• Projektor Optoma ZU1900

162297.00
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 25
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon

Projektor Optoma ZU1900

Tylko teraz z darmową wysyłką + kabel HDMI GRATIS

image

Ultra jasny profesjonalny projektor laserowy WUXGA

Profesjonalny projektor laserowy ZU1900 o wysokiej jasności zaspokaja zapotrzebowanie na wysokiej klasy instalacje, w tym na rynku rozrywki, wystaw i oznakowań cyfrowych. Będąc częścią serii Ultra Bright firmy Optoma, projektor ten oferuje niewiarygodnie wysoką jasność 19 000 lumenów, a także wyjątkową elastyczność dzięki ośmiu wymiennym obiektywom, aby sprostać potrzebom nawet najbardziej złożonych instalacji.

Jako część linii laserowej Optoma DuraCore, projektory o wysokiej wydajności Ultra Bright Series oferują kompatybilność z 4K HDR, przetwarzanie wideo z czystym silnikiem i dopasowanie kolorów, aby tworzyć wizualnie uderzające, realistyczne obrazy z wyjątkową szczegółowością i wysoką dokładnością kolorów.

 Wysoka niezawodność to podstawa projektorów z serii Ultra Bright, z możliwością pracy w trybie 24/7, żywotnością lasera do 30 000 godzin oraz stopniem ochrony IP5X zapewniającym optymalną i niezawodną wydajność, nawet w bardziej ekstremalnych warunkach do 122 stopni Fahrenheita / 50 stopnie Celsjusza. Dzięki solidnej metalowej obudowie i modułowej konstrukcji ułatwiającej konserwację, mnogości opcji połączeń i niezawodnemu trybowi nadmiarowości umożliwiającemu natychmiastowe przełączanie źródła, projektory z serii Ultra Bright oferują rozwiązanie do skomplikowanych instalacji, w tym do zastosowań z wieloma projektorami i projektorami kopułkowymi.

DuraCore

Wiodąca w branży żywotność jest osiągana przy użyciu technologii DuraCore firmy Optoma. Wdrażanie zaawansowanych technik chłodzenia diody laserowej oraz innowacyjnej konstrukcji odpornej na kurz.

Redundantne wejście z szybkim przełączaniem

Unikalna funkcja wykrywania wejścia sygnału zapewnia natychmiastowe przełączanie źródła w przypadku awarii urządzenia źródła sygnału. Ta funkcja zapewnia, że ​​obraz nigdy nie zawodzi w instalacjach o znaczeniu krytycznym, takich jak sterownie, wydarzenia na żywo lub inne podobne scenariusze. 

Pasywna kompatybilność 3D

Pasywne 3D jest teraz dostępne w jednoukładowych laserowych projektorach fosforowych DLP. Dzięki wysokiej wydajności strumienia świetlnego modele te umożliwiają operatorom efektywne rozwiązania 3D w celu obniżenia całkowitego kosztu posiadania

Zintegrowany procesor wypaczania i wygładzania krawędzi

Zintegrowany procesor wypaczania i łączenia krawędzi umożliwia wypaczanie i łączenie wielu projektorów bez dodatkowego dedykowanego sprzętu, co zmniejsza koszty i złożoność instalacji. Wypaczanie i łączenie krawędzi jest konfigurowane za pomocą projektorów na ekranie lub oprogramowania komputerowego, w zależności od modelu.

Kompatybilny z HDR

Zdolne do odbierania i wyświetlania metadanych HDR, projektory kompatybilne z Optoma HDR pozwalają zobaczyć znacznie więcej szczegółów i tekstur. Obiekty wyglądają bardziej solidnie i jak żywe, a dodatkowe szczegóły tworzą większe poczucie głębi. To jak patrzenie przez okno.

Dopasowanie jasności

 Cenna cecha każdej profesjonalnej instalacji zawierającej więcej niż jeden projektor. Wiele jednostek tego samego modelu i podobnych zastosowań lamp można precyzyjnie dostroić, aby uzyskać ten sam poziom jasności; ważne, zwłaszcza gdy są obok siebie.

Ekstremalna czerń

 Ekstremalna czerń umożliwia całkowite wyłączenie diod laserowych po wykryciu pełnej czarnej klatki obrazu. Ta funkcja jest idealna w sytuacjach, w których wymagane jest całkowite zaciemnienie obrazu.

Kontrola

Dzięki szerokiej gamie opcji możesz zdalnie sterować i monitorować projektor.

• Projektory RS232 Optoma są dostarczane z obszernym zestawem poleceń RS232, co ułatwia i ułatwia zarządzanie przy użyciu dowolnego systemu sterowania.

• Zgodny z AMX Protokół dynamicznego wykrywania jest wbudowany w projektor, co pozwala na łatwą instalację z systemami sterowania AMX.

• Crestron RoomView Korzystanie z kompatybilnego Roomview ® oprogramowanie można włączanie / wyłączanie zasilania, monitor, zarządzać i kontrolować do 250 projektorów jednocześnie z dowolnego komputera

• Zgodność z Extron IPLink Umożliwia łatwą instalację z systemami sterowania Extron

Technologia wyświetlania DLP
Rezolucja WUXGA (1920x1200)
Jasność 19 000 lumenów
Jasność ANSI 16000
Współczynnik kontrastu 2 000 000:1
Natywny współczynnik proporcji 16:10
Format obrazu — zgodny 16:9,16:10
Rozmiar ekranu Zależy od obiektywu
Typ źródła światła Laser DuraCore
Życie LASERA 30 000 godzin
Wejścia 1 x RS232, 1 x synchronizacja 3D, 1 x pilot przewodowy, 1 x HDBaseT, 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x VGA, 1 x DVI-D, 1 x 3G-SDI
Wyjścia 1 x RS232, 1 x synchronizacja 3D, 1 x pilot przewodowy, 1 x HDMI, 1 x 3G-SDI
Sterowanie 1 x RJ45, 1 x usługa USB-A, 1 x wyzwalacz 12V
Poziom hałasu (typowy) 36dB
Poziom hałasu (maks.) 38dB
3D Pełne 3D
Klasa IP TBC
Praca 24/7 tak
Praca 360° tak
Warunki pracy Praca: 10~85%RH, bez kondensacji. Przechowywanie: 5 ~ 90% RH, bez kondensacji
Zdalne sterowanie Podświetlany pilot ProAV
Waga netto 110,23 funta


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.