• Projektor Viewsonic Px749-4K

Symbol: 1000028472

4,000 ANSI Lumens 4K Home Projector​ Zaprojektowany dla konsoli Xbox z myślą o najlepszych wrażeniach z gry​ Wciągająca rozrywka audiowizualna dzięki rozdzielczości 4K HDR i głośnikowi dostrojonemu przez firmę Harman Rozmiar ekranu do 300 cali i jasność 4000 ANSI lumenów zapewnia maksymalizację zabawy w domu Ultraszybkie wejście 4,2 ms i wysoka częstotliwość odświeżania 240 Hz​ Bezpośrednie przesyłanie strumieniowe na duży ekran przez USB-C Elastyczna instalacja: zoom optyczny 1,3x, regulacja zniekształceń i możliwość projekcji bocznej

6099.00
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon

PRZEGLĄD

PX749-4K to domowy projektor 4K o jasności 4000 ANSI Lumenów, zaprojektowany z myślą o konsoli Xbox, zapewniający najlepsze wrażenia z gier dzięki ekskluzywnym dla Xbox kombinacjom rozdzielczości i częstotliwości odświeżania. Projektor wyróżnia się wysoką wartością i jasnością, a także zapewnia doskonały obraz w prawdziwej rozdzielczości 4K UHD z obsługą HDR/HLG. Wyposażony w głośniki Harman, PX749-4K zwiększa przyjemność audiowizualną, dzięki czemu można w pełni zatracić się w grze. Doświadcz zupełnie nowego poziomu grania dzięki ultraszybkiemu wejściu 4,2 ms, częstotliwości odświeżania 240 Hz i łączności USB-C do bezpośredniego przesyłania strumieniowego z Nintendo® Switch. Konfiguracja jest szybsza i łatwiejsza niż kiedykolwiek dzięki 1,3-krotnemu zoomowi optycznemu, wypaczaniu, H/V keystone i auto V keystone, zdolnym do stworzenia ekranu o przekątnej do 300" na dowolnej powierzchni. PX749-4K jest również doskonałym dodatkiem do inteligentnego domu, z możliwością sterowania przez sieć LAN, która jest kompatybilna z systemami automatyki domowej i wyjściem wyzwalacza 12V.

"Zaprojektowany pod Xbox" dzięki czemu grasz dalej

PX749-4K obsługuje ekskluzywne dla Xbox kombinacje rozdzielczości i częstotliwości odświeżania oraz automatycznie dostosowuje się do najbardziej idealnych ustawień. Możesz mieć pewność, że w pełni wykorzystasz swoje wrażenia z gry.
Game On with

Najwyższe wrażenia z oglądania dzięki 4K HDR

Ciesz się krystalicznie czystymi szczegółami prawdziwego Ultra HD i delektuj się dynamicznymi efektami wizualnymi dzięki obsłudze HDR/HLG i 3D. Dzięki portowi HDMI 2.0b / HDCP 2.2, PX749-4K zapewnia oryginalną jakość treści 4K, dzięki czemu gry, sport, filmy i wszystkie ulubione treści przesyłane strumieniowo ożywają.
Ultimate Viewing Experience with 4K HDR 1

Głośnik Harman-Tuned zapewnia potężny dźwięk

Projektor wyposażony jest w głośniki Harman, które zapewniają potężny dźwięk. W połączeniu z obrazem 4K UHD zapewnia to wszechstronną ucztę audiowizualną.
Harman-Tuned Speaker Brings Powerful Audio 1

Jasny obraz w każdej chwili

Dzięki jasności 4000 ANSI Lumenów, PX749-4K gwarantuje wyraźny i jasny obraz. Zanurz się w kinowych wrażeniach nawet w jasnych pomieszczeniach.
4,000 ANSI Lumenów
Bright Images Anytime 1
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.