• Wzmacniacz mocy Emotiva XPA-DR2 GEN3

Symbol: XPA-DR2 GEN3

XPA-DR2 to dwukanałowy audiofilski wzmacniacz mocy o dużej mocy, który łączy wyjątkową dokładność i finezję prawdziwie zbalansowanej konstrukcji różnicowej z mocą potrzebną do dostarczania muzycznych crescendo i filmowych efektów specjalnych z oszałamiającym realizmem i efektem.

Zapytaj o możliwość zamówienia!
10500.00
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier UPS darmowy 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Dostępność Zapytaj nas o dostępność 22 560 00 00
Zostaw telefon

Wzmacniacz mocy Emotiva XPA-DR2 Gen3

XPA-DR2 to dwukanałowy audiofilski wzmacniacz mocy o dużej mocy, który łączy wyjątkową dokładność i finezję prawdziwie zbalansowanej konstrukcji różnicowej z mocą potrzebną do dostarczania muzycznych crescendo i filmowych efektów specjalnych z oszałamiającym realizmem i efektem. Niezależnie od Twoich preferencji odsłuchowych, XPA-DR2 zapewni Ci połączenie szczegółów i mocy, które może zapewnić tylko w pełni różnicowy wzmacniacz.

XPA-DR2 jest wyposażony w dwa z naszych modułów wzmacniacza Differential Reference ™ i jest idealnym wyborem do zasilania systemu muzycznego stereo bez ograniczeń lub do zasilania krytycznego lewego i prawego kanału przedniego absolutnie niesamowitej muzyki przestrzennej lub domu system teatralny. XPA-DR2 dostarcza 550 W RMS przy 8 Ohm i 800 W RMS przy 4 Ohm, oba kanały wysterowane, z mniej niż 0,1% THD.

W projektowaniu wzmacniaczy wszystko zaczyna się od zasilania. XPA-DR2 jest wyposażony w niestandardowo skonfigurowaną wersję naszego wysokoprądowego zasilacza impulsowego (SMPS) - lekkiej, mocnej, inteligentnej konstrukcji zdolnej do dostarczania ponad 3 kW ciągłej mocy z absolutną niezawodnością i wyjątkowo wysoką wydajnością. Nasz najnowocześniejszy SMPS oferuje dynamiczne cechy klasycznej konstrukcji opartej na transformatorze bez żadnych wad. Podobnie jak najlepsze zasilacze oparte na transformatorach, nasz zasilacz SMPS zapewnia dużą moc ciągłą, aby umożliwić naszym modułom wzmacniaczy wykorzystanie pełnego potencjału wydajności, a także dużą moc dynamiczną, aby zapewnić, że szczyty muzyczne nigdy nie zostaną skompresowane ani ograniczone. 

image

 

Ważne cechy

  • Prawdziwy monoblok, w którym każda obudowa mieści zasilacz i obwody wzmacniacza dla pojedynczego kanału, co zapewnia absolutną najwyższą wydajność i separację kanałów.
  • Niski poziom szumów, niskie zniekształcenia, szerokopasmowa konstrukcja wzmacniacza z tradycyjnym stopniem wyjściowym klasy A / B zapewnia płynny, szczegółowy dźwięk, bez śladu naprężenia lub szorstkości.
  • Zoptymalizowana topologia zasilacza Soft-Switch Class H ™ zapewnia lepszą wydajność bez pogorszenia jakości dźwięku.


 

Dane Techniczne

 

Specyfikacje audio (dwa różnicowe moduły wzmacniacza odniesienia)
Moc wyjściowa (oba kanały wysterowane) 550 W RMS na kanał przy 8 omach przy <0,1% THD; 800 W RMS na kanał przy 4 omach przy <0,1% THD
Szerokość pasma mocy (przy mocy znamionowej; obciążenie 8 Ohm) 20 Hz do 20 kHz (+/- 0,1 dB)
Pasmo przenoszenia szerokopasmowego 20 Hz do 50 kHz + 0 / -2 dB
THD + szum <0,008%; przy 100 W RMS; 1 kHz; 8 omów
Stosunek sygnału do szumu (obciążenie 8 omów) > 120 dB; moc znamionowa FTC; wejście niesymetryczne; > 96 dB; ref 1 wat; wejście niesymetryczne
Minimalna zalecana impedancja obciążenia (na kanał) 4 omy
Współczynnik tłumienia (obciążenie 8 Ohm) > 500
Czułość wejściowa (dla mocy znamionowej; obciążenie 8 Ohm) 2,1 V
Wzmocnienie 29 dB

Połączenia wejściowe i wyjściowe
Połączenia wejściowe niezbalansowane (RCA); zbalansowane (XLR); po jednym na kanał, wybierany przez użytkownika
Złącza wyjściowe głośników klasy audiofilskiej, pozłacane, 5-drożne terminale
Cyngiel Wejście wyzwalające: 5 - 12 V (AC lub DC); Wymagany prąd wejściowy <10 mA; Wyjście wyzwalające: 12 VDC; może sterować dowolnym obciążeniem do 120 mA
OGÓLNE
Zasilanie  pomiędzy 100 VAC a 250 VAC przy 50/60 Hz (wykrywane automatycznie)
Waga  19,1 kg
Kolor obudowy czarny