i niezależny certyfikat ochrony przeciwpyłowej IP, co zapewnia zdecydowany spokój ducha. Oferując 30 000 godzin laserowego źródła światła, projektor ten zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów, tworząc wizualnie realistyczne obrazy o wyjątkowych szczegółach.

image

Zaprojektowany z myślą o nawet najbardziej złożonych profesjonalnych instalacjach. ZU1100 oferuje siedem wymiennych obiektywów. W tym obiektyw ultrakrótkiego rzutu i obiektyw typu dome, co zapewnia maksymalną elastyczność na różnych instalacjach. Projektor ZU1300 przystosowany jest do pracy 360 stopni. Dodatkowo ma wejście HDBaseT, aby uprościć wymagania dotyczące okablowania i zmniejszyć złożoność instalacji, oszczędzając czas i zmniejszając koszty.

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.