• Wyświetlacz Optoma N3981K

Symbol: H1F2C0IBW101

Monitory profesjonalne serii N zostały zaprojektowane z myślą o ulepszeniu obecnych konfiguracji konferencyjnych w środowiskach korporacyjnych i edukacyjnych oraz dostosowania ich do hybrydowych scenariuszy pracy i nauczania na odległość. Intuicyjne, przyjazne oprogramowanie umożliwia użytkownikom łączenie, prezentację i współpracę na całym świecie, zarówno osobiście, jak i zdalnie.

30370.00
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon

Seria N-Profesjonalnych wyświetlaczy

Monitory profesjonalne serii N zostały zaprojektowane z myślą o ulepszeniu obecnych konfiguracji konferencyjnych w środowiskach korporacyjnych i edukacyjnych oraz dostosowania ich do hybrydowych scenariuszy pracy i nauczania na odległość. Intuicyjne, przyjazne oprogramowanie umożliwia użytkownikom łączenie, prezentację i współpracę na całym świecie, zarówno osobiście, jak i zdalnie. Wyposażona w orientację pionową i poziomą, seria N jest przeznaczona do użytku w lobby korporacyjnym i recepcjach, salach konferencyjnych, salach wykładowych, digital signage i innych profesjonalnych środowiskach. Zaprojektowane z myślą o uproszczonej łączności i zwiększonym zaangażowaniu, treści mogą być udostępniane bezprzewodowo za pomocą Creative Cast™, wraz z oglądaniem treści na żywo i współpracą w czasie rzeczywistym z interaktywnymi monitorami płaskoekranowymi Optoma za pośrednictwem Creative Board. Dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi multimedialnemu użytkownicy mogą wyświetlać informacje, tworzyć i dostosowywać własne listy odtwarzania. Ponadto użytkownicy mogą również przesyłać pliki bezprzewodowo i uzyskiwać dostęp do chmury w popularnych systemach, takich jak Google, Microsoft i Dropbox za pośrednictwem Menedżera plików Optoma.

 

 

image

TWÓRZ, WSPÓŁPRACUJ, INSPIRUJ

Połącz się z technologią, która łączy. Monitory profesjonalne Optoma serii N zostały zaprojektowane tak, aby bezproblemowo odpowiadały potrzebom profesjonalistów. Wynik; Intuicyjne, przyjazne dla użytkownika oprogramowanie do pracy w harmonii ze sposobem prezentacji i współpracy.

image


Popraw wizerunek swojej marki

Monitory profesjonalne Optoma serii N są idealne do lobby i recepcji. Wyświetlaj informacje na swój sposób. Dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi multimedialnemu i funkcji planowania możesz tworzyć, dostosowywać i planować własne multimedialne listy odtwarzania oraz wyświetlać zawartość w określonym dniu lub godzinie.

image

 

Współpraca w czasie rzeczywistym

Łącz się globalnie. Zespoły mogą teraz udostępniać prezentacje i dodawać do nich adnotacje jednocześnie w monitorach Optoma. Monitory interaktywne płaskoekranowe (seria 5) i nieinteraktywne monitory profesjonalne (seria N). Platforma Optoma Solutions Suite (OSS) zawiera Creative Board, w którym użytkownicy mogą przeglądać zmiany projekty realizowane w czasie rzeczywistym.*

*Użytkownicy muszą połączyć klawiaturę i mysz, aby w pełni wykorzystać interaktywne funkcje serii N.

image

 

Zbliżaj ludzi do siebie **Użytkownicy muszą połączyć klawiaturę i mysz, aby w pełni wykorzystać interaktywne funkcje serii N.*

Podłącz dowolne urządzenie. Bezprzewodowe przesyłanie, udostępnianie lub strumieniowe przesyłanie treści za pomocą aplikacji CreativeCast™ Pro. Ekran odzwierciedla wysokiej jakości obrazy, wideo, dokumenty i dźwięk ze smartfona, laptopa lub komputera PC - wszystko za naciśnięciem jednego przycisku. Zabranie własnego urządzenia nigdy nie było łatwiejsze.

image

Współpraca hybrydowa

Zachęcaj do współpracy zespołowej w hybrydowym środowisku pracy, wykorzystując rozwiązania wideokonferencyjne Optoma i umożliwiając dostęp do treści z dowolnego miejsca.

image

 

Dostarczaj informacje w skuteczny sposób

Optoma N-Series to idealne rozwiązanie dla digital signage. Dostosuj zawartość i wyświetlanie w orientacji pionowej lub pionowej na jednym lub wielu ekranach.

image

Mocniejszy niż telewizor

Seria N firmy Optoma oferuje wiele korzyści.

Wyświetlacze klasy premium z doskonałą jasnością, filtrem niskiego poziomu niebieskiego światła i technologią bez migotania.

Ekskluzywne oprogramowanie Creative Board i CreativeCast Pro oraz wbudowane aplikacje do udostępniania plików i zarządzania urządzeniami.

Zoptymalizowane pod kątem rozwiązań konferencyjnych, takich jak kamery internetowe, głośniki Bluetooth i wózki z napędem.

Obsługuje zarówno orientację pionową, jak i poziomą

image

 

Łącz się zawsze i wszędzie

Spokój ducha

Firmy mogą mieć pewność, że ich menedżerowie IT są w stanie zapewnić zdalne wsparcie za pomocą rozwiązania Optoma Management Suite (OMS). ™ Menedżerowie IT mogą łatwo monitorować i diagnozować problemy związane z dowolnym wyświetlaczem Optoma AV, zapewniając, że pracownicy nie zostaną pozostawieni bez pomocy. Aby uzyskać dodatkową warstwę gotowości, firmy mogą również ustawiać alerty i nadawać komunikaty awaryjne.

image
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.