• Wyświetlacz Benq Stretch BH2401N 24″

Symbol: 9H.F61PG.NA2

Wyświetlacze Stretch firmy BenQ są najlepszym wyborem dla operatorów detalicznych, którzy chcą zoptymalizować powierzchnię sklepową w celu zwiększenia przychodów z promocji tzw. ostatniej mili. Każdy wyświetlacz Stretch jest dostarczany w pakiecie z ekskluzywnym oprogramowaniem X-Sign do zarządzania urządzeniami Signage firmy BenQ. Oprogramowanie X-Sign ułatwia projektowanie, wyświetlanie i zastępowanie dynamicznych treści, takich jak filmy czy przewijany tekst, które są bardziej wydajne niż statyczne reklamy. Urządzenie BenQ Stretch, zaprojektowane specjalnie do instalacji na półkach sklepowych, doskonale pasuje do wielu konfiguracji w handlu detalicznym. Jednocześnie wbudowany system Android oznacza, że wyświetlacze BenQ Stretch są prawdziwymi wielofunkcyjnymi urządzeniami typu Plug-and-Play — nie wymagają zewnętrznego odtwarzacza multimedialnego, głośników zewnętrznych ani nieestetycznych kabli.

10449.00
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon

Przyciągające wzrok urządzenie Signage do każdego pomieszczenia
Wyświetlacze Stretch firmy BenQ są najlepszym wyborem dla operatorów detalicznych, którzy chcą zoptymalizować powierzchnię sklepową w celu zwiększenia przychodów z promocji tzw. ostatniej mili. Każdy wyświetlacz Stretch jest dostarczany w pakiecie z ekskluzywnym oprogramowaniem X-Sign do zarządzania urządzeniami Signage firmy BenQ. Oprogramowanie X-Sign ułatwia projektowanie, wyświetlanie i zastępowanie dynamicznych treści, takich jak filmy czy przewijany tekst, które są bardziej wydajne niż statyczne reklamy. Co ważniejsze, wyświetlacze Stretch firmy BenQ zapewniają idealne połączenie funkcji sprzętowych. Urządzenie BenQ Stretch, zaprojektowane specjalnie do instalacji na półkach sklepowych, doskonale pasuje do wielu konfiguracji w handlu detalicznym. Jednocześnie wbudowany system Android oznacza, że wyświetlacze BenQ Stretch są prawdziwymi wielofunkcyjnymi urządzeniami typu Plug-and-Play — nie wymagają zewnętrznego odtwarzacza multimedialnego, głośników zewnętrznych ani nieestetycznych kabli. Ponadto powlekane szkłem ekrany antyrefleksyjne nadają wyświetlaczom Stretch modny urok, który płynnie integruje się z działalnością butików i handlem detalicznym wysokiej klasy.

image

Uniwersalne urządzenie, uporządkowane rozwiązanie

Wbudowany system Android

Wbudowany system Android oznacza, że BenQ BH2401 jest gotowy do pracy od razu po podłączeniu. Nie ma potrzeby podłączania go do komputera lub innego urządzenia w celu obsługi treści, a wbudowane głośniki zaspakajają potrzeby audio. W przypadku uniwersalnego monitora BH2401 nie ma konieczności ukrywania kabli, a urządzenie doskonale mieści się na półkach i eliminuje bałagan.


image

Złącze USB Plug & Play
Prosta funkcja plug-and-play monitora BH2401 umożliwia dostęp i odtwarzanie plików multimedialnych bezpośrednio z pamięci USB. Wyświetlacz BH240, niewymagający połączenia z komputerem PC ani skomplikowanej konfiguracji za pomocą kabli, zapewnia kompleksowe wrażenia przy całkowicie bezproblemowej instalacji.

image

Elastyczna instalacja
Charakteryzujący się długą i wąską konstrukcją wyświetlacz BH2401 może idealnie wpasować się w przednią część półki i wywierać duży wpływ przy niewielkim wykorzystaniu przestrzeni. Poprzez zastąpienie zwykłych metek cenowych treścią audio i wideo BH2401 przyciąga uwagę klientów i zwiększa sprzedaż.

image


Elegancka, trwała obudowa wyświetlacza

Szkło antyrefleksyjne
Wyświetlacz BenQ BH2401jest pokryty wysokowydajnym szkłem antyrefleksyjnym, które zapewnia żywy i czysty obraz. Za sprawą pięknego wzornictwa, dzięki któremu urządzenie wygląda jak integralna część półek, na których jest umieszczone, wyświetlacz BH2401 stwarza wyjątkową atmosferę najwyższej jakości w sklepach detalicznych i wzmacnia pozycję marki.

*Zdjęcie przedstawia wyświetlacz BH2801. Funkcja wbudowana w modelach: BH2401/ BH3501/ BH2801/ BH3801.Wysoka jasność
Przy jasności 1000 nitów można nadal zapewnić uderzające kolory i klarowność nawet w jasno oświetlonym otoczeniu, dzięki czemu monitor BH2401 w pełni nadaje się do zastosowań wewnętrznych i półzewnętrznych.

image

Ciągłe działanie 24/7
Żywotność wynosząca 55 000 godzin oraz pełna wydajność sprawiają, że monitor BH2401 jest znacznie bardziej ekonomiczny niż inne modele wyświetlaczy konsumenckich. Zbudowany specjalnie do zastosowań biznesowych z zaawansowaną technologią paneli, wyświetlacz BH2401 zapewnia niezawodne wieloletnie działanie przez 24 godziny, przez 7 dni w tygodniu.

image

Bezbłędne wyświetlanie w widoku krajobrazowym i portretowym
W odróżnieniu od innych monitorów dostępnych na rynku wyświetlacze BenQ z serii Stretch są tak skonstruowane, aby zapewnić nieskazitelny widok w pionie i w poziomie. Taki wybór pomiędzy instalacją pionową i poziomą znacznie zwiększa elastyczność podczas projektowania i aranżacji sklepów.

Zintegrowane oprogramowanie X-Sign 2.0 z szablonami do tworzenia treści dostosowanych do wyświetlaczy Stretch

X-Sign Designer
Oprogramowanie X-Sign 2.0 BenQ sprawia, że projektowanie treści do urządzeń prezentujących oznakowanie staje się łatwiejsze. Monitor BH2401 jest wyposażony w ekskluzywne oprogramowanie X-Sign firmy BenQ oferujące szablony do tworzenia treści, które są specjalnie dostosowane do długich i wąskich wyświetlaczy Stretch, ułatwiając operatorom szybkie projektowanie i wdrażanie nowych materiałów promocyjnych. Szablony umożliwiają również operatorom dodawanie do materiałów marketingowych obrazów, filmów i przewijanego tekstu. Szablony o przedłużonym formacie pozwalają operatorom łatwo tworzyć treści marketingowe, a możliwość wzbogacania materiałów o treści multimedialne przyczynia się do zwiększenia zysków sklepu.
image

Scentralizowane zdalne zarządzanie wyświetlaczami
Intuicyjny interfejs X-Sign ułatwia operatorom monitorowanie i zarządzanie wszystkimi zdalnymi wyświetlaczami z centralnej lokalizacji poza siedzibą firmy. Dzięki oprogramowaniu X-Sign operatorzy mogą w czasie rzeczywistym wyświetlać zakładki dotyczące wydajności wyświetlacza i otrzymywać natychmiastowe powiadomienia o wszelkich problemach. Wykonujące wiele funkcji oprogramowanie X-Sign umożliwia również operatorom sprawdzanie treści odtwarzanych na poszczególnych wyświetlaczach, zarządzanie aktualizacjami, ponowne uruchamianie wyświetlaczy oraz zarządzanie włączaniem/wyłączaniem ekranów i ustawieniami głośności.

image

Bezproblemowe zarządzanie wyświetlaczem
Dzięki funkcjom w chmurze BenQ DMS połączył informacje o urządzeniach, zarządzanie i aktualizację OTA (Over-the-Air), aby zapewnić najlepsze rozwiązanie dla podniesienia Twojej produktywności.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.