• Projektor Sony VPL-FHZ85/B

Symbol: VPL-FHZ85/B

Ten niewielki, lekki i elegancki projektor laserowy 3LCD o dużej jasności jest wyposażony w zaawansowane technologie Sony, by zapewniać bogate, jasne, barwne obrazy. Ze względu na uniwersalność przy instalacji i ograniczone wymagania konserwacyjne dobrze sprawdza się w średniej wielkości pomieszczeniach w biurach, instytucjach edukacyjnych i obiektach publicznych.

29999.00
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 25
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon

Sony VPL-FHZ85
Najmniejszy i najlżejszy na rynku projektor o jasności 8000 lumenów z innowacyjnymi rozwiązaniami

Ten niewielki, lekki i elegancki projektor laserowy 3LCD o dużej jasności jest wyposażony w najnowsze technologie Sony, by zapewniać bogate, jasne, barwne obrazy. Ze względu na uniwersalność przy instalacji i ograniczone wymagania konserwacyjne dobrze sprawdza się w średniej wielkości pomieszczeniach w biurach, instytucjach edukacyjnych i obiektach publicznych.

Żywa, bogata kolorystyka nawet w jasnych pomieszczeniach
Obraz wyświetlany w bardzo jasnym pomieszczeniu miewa wyblakłe kolory, nawet jeśli jego źródłem jest projektor o dużej mocy. Opracowana przez Sony technologia Bright View zapewnia jednak wyrazisty obraz bez utraty kolorów. Dzięki najnowszej, udoskonalonej technologii Reality Creation zdjęcia, diagramy i tekst są ostre i czytelne nawet w mocnym świetle. Inteligentne ustawienia z trybem Ambiance dostosowują wyświetlany obraz do otoczenia, by stworzyć lepsze warunki do oglądania. Projektor jest nawet wyposażony w czujnik światła do pomiaru jasności w pomieszczeniu.

Wyraźniejsze obrazy i tekst
Technologia Reality Creation wykorzystuje wydajne algorytmy zwiększania rozdzielczości, by zapewnić podobną wyrazistość jak w obrazie 4K. Z kolei technologia Reality Text, służąca do poprawy widoczności tekstu, przydaje się w salach konferencyjnych i klasach.

Żywe, piękne kolory
Opracowana przez firmę Sony technologia przetwarzania Bright View rozjaśnia obraz, zachowując jego bogatą kolorystykę podczas prezentacji w dobrze oświetlonych pomieszczeniach biurowych i salach wykładowych.

Lepsze wrażenia wizualne
Inteligentne ustawienia z trybem Ambiance wykorzystują wbudowany czujnik światła do pomiaru jasności w pomieszczeniu, po czym automatycznie dostosowują ustawienie trybu Bright View, wzmocnienie kolorów i ustawienie Reality Creation.

Ostry, wyrazisty obraz
Autorzy prezentacji coraz częściej wykorzystują zdjęcia i filmy w rozdzielczości 4K. Projektory VPL-FHZ85/80 mają rozdzielczość WUXGA, ale obsługują sygnały wejściowe w formacie 4K 60p, dzięki czemu mogą wyświetlać obraz w jakości zbliżonej do 4K. Technologia przetwarzania Sony Reality Creation została udoskonalona w celu lepszego wyświetlania materiałów 4K. W rezultacie obrazy są wyraźniejsze i mają większą głębię.

Elegancki design i większa elastyczność podczas instalacji
Lekki, nieduży projektor VPL-FHZ85/80 stanowi elegancki element nowoczesnego miejsca pracy. Jest utrzymany w harmonizującej z otoczeniem, dyskretnej stylistyce. Dzięki płaskiemu wierzchowi obudowy mniej zwraca uwagę w przypadku montażu sufitowego. Instalację upraszcza szereg oferowanych oddzielnie obiektywów. Największy w tej klasie sprzętu zakres zmiany osi obiektywu pozwala poradzić sobie z takimi utrudnieniami, jak przeszkody na suficie i obecność innych urządzeń AV.

Smukłość i elegancja
Smukła, stylowo wyglądająca obudowa jest płaska od góry, dzięki czemu projektor zamontowany pod sufitem mniej zwraca uwagę.

Szeroki zakres zmiany osi obiektywu
Instalację projektora ułatwia największy w tej klasie sprzętu zakres zmiany osi obiektywu w pionie, wynoszący +70%. Do nabycia jest szereg dodatkowych obiektywów, dostosowanych do niemal każdej wielkości pomieszczenia i warunków projekcji. Wymianę obiektywów ułatwia system mocowania ze złączem bagnetowym.

Obsługa sygnału wejściowego 4K 60p
Obsługa sygnału wejściowego 4K 60p stanowi ułatwienie w przypadku użycia projektorów VPL-FHZ85/80 w systemach z wieloma ekranami i innymi urządzeniami, takimi jak dodatkowe monitory. Dzięki niej można rozdzielić źródłowy sygnał 4K, doprowadzając go bez konwersji do wszystkich urządzeń.

Większa jasność przez dłuższy czas
O ile inne projektory mogą stopniowo tracić jasność, projektory VPL-FHZ85/80 zaprojektowano z myślą o stabilnej jasności obrazu. Funkcja „Inteligentne ustawienia" automatycznie monitoruje rzeczywiste warunki pracy i optymalizuje ustawienia, by obraz miał stałą jasność. Szczelna obudowa laserowego źródła światła i automatyczny system oczyszczania filtra z kurzu zapewniają wydajne działanie bez obniżenia jasności obrazu.

Inteligencja w działaniu
Funkcja „Inteligentne ustawienia" upraszcza instalację. Pozwala dobrać najlepsze parametry w zależności od sposobu użycia, szczegółowości obrazu, bogactwa i wierności kolorów, jasności, poziomu chłodzenia i poziomu głośności. W trybie „Sala spotkań / klasa" projektor steruje mocą lasera tak, by w okresie rzeczywistego użytkowania utrzymać maksymalną jasność obrazu.

Bezproblemowe czyszczenie filtra
Aby oglądać znakomity obraz, nie trzeba zajmować się czasochłonną konserwacją. Zautomatyzowany system czyszczenia filtra usuwa kurz co 100 godzin pracy, zapewniając swobodny dopływ czystego powietrza i optymalne chłodzenie.

„Nie" dla kurzu
Szczelna obudowa laserowego źródła światła zapobiega gromadzeniu się kurzu i obniżeniu jasności. Z kolei kanał służący do chłodzenia paneli 3LCD w projektorze jest zabezpieczony filtrem powietrza, chroniącym przed przenikaniem kurzu do wnętrza.

Kopiowanie konfiguracji
Ustawienia jednego projektora można kopiować do kolejnych projektorów przy użyciu pamięci USB. Znakomicie upraszcza to instalację i konfigurację wielu urządzeń.

Automatyczny wybór wejścia
Funkcja automatycznego wyboru wejścia automatycznie wybiera wejście z aktywnym sygnałem. Eliminuje to konieczność przełączania wejścia za każdym razem, gdy do projektora zostanie podłączone nowe urządzenie.

Automatyczne włączanie zasilania
Po podłączeniu pracującego komputera projektor VPL-FHZ85/80 automatycznie się włącza. Nie trzeba naciskać przycisku zasilania.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.