• Projektor InFocus INL146UST

Symbol: INL146UST

Projektor ultra-krótkodystansowy z długą żywotnością jednostki świetlnej i wszechstronnymi złączami.

9999.00
szt. Dodaj do schowka
Czas realizacji zamówienia do 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier UPS darmowy 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Dostępność Zapytaj nas o dostępność 22 560 00 00
Zostaw telefon

Projektor InFocus INL146UST 

Tylko teraz darmowa dostawa + kabel HDMI Gratis

INL146UST łączy krótki rzut z wysoką jasnością i długotrwałą wydajnością lasera, która nigdy nie zanika. Dzięki wszechstronnemu zastosowaniu na biurku, montażu na suficie, projekcji w dół i trybie portretowym, ten projektor działa wszędzie tam, gdzie jest najbardziej potrzebny - idealny do zastosowań wymagających intensywnego użytkowania, od muzeów i wystaw, przez ekspozycje detaliczne i oznakowanie cyfrowe, po sale lekcyjne, sterownie i nie tylko.

Instalacja bliżej ekranu usuwa irytujące cienie na ekranie podczas prezentacji. Dzięki żywotności źródła światła wynoszącej 30000 godzin i braku konieczności wymiany lamp, lampa INL146 Ultra Short Throw ogranicza kłopoty i dodatkowe wydatki w czasie. Brak zaniku jasności lampy zapewnia za każdym razem żywy obraz.

INL146UST jest zasilany przez silnik InFocus Quantum Color Engine, który zapewnia żywe kolory i wyjątkową jakość obrazu. Mechanizm Quantum Color Engine oparty jest na technologii laserowego podświetlania luminoforu, która wykorzystuje niebieskie diody laserowe zamiast tradycyjnych lamp do oświetlania układu DLP.

Projektor INL146UST oferuje szeroką gamę wszechstronnych opcji projekcji, w tym projekcję w dół, projekcję na biurku, montaż sufitowy i tryb portretowy - zapewniając elastyczne rozwiązanie dla każdej profesjonalnej aplikacji lub trudnego scenariusza instalacji.

Zostaw laptopa i prezentuj dokumenty, wyświetlaj zdjęcia i odtwarzaj filmy lub muzykę bezpośrednio z projektora. Odporność na kurz z certyfikatem IP5X zapewnia płynną pracę projektora i bezobsługowość. Laser INL146UST zapewnia niespotykaną dotąd żywotność 30000 godzin. Bez filtrów do wymiany, te projektory są bezkonkurencyjną wartością. Silnik Quantum Color zapewnia niezwykłe obrazy, które można oglądać przez ponad 3 lata pracy 24/7 lub ponad 10 lat pracy.

image

Podstawowe parametry

Jasność: 4000 lumenów 
Kontrast: 100 000: 1
Rozdzielczość: WXGA (1280×800)
Żywotność źródła światła: do 30.000 godzin 


 

Ważne cechy

Najwyższa elastyczność instalacji

Oferując szerszą gamę kolorów i nasycone kolory RGB, laser Quantum Color zapewnia obrazy o żywych kolorach. 

Prezentacja bez komputera i bezprzewodowa prezentacja